МамОмужа• 05 сентября 2023
Містичні історії із життя
Чи траплялись в житті ваших знайомих, друзів ми родичів містичні чи дивні історії, як добрі так і погані? Розкажіть
Кучерявочка• 05 сентября 2023
Хоронила свою маму в свой день рождения. Ужасное совпадение. Мистическое ли? Не знаю.
Курочка• 05 сентября 2023
Коли померла моя бабуся, її рідна сестра на пару років молодша, сказала «от би й мені померти як Марія» (мала на увазі, що швидко, нікого не обтяжуючи) і померла через чотири роки саме в той день травня, що і моя бабуся.
Сіточка• 05 сентября 2023
А бабушка когда умирала, то сказала маме,выйди там в окно кто-то стучится, хотя мама не слышала стука. Мама все поняла и вышла, когда зашла в комнату то бабушка умерла, выходит человек чувствует свою смерть.
Ответ дляСіточка
Перед смертью папы в окно птичка билась, я уже тогда поняла он умрет.
Щось схоже було нещодавно. Працювала в теплиці з помідорами на дачі. Туди залетіла пташка і довго не могла вилетіти. Наступного дня батько помер. А десь місяців за два до того мені приснився сон, що начебто батько помер і я збираюся на похорон, але мені нічого вдягти, бо не маю нічого чорного - увесь одяг якийсь занадто яскравий. Я тоді вирішила, що батько ще скоро не помре, а видужає. Насправді вийшло так, що він помер, і в мене на той момент не виявилося чисто чорного одягу бо були з чоловік на дачі і поїхали на похорон прямо звідти в тому, в чому приїхали
Я тертий жук• 05 сентября 2023
Мені приснився мій паспорт з штампом про шлюб, встигла побачити дату та ім´я. В реальному житті співпали тільки рік та ім´я. Дату принципово вибрала іншу
ИНЬэтовамниЯНЬ• 05 сентября 2023
Я зустрічалась з хлопцем, його тато покінчив життя самогубством, на 40 днів його, раптово помирає мій тато. Містика чи ні, не знаю.співпадіння
Зашла на 5минут• 05 сентября 2023
Ответ дляСіточка
Така сама історія. Прабабуся бачила перед смертю, що жінка в чорній хустці у кімнату зашла. Ніхто її більше не бачив, але зрозуміли, що скоро помре. Так і вийшло. Перед самою смерті почала бачити людей, яких в кімнаті немає і якось сама знала, що вони з іншого світу. Звичайна сільська жінка. Ніколи в магію не вірила, а от перед смертю саме все побачила
В кого тако було• 05 сентября 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Моя 90річна бабуся жива, але рік тому перенесла інсульт. Після того, як виписали з лікарні, ще 2-3 місяці розповідала, що в кімнаті покійні родичі та знайомі, так і розповідала, що ’Іван (родич) прийшов з цвинтару і тут ночував’. І казала, що хтось зазирав в кімнату з вулиці, стукав в вікно, а це 3ій поверх. Потім несподівано пішла на поправку і вже не розповідала такого. Так і не знаю, чи це зміни в мозку після інсульту, галюцинації чи щось містичне.
Якщо це справді щось містичне, то певно є якась сила роду і душі допомогли. Бо розповідала, що вони казали їй, що вона буде ходити. Не ходить, але сідає, рухає кінцівками і відновилася навіть дрібна моторика, хоча 1 рука була паралізована.
Хоча я скептик і списую все на галюцинації чи зміни в мозку.
В кого тако було• 05 сентября 2023
Ще була історія - я несподівано народилася семимісячною. Мама лежала на збереженні і несподівано сталося відшарування плаценти, рятували нас обох. Бабуся за кілька годин до того була в мами в лікарні, все було добре, жодного натяку на майбутнє відшарування чи кровотечу. Телефонів навіть стаціонарних в селі в бабусі тоді не було. І от бабуся повертається з лікарні, ще нічого не знає, а жінказ села вітає її з одруженням онуки. Бабуся їй тоді не повірила.
А за кілька років до того мама в один день з рідною сестрою передчасно народили недоношених дітей одної статі (були на різному терміні 7 та 8 місяців), в обох діти померли впродовж наступних 2-3 днів. Народжували по черзі в одному родзалі, хоча жили окремо і в місті кілька пологових. Не знаю чи це збіг чи містика.