Гола з конопель• 06 сентября 2023
Дитина до нічного сну повноцінно їсть лише вечерю в садку!
Нещодавно почула від знайомої, що у її дитини, яка ходить до садка, останній повноцінний прийом їжі за день - о 17 годині вечора. Це приватний дитячий садок, в них вечеря дещо пізніше, аніж у державних.
Максимум, що дитина може отримати - це стакан молока або стакан йогурту з печивом типу галетного та якийсь фрукт.
Відходить до сну о 22 годині.
Як вважаєте, це нормально, що маленька дитина отримує останній повноцінний прийом їжі в кінці дня о 17 годині?
Відходить до сну о 22 годині.
Гола з конопель
• 06 сентября 2023
Ответ дляЯкаКраля
Є діти малоїжки і для них нормально. Мої діти не такі.
Та знайома каже, що дівчинка повинна звикати до такого режиму та запровадити його в дорослому житті, щоб не було проблем із вагою в майбутньому
Небажання готувати дитині виправдане отакими от «твердженнями».
При тому, що ця жінка зі своїм чоловіком увечері можуть піти до кафе, а дитина має випити склянку молока та йти до ліжка
Ряженка• 06 сентября 2023
Якщо дитина більше не просить їсти, то може й норм. Це якщо встає рано і снідає. Якщо ж голодна дитина постійно, то потім буде заїдати оцей дитячий голод в дорослому житті.
Моя дочка взагалі страшно перебірлива в їді, але їсти любить. Так ні в садочку, ні в школі не їла. Ціла проблема була. Та й зарас є. Дістало готувати щодня.
Даю справку• 06 сентября 2023
Так ви пишете «повноцінний» о 17, це цілком нормально і достатньо. А на ніч взагалі їсти не треба.
ЯкаКраля• 06 сентября 2023
Ответ дляГола з конопель
Щось у вашої знайомої великі таргани у голові і будемо сподіватися, що то просто дитина не хоче їсти, а не мама не дає.
Навіщо свої РХП вона насаджає дитині. Був би в її дитини ацетон, може вона і б задумалася, якщо таргани не завадять.
40каградусная• 06 сентября 2023
Ответ дляРяженка
Обіймаю, у мене такий син. В держ садочку майже нічого не їв. Потім у приватному над ним танцювали та і меню було краще, то хоч щось їв, а зараз пішов у перший клас і навіть не куштує, і компот не п´є. Це будуть ланч бокси кожен день :( хоча в меню половина того що їсть вдома.
Брюлик в стразах• 06 сентября 2023
Ответ дляДаю справку
Поесть за пару часов до сна - это не на ночь
Даю справку• 06 сентября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Необхідності нема в цьому.
Замріяна• 06 сентября 2023
Моя вообще почти не ест ни в саду, ни дома. Потому я была бы счастлива, если б она ела полноценно в 17 часов.
Садик - бульон из супа похлебала, на полуднике 2 ч ложки запеканки съела, компот выпила. Дома - яблоко, банан. Все. На ночь снова яблоко.
Брюлик в стразах• 06 сентября 2023
Ответ дляДаю справку
Необхідності нема в цьому.
Если у ребенка действительно нет необходимости есть позже 17:00 - это одно. Если такая необходимость есть - это совсем другое
Вилами по воде• 06 сентября 2023
Подруга просто не готовит ни хрена, потому и приучает есть в садике. У ребенка после последнего приема пищи до сна проходит 5 часов - да и ужин этот в садике ни о чем. Ребенок однозначно голодный, но не просит, потому что все равно ничего не получит. У меня тоже есть такая знакомая - дело именно в нежелании готовить. Но она уже доигралась - у младшего ребенка анемия, волосы просто пучками выпадают, посадили на препараты железа. Ну может хоть так мозг включится.