ЛісАпетная• 05 сентября 2023
Когда-то в далёких 90-х одной знакомой нашей семьи одна цыганка погадала.
Всем добрый день.
Навеяно темой про гадания.
Когда-то в далёких 90-х одной знакомой нашей семьи одна цыганка погадала. На удивление без цыганских штучек, не обманула, не обокрала.
Погадала по ладони. Среди прочего сказала такую фразу ’Вырастишь сына прямо на войну’. (сыну тогда было несколько годиков)
Знакомая подробно не расспрашивала, решила, что ерунда, забыла всё это.
А в 2014 вспомнила, как раз у неё сын должен был выпуститься из ВУЗА.
Говорила нам, что цыганка была права. Пожалела, что не расспросила подробней.
Вспомнилась мне эта история.
Да, может и совпадение, но самовнушение никак не работает тут.
У кого-то бывало подобное?
Навеяно темой про гадания.
Вспомнилась мне эта история.
У кого-то бывало подобное?
Сарафанное радио• 05 сентября 2023
Ответ дляГолена блондинка
Предсказала мне на картах пол ребенка
Все сбылось
А так же сказала мужа возвращаться из армии всякими путями, иначе я буду вдовой((
Все сбылось
вернули?
Зяблик протестант• 05 сентября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Не буде води там . Я не буду писати всього. Бо зараз почнеться цькування,якесь заперечення,докази..навіщо? я лише пишу те,що мені сказали. Те що мені сказала про мене- справдилося. Розлучення з 1 чоловіком,заміжжя з другим чоловіком.... воно все справджується. Скажу лише що це падло таки кине ядерку,але не на нас. а десь під водою,вона чомусь назвала Балтійське море і зрушиться весь клімат,все перевернеться з голови на ноги. Під воду підуть частини прибережної Франції,Англії. Австралія вся піде під воду. почнуться страшні віруси,засуха,якісь землі залиті повністю будуть..хто виживе - пертимуть сюди.
Ну розкажіть що вона ще передбачала
Свисток ля-минор• 05 сентября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Я 20 років тому вчилася у вузі в Києві. І наша професор психолог розказувала, що буде на нашій території творитися, про політтехнології, про справжні причини цього божевілля.Вона деякий час працювала з нашими політикам, а потім відмовилася, занадто багато бруду.
І от вона розказувала нам ( а група наша була всі дорослі люди , за 30 років) , а ми трохи з іронією ставилися.Вона була дуууже розумною, на межі з геніальністю... Але тут продумали ми, що то вже занадто щось нереальне і фантастичне.А воно он як виходить...і ковід , і маски , обмеження і війна...тому в мене таке враження,що я всередині фільма живу,а сценарій мені вже колись прочитали наперед.Бо одне діло передбачення ( там може підтягнути будь- які факти) , а інше, коли ось так прямим текстом розповідають, все називають своїми іменами ((
Я років три тому спробувала тут кілька речень написати - заплювали, посміялися , люди чують лише те, що хочуть чути , нажаль.
а можна вам напишу? цікаво, чи вам таке говорили,бо ймені говорил аодна віща і воно все збувається. так,доброго не буде нічого. Засуха,голод. Щось буде з землею,що навіть трава не захоче рости. Гибель худоби.ВІдсутність води. Але в Європі ще гірше. Там це все почнеться раніше і набагато.казала про ядерку(у кінці війни). що кинуть ядерку в воду,під землею. зрушиться клімат , літосферні плити. Багато країн прибережних піде під воду. Чомусь сказала,що Австралії взагалі не буде,вся під водою.Прибережна Англія і Франція також. Води не буде.Посуха страшна.
Манка Я• 05 сентября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
мені теж казала одна жіночка,десь в 2017-2018 році ,що буде війна, що буде засуха,голод.відсутність прісної води. Особливо потерпатиме Європа,і вони всі пертимуть сюди в Україну,бо тут порівняно з Європою буде вода,їжа і т.д. Так,нас вибивають,витравлюють. Що Одним ковідом це не скінчиться. дуже скоро прийдуть інші віруси,знов будуть обмеження ,закриття кордонів,великі смертності. А тоді це слухала,як маразм.але як бахнув ковід,то все згадала. на жаль,доброго нічого не буде.але в Європі ще гірше. І причина - зміна клімату. Все посохне і погорить. Помірний клімат більш-менш у нас буде.
