Кошкина мать• 04 сентября 2023

А чому так всі проти, щоб мобілізували студентів 30+

Це ж краще, за інвалідів та хворих на псих захворювання людей, часто такі чоловіки пішли навчатися, щоб не воювати. В багатьох є військова кафедра або строкова служба
PmB• 04 сентября 2023
Ответ дляkpss2017
Про 0 я права оказалась?) В части и я могу пойти юристом, только на такие места с улицы не берут.
Удалено администрацией...
автор Кошкина мать • 04 сентября 2023
Ответ дляkpss2017
Так мы с удовольствием, но вот нет денег, что бы такое место себе проплатить 🤷
Ідіть в найближчий воєнкомат, проходьте навчання, місце таке дадуть, жінок на 0 без мед або військової спеціальності відправляють рідко
Уаджит• 04 сентября 2023
Ответ для Кошкина мать
а хто буде захищати Україну? Чи може гайда під росію, а?
Так з 1 жовтня і жінки підуть, а за медиків кажуть лише для прикриття зараз, щоб жінки не підняли хай передчасно.
Про це мені знайома на роботі сказала, в неї якась родичка депутат.
WomAnn• 04 сентября 2023
Ответ дляAlena.i
Чому вас це дивує? Війна півтора роки, корупція цвіте і пахне, нічого не змінюється, приходить розуміння, що людей роблять дурнями на зборах і донатах, а чиновники тупо далі збагачуються і дітей своїх відмазали.
Вони вже просто вкрай знахабніли. Настільки відверто крадуть, бо бачить, що українці скупляться лише поміж собою. Ніякого невдоволення зеленими немаж, вони святі
NataljaT• 04 сентября 2023
Ответ для Кошкина мать
А чого мій чоловік має сидіти в окопі, а Вася на тракториста 3 раз вчитися?
Ваш чоловік - кадровий військовий?
автор Кошкина мать • 04 сентября 2023
Ответ дляPmB
Удалено администрацией...
мій чоловік вже в окопа 2 рік
автор Кошкина мать • 04 сентября 2023
Ответ дляNataljaT
Ваш чоловік - кадровий військовий?
ні
hairy• 04 сентября 2023
Ответ дляelenze66
Моя подруга так само говорить , як ви, але щоб воювали всі, крім її чоловіка і дочки медсестри.
Мой муж воюет с 1 дня. Я имею права так говорить.
Если бы не дети, воевала бы вместе с ним. Пока они не вырастут, я - тыл для мужа и нашей армии.
Ruovet• 04 сентября 2023
Ответ дляValeriia_13
Тільки за. Всі мають захищати країну.
Вы только дописывайте то, что хотите сказать.
Не ’всі’, а ’всі, крім мене’.
PmB• 04 сентября 2023
Ответ для Кошкина мать
мій чоловік вже в окопа 2 рік
Удалено администрацией...
Уаджит• 04 сентября 2023
Ответ для Кошкина мать
я вже там) і чоловік мій там, бо ми плануємо надалі жити в Україні
А в якій Ви області, якщо не секрет?
PmB• 04 сентября 2023
Ответ дляhairy
То что муж ваш воююет не дает вам право распорядатся чужой жизнью
автор Кошкина мать • 04 сентября 2023
Ответ дляУаджит
А в якій Ви області, якщо не секрет?
а яка різниця?
PmB• 04 сентября 2023
Ответ дляУаджит
А в якій Ви області, якщо не секрет?
Закарпатской
Uebersetzerin• 04 сентября 2023
Ответ дляRuovet
Не ’всі’, а ’всі, крім мене’.
Всі, крім мене
Всі, крім депутатів
Всі, крім родичів депутатів
Всі, крім...

Список дуууже довгий
shkoda_anna• 04 сентября 2023
Ответ для Кошкина мать
а ще Вася має право жити у вільній країні, і щоб ракети не падали на голову, але для цього потрібний людський ресурс
Людський ресурс- це ті, якими повинні пожертвувати для ще однієї одиниці часу у війні.
PmB• 04 сентября 2023
Ответ для Кошкина мать
а яка різниця?
А какая разница где наши мужья?
Вкусныйпончик• 04 сентября 2023
Нізто не проти, тут проти лише , щобзабирали конкретно його та його рідних. А в іншому робіть , що треба, але самі, раз є сили і бажання.
Ruovet• 04 сентября 2023
Ответ дляhairy
Я двумя руками за. Все должны служить, а не выезжать на добровольцах, которые уже до фига сделали для страны.
Ще одна)
T_Sp• 04 сентября 2023
Ответ дляContento
А почему все должны быть ЗА то , чтобы кого - то вообще мобилизовали ? А вы автор за то, чтобы мобилизовали вас ? Вы же лично воевать пойдёте или хотите дома в безопасности посидеть ?)
Вы думаете, дома Вам будет безопасно, если некому будет остановить бурята, ломящегося Вам в двери? Нуну
NataljaT• 04 сентября 2023
В моєму місті військова частина укомплектована на 100%, військові їздять на закумуфльованих великих машинах на роботу. Їздять з жінками, в минулому перукарями і манікюршами, які різко стали теж військовими, і вже не знають, що з ними робиться від тих грошей. Чого кадрові військові, які вчилися на те,щоб бути воїнами,сидять в тилу, а на 0 забирають необстріляних пацанів?
Contento• 04 сентября 2023
Ответ дляMarty
Добровольно хотят идти процентов 10
Ну значит только они и должны идти. А государство должно их всем необходимым обеспечивать. А не так, что экипировать должна каждого бойца его семья. А на машины, броники, квадракоптеры,, тепловизоры и прочее собирают по всем соцсетям с обычных граждан.
kpss2017• 04 сентября 2023
Ответ дляPmB
Удалено администрацией...
Скорее всего, зато сколько лозунгов о патриотизме)
Ruovet• 04 сентября 2023
Ответ дляkpss2017
Не одни и те же, более того, в жизни все точно так же, пелена патриотизма спала и никто уже не хочет идти воевать.
Пелена идиотизма, я бы сказала
Uebersetzerin• 04 сентября 2023
Ответ дляNataljaT
Сейчас вам автор расскажет, почему...
LyudaT• 04 сентября 2023
Речь не о просто студентах возрастом 30+, а о студентах, которые получают непоследовательное образование, 2+ высшее.
Marty• 04 сентября 2023
Ответ дляContento
Это очень мало, очень. Если бы действительно так было, то мы были бы захвачены еще 1-2 марта.
hairy• 04 сентября 2023
Ответ дляPmB
Это дает мне право высказывать свое мнение от всей нашей семьи, которая вносит весомый вклад в победу. И мне не стыдно ни за мужа, ни за себя, ни за детей, которые уже сейчас могут ответить на вопрос «чем они и их семья занимались во время войны.»
Лично мне было бы стыдно за отца уклониста и мать, которая бы прятала его дома за шторкой с криком, что «мой Вася рожден не для войны, он оружие никогда в руках не держал.»
kpss2017• 04 сентября 2023
Ответ для Кошкина мать
Нет, не дадут, узнавали уже и тариф тоже узнали. Если вы реально служите, то знаете об этом прекрасно)
Ms. Wonka• 04 сентября 2023
Ответ для Кошкина мать
то Ви хоч такий вклад зробіть)
Та у меня блата такого нет, чтобы в в/ч устроили бумажки перекладывать...