Вельшановна• 04 сентября 2023
Ксения, это не Оксана. Не доходит видимо
По паспорту я Ксения, представляюсь Ксения. В рабочих группах, чатах подписана Ксения. Но некоторые все же умудряются называть Оксаной. Или пишут, добрый день, Оксана. Делаю замечание, так ещё и кривят
Бойцовская• 04 сентября 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
то Ви ще не чули, як донька маминих сусідів вимагає, щоб до її дочки звертались не інакше, як АлІксандра
Ну да, как и Юля- Юличка
аа еще , Оличка...
Я в шоке , когда сами люди не знают сами, как правильно пишется их имя
аа еще , Оличка... Я в шоке , когда сами люди не знают сами, как правильно пишется их имя
Все і одразу• 04 сентября 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Вибачте, але після ’т’ апостроф взагалі не ставиться....
Прочитайте уважно, до чого мій пост стосувався.
Сама вумна тутички• 04 сентября 2023
Ответ дляВсе і одразу
Мова не про українське Тетяна, а про запис російсько Татьяна українською
Я Тетяною в паспорті записана, народилася при Союзі, тоді дві форми імені писали. І якщо я не помиляюся в українських паспортах-книжечках теж так було, просто вже 4 роки маю id-картку тому забула.
Ленне-Рейма• 04 сентября 2023
Ответ дляВельшановна
Тут есть Ксении с такой же проблемой?)
Оксано,шо вы така нервенна??????
Злюка-закусюка• 04 сентября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Нікіт бачила багато, а от Алєксандров жодного, тут справа хто, що благозвучніше вважає. Я не соромлюся української форми свого імені, поляки і чехи також називають дівчат Христинами, зменшувальна форма там взагалі Крися - і не соромляться цього.
Я как пример привела) Олександра - принимают как красивое имя, а Микита менее благозвучен, сем Никита) Я не понимаю почему тут спорят, что Татьяна и Тетяна это одно и тоже имя, и говорят, что имена не переводятся) Смешные) все же помнят Микиту Кожемяко? Он же Никита Кожемяко на русском)
Все і одразу• 04 сентября 2023
Ответ дляГоворилка
Дело в том, что Тетяна и Татьяна - это похожие, но всё же разные имена.
Тетяна українською, Татьяна російською.
Сама вумна тутички• 04 сентября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ну на мою думку,Микита не гірше за Макара чи Матвія як зараз люблять називати хлопців - усі троє трохи дідівські імена. Але знаю, що це справа смаку.
Крихітка на всі• 04 сентября 2023
Ответ дляГоворилка
Имена не переводятся! Ефим и Юхвим, Николай и Микола - что, одно и то же?
Ну вы же читали выше - люди не видят разницы. Типа да, это одно и то же, и как хочу, так и буду называть 🤦
ХвостПистолетом• 04 сентября 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Одарка, Дарія і Дарина теж те саме?
і Даша
я одну Дарину якось Дашою назвала то еле ноги унесла)
Уси Пуси• 04 сентября 2023
Я завжди називаю людину так, як вона називає себе при знайомстві. Навіщо називати по іншому? А зараз себе називаю Оленою, хоча все життя розмовляла російською та була Лєной)) У паспорті Олена. Нормально відношусь до обох форм свого імені. А ось було кілька разів, що називали Альоною, то виправляла, бо це інше ім’я.
Смурфетта• 04 сентября 2023
Ответ дляДонька подруги
У меня была коллега, Александра. И она на Сашу не отзывалась. Но когда она пришла работать, то сказала что она Александра и попросила ее так называть. А все проигнорировали и звали ее поначалу Саша.
Еле привыкли. Сложно все таки немного было))
А в чём сложность?
мистерЛяпсус• 04 сентября 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
у кого в модє? А руЗЬкомірних, котрі навіть попри російські бомби на голови все ще намагаються таким доказати русні, що вони ’свои. руЗЬкие’?
З початком війни можливо таких імен поменшало. А от серед ровесників мого сина (йому 9 зараз) вистачає тих, хто записаний як Кіріл, Дмітрій, Данііл і т.д. Це прямо якась тенденція була.
Крихітка на всі• 04 сентября 2023
Ответ дляХвостПистолетом
і Даша
Подруга дочки Дарина, в свідоцтві та в житті, в мами ще Дариночка, але аж ніяк не Даша, Дар´я чи, як один час напирали при реєстрації, Одарка.
Смурфетта• 04 сентября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Ні, просто існує адаптація імен - у чехів і німців є Хелена, у французів Елен, у британців Хелен. У білорусів взагалі Оляна здається.
У Чехов Lenka, это полное имя
Ласкове телятко• 04 сентября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Мою подругу Дарину если называют Дашей, она на автомате исправляет, и всегда чувствует дискомфорт. Мол, я что, не так представилась? Зачем меня называть по- другому?
Кундалина• 04 сентября 2023
Ответ дляСМСница
Я Ольга, и в школе одна из учителей называла меня Оленой. И доказывала, что это одно имя 🤦
Я - Оксана, но одна препод упорно называла меня Ольгой.
Уси Пуси• 04 сентября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
В мене дочка Даша, у паспорті Дарʼя, і ось пів року назад вона попросила називати її Дарина, бо їй так більше подобається. Без проблем. І новим знайомим вже стала представлятися Дариною, і зошити підписує так. І що поробиш?
Мастер Пис• 04 сентября 2023
Ответ дляМаю декілька думок
вы осознаёте, что оскорбляете всех Анн этой мерзкой Ганной?
что делаете людям неприятно?
Ви в собі? Чому ви тут всіх Ганнусь обізвали мерзенними? Вчіть походження свого імені, воно пішло від Hanna, то де там перша голосна?
СМСница• 04 сентября 2023
Ответ дляКундалина
От і шо їх спонукає? 😂
Уси Пуси• 04 сентября 2023
До речі, мене Олечкой теж називала сусідка😅 Хоча я Олена. Дивні люди.
Смурфетта• 04 сентября 2023
Ответ дляГоворилка
Стереотипы надо сломать внутри...
А о чём был стереотип?
Кундалина• 04 сентября 2023
Ответ дляСМСница
От і шо їх спонукає? 😂
Да они просто на этом не заморачиваются.
Залізний занавіс• 04 сентября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Огірки і гурки)) але разом з тим була у Франка саме Анна в ’Украденому щасті’, не Ганна, тому прецедент є.
Как этот сериал захотелось посмотреть
Смурфетта• 04 сентября 2023
Ответ дляУси Пуси
А нащо щось робити, це ж її ім´я