Багато пишуть що Фурла, Пінко, Карл, Кочінеллі, Джейкобс уже устаріли, але не пишуть що ні)
Що зараз актуально в бюджеті до 500 долл
Благоуханочка• 05 сентября 2023
Ответ дляШукаю трусики
як бренд може устаріти, це модель може бути не актуальною
ну так, що у перерахованих брендів вже давно нічого актуального, а від пінко з гесс взагалі вже тіпає
Шукаю трусики• 05 сентября 2023
Ответ дляБлагоуханочка
чому? нова колекція Карла актуальна
Ответ дляШукаю трусики
Элементарно. Подивіться на Корс і Фурла, в прикрасах Пандора. Вони вже багато років нічого актуального не роблять і стали маркерами відсталості від трендів взагалі. Але успішно продаються.
Благоуханочка• 05 сентября 2023
Ответ дляШукаю трусики
чому? нова колекція Карла актуальна
Ну таке, ні подушки в стилі Шанель, ні геометричні фігурки Карла та його кішки мене не приваблюють
Шукаю трусики• 05 сентября 2023
Ответ дляБлагоуханочка
та ну, ось декілька актуальних, звісно не всім подобаються, але модні
А хутрові взагалі тільки входять цього року, хоча мені не подобаються
Благоуханочка• 05 сентября 2023
Ответ дляШукаю трусики
Сумка - це не майка на сезон, я надаю перевагу не просто актуальним, а базовим, які кілька років зможу носити, а це вибачте...)
Шукаю трусики• 05 сентября 2023
Ответ дляБлагоуханочка
у кожного своі смаки і привілеї, я також люблю більш класичні та базові, але питання актуальних, я навела приклади, я не кажу про те, що всім підходять і подобаються
Бавовнятий Пупс• 05 сентября 2023
Ответ дляБлагоуханочка
А я только хочу себе пинко
Нашла сумочку и теперь сижу и хочу
ЛеньГуглить_правда• 05 сентября 2023
Ответ длявре_Динка
В кожній темі про сумки цього цінового діапазону пишуть що бренд уже не актуальний і застарів) а нових не приводять для прикладу) от стало цікаво
Вибирайте не бренд, а фасон який вам подобається і якість.
І меньше тут перепитуйте, все одно 85% всього запльовують :)) Головне, щоб вам подобалась і була комфортна :).
ЛеньГуглить_правда• 05 сентября 2023
Ответ дляa.ostroverh
Мне нравятся gianni chiarini
Хочу замшевую...
Бренд может и не актуальный, фасоны тоже
Но мне нравятся
Хочу замшевую...
Но мне нравятся
Бавовнятий Пупс• 05 сентября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Головне не забувати в кожній темі писати, яке у нас зубожіння
Ну к примеру у меня денег нет на сумочку, но это не мешает мне хотеть и рассматривать и выбирать сумочки
.