Летчица• 04 сентября 2023
QA Automation - дівчата, відгукніться
Я мануал куа, хочу перейти в автоматизацію. Мова - Java. Обрала б іншу, але так повелось, що у нас на проекті бекенд на джаві, і автомашин фреймворк зробили теж на джаві. Питання таке - ви проходили якісь спеціальні курси по автоматизації чи просто окремо вчили мову і якісь тулзи? Я просто поки розгублена і намагаюсь скласти якийсь роадмап. Якщо хтось проходив курси саме з джави - буду рада рекомендаціям
Кнопкотиць• 04 сентября 2023
Проходила курсы, бесплатно, преподавали круто. Подруга после этих курсов нашла работу в Словакии. Только преподы были русские американцы, это минус.
Летчица
• 04 сентября 2023
Ответ дляКнопкотиць
А можете підказати що за компанія проводила курси?
Парова машина• 04 сентября 2023
Знайома вчилася на практиці у своїй компанії. Сказала менеджеру, що хотіла б розвиватися в сторону автоматизації. І потихеньку там же вчилася, а потім перейшла на автомейшн.
Але якщо вам зручніше, можете на курси піти.
Летчица
• 04 сентября 2023
Ответ дляПарова машина
На жаль, свої автоматизатори на місці не навчать, вони засипані свою роботою і за додаткове навчання інших їм не заплатять. Сказали, що можуть допомогти, якщо будуть уже конкретні питання по цьому
До того часу треба самій вивчитись і ось стою на роздоріжжі
Парова машина• 04 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
Ви подивилися, які курси є?
Летчица
• 04 сентября 2023
Ответ дляПарова машина
Ви подивилися, які курси є?
Так, пару варіантів знайшла
Взагалі курсів є чимало, але я орієнтуююсь на автоматизацію тестування апі, тому курси де іде упор на селеніум і інші штуки для автоматизації фронта пропускаю
Летчица
• 04 сентября 2023
Ответ дляПарова машина
І на доу подивитись обговорення
Дякую за ссилочки, буду читати
Жена миллионера• 04 сентября 2023
У вашої компанії є доступ до Udemy, маю на увазі корпоративний аккаунт? Там дуже багато курсів, точно є automation testing for API на Java. Пошукайте Rest assured. Там же можно пройти курси по Джава basics.
Цвіпканя• 04 сентября 2023
Берете книжку по потрібній мові+ютьюб+гітхаб+ є купа профільних чатів в телеграмі чи слаку. Безкоштовних курсів також купа, якщо варіант вище для вас заважкий. Інформації зараз море, не розумію нафіг всі ті курси, якщо це не курси від компанії, після закінчення яких можуть запропонувати стажування, чи курси по якомусь специфічному інструменту. Я мвого часу починала з книжок по .net, паттернам та архітектурі без курсів.