У нас и все?
Угги_в_горошек• 05 сентября 2023
Ответ дляЭлектричка
Дяді колись гадалка сказала, що батьки помруть один за одним.
Різниця склала три дні…Ковід…
І в той рік дідусь казав: «пожив і вже мабуть досить «
Різниця склала три дні…Ковід…
в один Новый год. мы сидели семьей за столом и тут дочка ( 10 лет) говорит задумчиво, как хорошо, мы сидим, все вместе. Таак жаль, что бабушка следующий новый год не увидит. Мы такие - чего ты так говоришь? А она как вышла из задумчивости - и такая, ну не знаюю, она же уже старенькая...
бабушка умерла в декабре перед следующим НГ
Незламна• 05 сентября 2023
Вот мне приснилось в марте 2022 года,что все билеты остались дома(в Киеве),что билета назад не будет.Мы никуда не выезжали.
Екатерина27• 05 сентября 2023
Ответ дляНезламна
Закончится как раз хорошо,победой Украины.И будет НАШ парад победы!
Через 4,5-7 лет закончится победой Украины? А что останется от украинцев к тому времени?
Ранковий базар• 05 сентября 2023
Ответ дляАстановитесь
Та чого ж не понятно, все понятно як раз) чийого авторства цей сайт
да смутило название сайта. а дальше этой статьи я по нему не лазила - по идее ж он про Киев должен быть или как?
Крошка Енот• 05 сентября 2023
Ответ дляАстановитесь
От як раз те, що ви пишете, схоже на політтехнології-нічого не скажу, але все буде погано
100%
Библиотекарь• 05 сентября 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Вибачте, але про прісну воду
Найбільшій природній запас прісної води в світі ( як країни ) - то має Бразилія
Потім Росія
Потім Канада
А льодовики ? Як вони щезнуть, то вважайте щезне людство
І пофіг в якій країні
Потім Росія
Потім Канада
І пофіг в якій країні
За рашу не хвилюйтеся, вони дуже швидко переключаться з нафтового на водяний бізнес.((
А наш ласий шматок не даватиме спокою. І окрім цифр, почитайте, як зникають ці самі запаси прісної води.
Угги_в_горошек• 05 сентября 2023
Ответ дляРанковий базар
официально чье? непонятно, чей сайт и чье авторство.
вот это не смущает? русский брат все сделал, чтобы его назвали врагом - и без всяких евреев.
’...евреи, используя украинских националистов, захватывают территорию Украины, получают ее ... из рук самих украинцев, одураченных еврейской пропагандой ненависти к русским как к врагам. Подмена понятий – классический прием евреев. Русский друг, кровный брат назван врагом’.
меня не смущает ничего, я всегда все варианты читаю и анализирую. Так как еще 1,5 года назад. мы и близко не думали что возможно то, что сейчас твориться. поэтому надо изучать все, читать все, а выводы делать свои.
однобоко, что это только хуйло хочет нашей крови - я точно не рассматриваю. хотят многие, мы лакомый кусок(
Непозбувна Бентега• 05 сентября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Я ж нічим від більшості інших людей не відрізняюся.Чуєш , бачиш реальність, а вірити хочеться в краще. Я в теорії гарно можу розказати, що потрібно робити.А по факту сама нічого з цього не роблю ( або майже нічого). А ще я і моя мама багато колись доклали до незалежності України, тому покинути це майже неможливо.Грошей в запасі аж нуль, а матеріально в Україні є що втрачати, тому вибір без вибору , так би мовити.
А що треба робити в теорії?
Ранковий базар• 05 сентября 2023
Ответ дляНезламна
билеты откуда и куда?
Я только за!• 05 сентября 2023
Ответ дляЕкатерина27
Головне, шо ви з нами залишитесь, а то все бідолашка ніяк виїхати не можете, вже й ваші сусіди сбушніки повиїзжали, а ви все ніяк. Аж серце за вас крається.
Незламна• 05 сентября 2023
Ответ дляРанковий базар
билеты откуда и куда?
Билет на поезд обратно домой.
Свисток ля-минор• 05 сентября 2023
Ответ дляМанка Я
У нас и все?
