ИНЬэтовамниЯНЬ• 04 сентября 2023

Хто працює в ВНЗ зайдіть

всі викладачі вийшли працювати в аудиторії ? Чи є такі, що проводять пари он-лайн?
Намазюкана нішою• 04 сентября 2023
Звісно ні, а навіщо, якщо навчання онлайн?

автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 04 сентября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
У нас всі пари оффлайн
Намазюкана нішою• 04 сентября 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
У нас всі пари оффлайн
Це яке місто?
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 04 сентября 2023
Центральна Україна
Відірву та викину• 04 сентября 2023
По разному. Например, в нашем вузе оффлайн 1 и 4 курс, остальные дистанционно. Потому что бомбоубежище небольшое.
Намазюкана нішою• 04 сентября 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Центральна Україна
Ну, а чого там не працювати оффлайн?
Намазюкана нішою• 04 сентября 2023
Ответ дляВідірву та викину
Автор, думаю, про викрадачів питала
Відірву та викину• 04 сентября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Автор, думаю, про викрадачів питала
Так я и ответила про викладачів. У нас 1 и 4 курс в аудиториях, остальные онлайн. Или они будут в пустых аудиториях сидеть пока ученики по домам?
Missdior_22• 04 сентября 2023
Многие вышли на офлайн

Примарочка• 04 сентября 2023
Авторе, кожен ВИШ приймає самостійно рішення про формат навчання виходячи з безпекової ситуації у своєму регіоні.
Я в Дніпрі. Наш університет працює по змішаній системі: коли лекції проводять онлайн, а практичні та лабораторні заняття в університеті.
Чисельність студентів та викладачів, що знаходяться у ВИШІ одночасно відповідає кількості місць в укриттях.
Звісно, всі скучили за нормальним навчанням в аудиторіях, але поки працюємо ось так.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 04 сентября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Автор, думаю, про викрадачів питала
Так, про викладачів питала. У нас деякі залишились закордоном і працюють онлайн, навіть в групах, які займаються в ауд.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 04 сентября 2023
Ответ дляПримарочка
Ясно, питання було саме про викладачів. У нас ті, що закордоном, працюють онлайн. Хто на місці повністю вийшли в аудиторію. Тобто заняття в групі залежить від місця знаходження викладача.
Намазюкана нішою• 05 сентября 2023
Ответ дляВідірву та викину
Тобто, є викладачі, які викладають виключно онлайн, тобто, для 2, 3 та 5 курсів, а інші викладають офлайн для 1 і 4?
Примарочка• 05 сентября 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Скажу чесно, хто за кордоном, ті вже не працюють. Запропонували усім приїхати і вийти на роботу. По іншому ніяк.
В нас було дуже мало викладачів за кордоном, хто не повернувся. Тож чому люди в Україні повинні і в ВИШ їздити, і онлайн вести, а вони тільки онлайн? Та ще обирати час для праці, бо мовні курси?
Тому ось так.