Це ж краще, за інвалідів та хворих на псих захворювання людей, часто такі чоловіки пішли навчатися, щоб не воювати. В багатьох є військова кафедра або строкова служба
Ответ дляkpss2017
Так мы с удовольствием, но вот нет денег, что бы такое место себе проплатить 🤷
Ідіть в найближчий воєнкомат, проходьте навчання, місце таке дадуть, жінок на 0 без мед або військової спеціальності відправляють рідко
Ответ дляAlena.i
Чому вас це дивує? Війна півтора роки, корупція цвіте і пахне, нічого не змінюється, приходить розуміння, що людей роблять дурнями на зборах і донатах, а чиновники тупо далі збагачуються і дітей своїх відмазали.
Вони вже просто вкрай знахабніли. Настільки відверто крадуть, бо бачить, що українці скупляться лише поміж собою. Ніякого невдоволення зеленими немаж, вони святі
Ответ дляPmB
Удалено администрацией...
мій чоловік вже в окопа 2 рік
Ответ дляNataljaT
Ваш чоловік - кадровий військовий?
ні
Ответ дляУаджит
А в якій Ви області, якщо не секрет?
а яка різниця?
Uebersetzerin• 04 сентября 2023
Ответ дляRuovet
Вы только дописывайте то, что хотите сказать.
Не ’всі’, а ’всі, крім мене’.
Всі, крім мене
Всі, крім депутатів
Всі, крім родичів депутатів
Всі, крім...
Список дуууже довгий
Всі, крім депутатів
Всі, крім родичів депутатів
Всі, крім...
Список дуууже довгий
shkoda_anna• 04 сентября 2023
Ответ для Кошкина мать
а ще Вася має право жити у вільній країні, і щоб ракети не падали на голову, але для цього потрібний людський ресурс
Людський ресурс- це ті, якими повинні пожертвувати для ще однієї одиниці часу у війні.
Вкусныйпончик• 04 сентября 2023
Нізто не проти, тут проти лише , щобзабирали конкретно його та його рідних. А в іншому робіть , що треба, але самі, раз є сили і бажання.
Ответ дляContento
А почему все должны быть ЗА то , чтобы кого - то вообще мобилизовали ? А вы автор за то, чтобы мобилизовали вас ? Вы же лично воевать пойдёте или хотите дома в безопасности посидеть ?)
Вы думаете, дома Вам будет безопасно, если некому будет остановить бурята, ломящегося Вам в двери? Нуну
В моєму місті військова частина укомплектована на 100%, військові їздять на закумуфльованих великих машинах на роботу. Їздять з жінками, в минулому перукарями і манікюршами, які різко стали теж військовими, і вже не знають, що з ними робиться від тих грошей. Чого кадрові військові, які вчилися на те,щоб бути воїнами,сидять в тилу, а на 0 забирають необстріляних пацанів?
Ответ дляMarty
Добровольно хотят идти процентов 10
Ну значит только они и должны идти. А государство должно их всем необходимым обеспечивать. А не так, что экипировать должна каждого бойца его семья. А на машины, броники, квадракоптеры,, тепловизоры и прочее собирают по всем соцсетям с обычных граждан.
Uebersetzerin• 04 сентября 2023
Ответ дляNataljaT
Сейчас вам автор расскажет, почему...
Ответ дляContento
Это очень мало, очень. Если бы действительно так было, то мы были бы захвачены еще 1-2 марта.
Ответ дляPmB
То что муж ваш воююет не дает вам право распорядатся чужой жизнью
Это дает мне право высказывать свое мнение от всей нашей семьи, которая вносит весомый вклад в победу. И мне не стыдно ни за мужа, ни за себя, ни за детей, которые уже сейчас могут ответить на вопрос «чем они и их семья занимались во время войны.»
Лично мне было бы стыдно за отца уклониста и мать, которая бы прятала его дома за шторкой с криком, что «мой Вася рожден не для войны, он оружие никогда в руках не держал.»