ЛісАпетная• 05 сентября 2023
Когда-то в далёких 90-х одной знакомой нашей семьи одна цыганка погадала.
Всем добрый день.
Навеяно темой про гадания.
Когда-то в далёких 90-х одной знакомой нашей семьи одна цыганка погадала. На удивление без цыганских штучек, не обманула, не обокрала.
Погадала по ладони. Среди прочего сказала такую фразу ’Вырастишь сына прямо на войну’. (сыну тогда было несколько годиков)
Знакомая подробно не расспрашивала, решила, что ерунда, забыла всё это.
А в 2014 вспомнила, как раз у неё сын должен был выпуститься из ВУЗА.
Говорила нам, что цыганка была права. Пожалела, что не расспросила подробней.
Вспомнилась мне эта история.
Да, может и совпадение, но самовнушение никак не работает тут.
У кого-то бывало подобное?
Навеяно темой про гадания.
Вспомнилась мне эта история.
У кого-то бывало подобное?
Зашла на 5минут• 05 сентября 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Ще вірогідно мають бути так звані кліматичні локдауни з обмеженнями по використанню ресурсів та вільному пересуваню. Але це не передбаченя вже, а відкриті наміри.
Так, вже багато разів зустрічала цю інформацію також.
Плюс я так розумію, що клімат на планеті буде досить різко змінюватись, але у нас він залишиться доволі помірним.
Носки на подтяжках• 05 сентября 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Проте найбільший ʼвнесокʼ у кліматичні зміни викидами робить невеличка частка дуже багатих людей та їх бізнеси. Читала статті з цього приводу.
І от для їхнього звичного життя нічого не зміниться, як не мінялось за ковідних часів.
ЗдесяЯ• 05 сентября 2023
Ответ дляНезламна
Про взрыв на ГЭС говорили еще в 2013 году здесь.Многим девочкам снилась вода и потоп.
Меня тут не было в то время, а что ещё эти девочки говорили?
Зашла на 5минут• 05 сентября 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
так, згодна з вами
Бачила гарний выдос блогера про те, що нас зараз зі всіх боків шпиняють за пластик, але для самих виробників пластику вигідна ця упаковка і в першу чергу вони мали б запропонувати якесь альтернативне рішення
Аноним_1857• 05 сентября 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
О, скажите, хотя бы, изоповым языком
изоповый это из...опы?
вообще-то язык Эзопа )))
Аноним_1857• 05 сентября 2023
Ответ дляНезламна
Закончится как раз хорошо,победой Украины.И будет НАШ парад победы!
через 7 лет?
Не заздріть тьоті• 05 сентября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
От про це я і казала, чому більше не писатиму, а ви собі жартуйте.Буде в Україні, тільки матимуть доступ не всі.
розкажіть будь ласка, що чули.
дуже цікаво. А на таких жартівниць не звертайте уваги.
Просто десь рік назад тут на фоумі теж якась жінка писала, що води не буде, і українцям складно дуже буде, мало нас залишиться. А земля наша по типу євреям треба, вони тут панувати хочуть. Запамятала це добре, ще ролики в ютубі шукала. Там про якийсь договір між євреями і Богом мова була...
Угги_в_горошек• 05 сентября 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
розкажіть будь ласка, що чули.
небесный иерусалим
Всіх підсаджую• 05 сентября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Ок.Одна з них - корисні копалини. І це метали,як думає більшість.А все простіше - вода. Прісна вода зникне з більшості територій дуже різко ( за рік - півтора) . Станеться це не пізніше,ніж через 8-10 років.
От написала я це, і дивне, м´яко кажучи, відчуття.Ніби Нострадамуса чи Вангу з якоїсь газетки переказую.
. Тому й кажу, що важливо це почути було від конкретної людини, в певному контексті.
Вибачте, але про прісну воду
Найбільшій природній запас прісної води в світі ( як країни ) - то має Бразилія
Потім Росія
Потім Канада
А льодовики ? Як вони щезнуть, то вважайте щезне людство
І пофіг в якій країні
Потім Росія
Потім Канада
І пофіг в якій країні
Сарафанное радио• 05 сентября 2023
Ответ дляМанка Я
А ещё - моя бабушка рассказывала, ей ее бабушка говорила. Придет время и весь мир будет в видимой и невидимой паутине. Она давно умерла, родилась ещё в конце 20го века.
Интернет
Угги_в_горошек• 05 сентября 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
розкажіть будь ласка, що чули.
обратите внимание на области
Зашла на 5минут• 05 сентября 2023
Якщо вже казати про гадалок, то моя мама до однієї ходила, розпитувала про мене.
Точно знаю, що та їй сказала що з першим чоловіком не буду і буде в мене інший чоловік і що поїду жити за кордон.
На той момент ми ще навіть одружені не були з першим чоловіком, одружилась... через 6 років ми розвелися, вже рік я в шлюбі з другим чоловіком. За кордон поки так і не поїхала))
Я потім в неї теж була... вона на картах таро гадала, мені вона багато конкретики не сказала, але були деякі такі речі, які збулися.
Що я зустріну чоловіка десь на роботі і що між нами буде різниця у віці, але він буде не дуже старший максимум на 5 років і що маю багато працювати і буде все ок з фінанасами, про закордон нічого вже не було...
Також я питала про іншого хлопця, чи щось скаледься з ним, бо була якраз закохана, сказала що все буде добре, але то не мій мужчина і я взагалі сама собі обираю з ким бути...
Ну от з тим хлопцем взагалі нічого не склалося і в мене навіть вибору не було якби...
