Гравіцапа• 04 сентября 2023
Все уже поприходили домой с работ?
Стряпаете уже мужу покушать?
#Пойду_кгадалке• 04 сентября 2023
Прийшла. Чоловік шо грудний? Не знайде шлях на кухню і де холодильник?
Рожайтретьего• 04 сентября 2023
Судя по тишине в теме о «потратить пособие в Германии» , еще или домой добираются , или от плиты отойти не могут , еще и школа началась ))
КротоТо• 04 сентября 2023
Я и не уходила) муж сходил в магазин, погулял с ребенком, попылесосил и ушел на ночную 🤗
Байрактара• 04 сентября 2023
Ответ дляГерцогиня
Я приїхала на Болт
Не готую , у свекрухи поїв
Света ,ты ? Ты то у меня ешь , то у свекрухи .
Герцогиня• 04 сентября 2023
Ответ дляБайрактара
Катя
Їла не я у свекрухи, а чолвік ))
Смячиком• 04 сентября 2023
Чоловіка не маю, пиво п´ю. Може висплюсь, бо другий день, як варена курка.
Магиня• 04 сентября 2023
Ви , авторко, звідки, що у Вас кажуть’стряпаєтє’?
Я готую вечерю, бо сьогодні моя черга, обіцяла чоловікові.
А ось і я• 04 сентября 2023
Так готувати чоловіку і дітям смачненьке, мені подобається їх балувати. Завтра перед школою дітям ще блінів зроблю. Не бачу нічого тут страшного.