что у нас и все?ничего не поняла
Манка Я• 05 сентября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
что у нас и все?ничего не поняла
Ну вода и еда кроме нас где-то будет?
Нематрьошка• 05 сентября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Ок.Одна з них - корисні копалини. І це метали,як думає більшість.А все простіше - вода. Прісна вода зникне з більшості територій дуже різко ( за рік - півтора) . Станеться це не пізніше,ніж через 8-10 років.
От написала я це, і дивне, м´яко кажучи, відчуття.Ніби Нострадамуса чи Вангу з якоїсь газетки переказую.
. Тому й кажу, що важливо це почути було від конкретної людини, в певному контексті.
Про воду вы правы, видимо...( какое совпадение, я читала как раз утром про это же...так что худшие сценарии таки нас ждут
Угги_в_горошек• 05 сентября 2023
Ответ дляРанковий базар
так у Нечая про евреев речи не было вроде? у него какие-то другие игроки фигурировали
да, у него без евреев
ЗдесяЯ• 05 сентября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Я в госпіталях через день, мені реально не смішно. Хто стоїть над труною близької людини, той жартувати не буде на цю тему,правда ? А ми вже приблизно всі в такій ситуації...хіба можливо, що деякі цього не усвідомлюють
Я про тему выбора, что мол не зря, что осталась, хоть что-то хорошее тут будет
Свисток ля-минор• 05 сентября 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Ну розкажіть що вона ще передбачала
ще передбачала,що багато людей захоче повернутися і не зможе. я тоді не розуміла,чому вони виїхали і навіщо і чому не зможе...не зможуть повернутися через закриті кордони. через віруси і хвороби кордони будуть закриті. не будуть пускати назад людей сюди
Ранковий базар• 05 сентября 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
просто там акцент на опасности пропаганды для умов народа. а сама статья - еще та пропаганда.
причем начинается с инфы о биографии всяких одиозных личностей с московско (!!) -еврейским происхождением, а заканчивается тем, что укр. и рос. братья коварно разобщены.
в итоге не совсем понятна целевая аудитория читателей - на кого именно рассчитан текст?
Незламна• 05 сентября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Какое совпадение.И мне снилось,что обратной дороги домой не будет
Угги_в_горошек• 05 сентября 2023
Ответ дляРанковий базар
да это первое попавшееся, про то, что еще до войны были эти мутки. а так информации много, можно найти..
например в каком году было пророчество Бернетта ( или как его там)
хрен знает когда еще, при Юще
а сейчас смотришь и думаешь.. насколько давно это все было задумано(
хрен знает когда еще, при Юще
Свисток ля-минор• 05 сентября 2023
Ответ дляМанка Я
Ну вода и еда кроме нас где-то будет?
про всіх я не питала. вона казала що Європа дуже постраждає. Америка також. ті країни ,що оточені морем,океаном з усіх боків. Через гігантський вибух ядерки під землею утвориться цунамі,що накриє багато країн.
Свисток ля-минор• 05 сентября 2023
Ответ дляНезламна
саме так. вона тоді сказала мені- лишатися в Україні за будь-яких обставин,бо тут буде найліпше. буде час коли ти думатимеш,що там краще,але прийде час і там буде пекло.а люди повернутися не зможуть.
ВерСаСе• 05 сентября 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
посмотрите по ссылке, какая байка(
все официально
вы видели вообще этот сайт, читали всю статью? неужели не заметно, чьи уши там выглядывают? хотя какие уши, наши соседи за этим сайтом и статьей в полный рост, не скрываясь маячат...
Ранковий базар• 05 сентября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
зачем вообще этот взрыв устраивать? неужели им самим жить надоело?
и потом, ядерные испытания уже проводились ведущими странами (руки бы им поотбивать), но таких глобальных последствий не влекли.
Угги_в_горошек• 05 сентября 2023
Ответ дляВерСаСе
всю не читала, просто взяла первое, что попалось. основное читала в телеге и на ютуб смотрела,
если что, прошу прощения, поленилась искать свои в истории(
Свисток ля-минор• 05 сентября 2023
Ответ дляРанковий базар
я так розумію,що цьому перед смертю вже все одно. чим більше знищити людства тим краще. і увійти в історію назавжди