Без QR коду• 05 сентября 2023

На роботу як на каторгу. Хто ще так ходить?

Зарплата близько 30 тис грн, але стрес, нерви. Дуже складно. Не знаю, як себе переналаштувати.
Анти-анонім• 05 сентября 2023
Хожу норм, зп 18-26
Застряла• 05 сентября 2023
Теж пічалька, а ще зп 4.800 грн........
Сиренькая• 05 сентября 2023
Я
Ледве пхну. ЗП 35
Жирафовое варьенье• 05 сентября 2023
Я. ЗП 25.
Уси Пуси• 05 сентября 2023
Я также ходила год, худший год в моей жизни. Уволилась и как будто из клетки выпустили, взлетела)
Нашла работу со свободным графиком, вот это мое, нравится.
Та не реву я• 05 сентября 2023
Мені теж моя робота в печінках сидить
Тому я два місяці відпочила, не працювала
Тепер знайшла роботу на два дні на тиждень в офісі плюс невеликий підробіток
Сильно не напружуюся
Зп нормальна
Не прохожу мимо• 05 сентября 2023
У меня чудесная работа, и нагрузка не чрезмерная, и довольно спокойная, и люблю свое дело. Но депрессняк то и дело от всего остального. Тогда - как на каторгу( Хотя реально мне жаловаться не на что.
Глас_Народа• 05 сентября 2023
Также.Еще и зп до 20 тыс не доходит.
Нематрьошка• 05 сентября 2023
Бывает, но зп 40 тыс. Буду переть дальше
Лунтик-паунтик• 05 сентября 2023
Звільнилась з такої місяць тому і зараз на іншій. ЦЕ рай! Зарплатня менша, але самопочуття і настрій - небо і земля. Я ніби дихати стала на повну. Бережіть своє ментальне здоров’я
Слава Українi• 05 сентября 2023
Чим більше в мене адекватних клієнтів, тим більше мені подобається моя робота)
Голена блондинка• 05 сентября 2023
Була така, зп 9тіс. звільнилася, потом кожного дня раділа, що це скінчилося.
автор Без QR коду • 05 сентября 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
А де працювали і ким зараз працюєте?
Невидимка Майя• 05 сентября 2023
Не работаю уже 10 лет и абсолютно счастлива.
автор Без QR коду • 05 сентября 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Чоловік утримує чи маєте пасивний дохід?
Невидимка Майя• 05 сентября 2023
Ответ дляБез QR коду
Муж содержит.
Я только за!• 05 сентября 2023
Я так ходила. Людей стала ненавидеть. Ушла, сменила профессию и счастлива.
Я таке знаю• 05 сентября 2023
Тридцятка ? І не подобається ? То йдіть і попрацюйте за 10-12 тис. 7 днів в тиждень, тобто взагалі без вихідних.
Мэри Попкинс• 05 сентября 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Хто на що вчився
автор Без QR коду • 05 сентября 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Ви думаєте тридцятку просто так дають?
Путающаяся• 05 сентября 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Дехто кайфує гарувати у Сільпо 24/7 за 6 тисяч в місяць, зомбак. Є знайомі.
Обнемашечка• 05 сентября 2023
Працювала так, потім не витримала і звільнилась. До цього спостерігала тенденцію, що всі новенькі (але з попереднім досвідом) самі звільнялись, працювали лише старожили, бо прийшли з нуля і максимально інтегрувались в стрес.
Після звільнення я не могла рік дивитись в сторону пошуку роботи. Мала пасивних дохід мінімальний, підтримували чоловік, брат.
А потім випадково знайшла цікаву роботу, де зп в два рази більша і абсолютно адекватне ставлення до працівників. Гарне розподілення навантаження, ніяких переробіток. Правда незнайома сфера. Нічого, влаштувалась і працюю. Дуже задоволена. Це звісно не свобода, коли кожен день відпочинок. Зате маю свої кошти і якесь своє діло
ТрамвайGirl• 05 сентября 2023
Ответ дляНевидимка Майя
А муж?)
ТрамвайGirl• 05 сентября 2023
Ответ дляПутающаяся
І так готуються, що потім травишься
автор Без QR коду • 05 сентября 2023
Ответ дляОбнемашечка
Я коли такі історії читаю, то захоплююся. Рада за вас!
Продавчиня кіз• 05 сентября 2023
Вчитель початкових класів. В р-ні 11 тисяч. Поставили з 12 до 18 - спаскудили увесь день.
Працюю ще на одній роботі і беру підробітки, бо треба якось жити. Сплю по пару годин на добу. Усе літо на другій роботі брала подвійне навантаження і тільки по 1 вихідному, поки була можливість.
Вчора було ’замінування’ потім тривога..
ТрамвайGirl• 05 сентября 2023
Мені чоловік в місяць платить 35.000, то я поки не хочу на роботу, з такою зп не знайду одразу.
Колись працювала на 15.000 грн
Ошеламиссимо• 05 сентября 2023
Я хотіла, щоб мені платили зп регулярно а ходити на роботу по бажанню)
От це було б класно)
пьЯНА• 05 сентября 2023
Ответ дляЯ таке знаю
коли тебе з*їдають,морально знищують,довбуть.коли нема спокою і радості,то ніякі гроші це не замінять. от ніякі. бо щоденні нерви на роботі вилазять в страшні хвороби. в нас працювала помічницею молода дівчина. начальник просто морально катував. 7 років вона отка пропрацювала. за буда хороша,а ле вона і днювала і ночувала. рак і людини не стала за 2 міс. скільки вона плакала,скільки лежала з нерв.зривом в лікарні.всі казали тікати..а вона,бо гроші..вже не треба нічого
Ошеламиссимо• 05 сентября 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Колись працювала на 15.000 грн
А за що платить?