А з чоловіком познайомилися на роботі, проте почали ближче спілкуватись вже коли він звільнився. Одружилися з моєї ініціативи, тож то вже моє рішення)) і різниця у віці є, але виявилось трохи не стандартно... він не старший а молодший
Астановитесь• 05 сентября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Погано закінчиться. але саме тому і не хочу тут розписувати. Було багато лекцій,практичних, багато чого було сказано.зараз , якщо переказувати, то треба було б окрему тему створювати,щоб фрази з контексту не виривати. Про причини питають - їх кілька , від нас це не залежить , хотілося б нам чи ні, вони від того не зникнуть.
От як раз те, що ви пишете, схоже на політтехнології-нічого не скажу, але все буде погано
Телефон Рубика• 05 сентября 2023
Ответ дляЗяблик протестант
В якійсь аналогічній темі дівчата писали про гадалку, що бачила війну на 42 місяця. Це аж до серпня 2025(((
А такі як астрооберег бачать перемогу в 23 році. Діана медіум теж бачить перемогу відносно скоро. Тобто віра повинна нас тримати і не розкисати
Лика-прилипка• 05 сентября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
будь ласка,
, хоч тезисно , коротко, по головних пунктах напишіть,
те що ’Погано закінчиться’ - це й так очевидно любій тверезомислячій людині,
ще в дитинстві, пригадую, бабусина сусідка віщувала... тоді сприймала лиш як байки-страшилки, пізніше, 80-90-ті роки - теж аналогічні віщування з різних джерел були, 2001й рік - те саме.
дуже цікаво, що саме у Вас, просто співставити, порівняти. впевнена що на 90+% буде все аналогічно,
Не заздріть тьоті• 05 сентября 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
обратите внимание на области
спасибо за ссылку, обязательно прочту
Астановитесь• 05 сентября 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
небесный иерусалим
Це байка, придумана кацапами
Бабульція• 05 сентября 2023
Ответ дляМанка Я
И мне бабушка это рассказывала ( она 1918 года рождения ) .Говорила , что ее отец читал какое то писание и расшифровывал все это . Про то , что будут летать стальные птицы и кидать стальные яйца ( самолеты , бомбы ) . Что весь мир будет попутан проводами ( инет , электричество ). Что женщины будут похожи на мужчин и одеваться будут как мужчины . Что будут одеты , а выглядеть будут голыми ( прозрачные ткани ) . Тогда это уже все было кроме инета . Говорила , что будет страшная война и выжившие будут завидовать мертвым . Много чего рассказывала , всего уже не помню . Это было около 50 лет назад . Я тогда слушала как сказку .
Угги_в_горошек• 05 сентября 2023
Ответ дляАстановитесь
Це байка, придумана кацапами
посмотрите по ссылке, какая байка(
все официально
Электричка• 05 сентября 2023
Дяді колись гадалка сказала, що батьки помруть один за одним.
Різниця склала три дні…Ковід…
І в той рік дідусь казав: «пожив і вже мабуть досить «
Різниця склала три дні…Ковід…
Телефон Рубика• 05 сентября 2023
Ответ дляАноним_1857
Если дочка взрослая и живёт с парнем, то у них своя семья, и они сами за себя решают. А нормальный муж вполне может предложить жене с сыном на зиму выехать пересидеть очередные блэкауты.
Всі так лякаються блекаутами. По-перше, наша ппо міцніша в рази, ніж рік тому. По-друге, в отсосії тих самих ракет менш в рази, ніж рік тому. По-третє вже всі підприємства, магазини, домівки накупили генераторів і всяких девайсів покращити час без світла. По-четверте, сама країна вжила заходів по розподіленню, підготовки, ремонт, розхідники до цього.
Ну не може бути такої критичної ситуації фізично як в тому році, бо тоді це було несподівано, зараз все налагоджено, накуплено, вже пройдені всі етапи і різні варіанти рятування ситуації.
Носки на подтяжках• 05 сентября 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Вибачте, але про прісну воду
Потім Росія
Потім Канада
І пофіг в якій країні
Потім Росія
Потім Канада
І пофіг в якій країні
Китай вже давно юзає рашинський Байкал по повній.
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ні, ні, в мене немає вроджених таких якостей. З однією людиною я працює довго, може і тиждень, карту скласти то дуже довго, нумерологічно працюєшь з датами народження.
Що до приклада з дитиною, то мені потрібні лише дати народження, дати часу, та координати міста в той проміжок часу. Нам багато всесвіт дає підказок, з треба вміти читати, до нас було багато розумних людей.
У нас не гірше))) в нас треба працювати та набиратись досвіду) деякі приходять відпочивати лише, таке буває. Насолоджуватись тілом.
Будь-ласка, чи можете в особисті написати?
Астановитесь• 05 сентября 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
посмотрите по ссылке, какая байка(
все официально
Які офіційні особи там задіяні?
Несу пургу• 05 сентября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
До вас особисто можна звернутися?
Лика-прилипка• 05 сентября 2023
Ответ дляSuertq
Конец 20 века это 2000ные
опечатка
мабуть початок 20го ст.
Электричка• 05 сентября 2023
Ответ дляНезламна
Осталось от 4,5 лет до 7
От чогось я в це теж вірю, здравим розумом.
Немає чого їй закінчуватись за рік. Америка тільки заводи запустила. І як всю Європу забезпечать новою зброєю, зароблять все, що можливо, то можна і звертати нашу війну.
Пишущаяся• 05 сентября 2023
Ответ дляНезламна
Я сама как цыганка.В 2008 году знала,что будет война с рф,боялась ,что будет после 2012 года,В 2021 году знала,что Крым будет наш.Знаю,на сколько лет война.
так війна вже з 2014 року йде, вже 9 років.