Яйцеголовая• 03 сентября 2023
Горщик. Як бути?
Таки ситуація, привчали до горщика, на початку щось пробувала сідати, але тільки через цікавість, пісяла де можна, але тільки не туди куди нада. Процес цей затягнувся вже на місяць, і вона категорично відмовляється сідати на нього. Як бути? Що ми не робили нічого не виходить((( дитині 2,3
Разгуляшка• 03 сентября 2023
Мій також спочатку норм,потім на відріз відмовився. То я купила накладку на унітаз,йому сподобалося,ходив туди,а потім потихеньку пересадила на горщик
Докладальниця• 03 сентября 2023
Когда ребенок готов это происходит за 3 дня . Двое детей приучила быстра но в разное время так как дети разные и все созревают в разное время. Я против долгих приучений
Стрекоза любви• 03 сентября 2023
Син сів в 2,7 на горщик. Одразу зняли памперс. Без промахів, навіть уві сні. До цього пробували садити у 2 і раніше. Ніяк, боявся, плакав. На власному досвіді переконалася, що не варто форсувати події. Кожен має «дозріти». І у всіх це по-різному.
МаксХмара• 03 сентября 2023
Зачекайте. Моя донька почала ходити в горщик як пішла в садок 2,8 ., коли побачила як всі дітки сідають на горщики. Протягом 2 тижнів стала проситися на горщик і вночі.
Щебетушка• 03 сентября 2023
Моя приучилась к горшку в 3 с половиной года, когда пошла в садик. К горшку ее там приучили за неделю
ОйЙой• 04 сентября 2023
Мої двійнята спочатку тікали при вигляді горщика. Зараз ( 2,3) вже знімають памперси і сідають посидіти, нічого туди не роблять. Чекаю
очки_ннадо• 04 сентября 2023
Як бути? Поки зробити паузу на кілька тижнів. Далі дивитися по дитині.