КокошинЭль• 06 сентября 2023
Порадьте додаток Анти Радар для дороги
Їду в довгу поїздку по Україні , хотіла б знати де стоять камери , знаю що є додаток ,
сою не люблю• 06 сентября 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Є допомога
Правила дорожнього руху та дотримуватися швидкісного режиму.
сою не люблю• 06 сентября 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Є допомога
Вибачте не вам відповідала, а автору
Оскорбляю всячески• 06 сентября 2023
Ответ длясою не люблю
Вибачте не вам відповідала, а автору
Нічого, буває)
размахер• 06 сентября 2023
Waze каже. Але на період військового стану може бути частково відключений. Краще не ганяйте)
Одні думки• 06 сентября 2023
Користуйтесь Waze.
Він показує камери та попереджає голосом якщо ви їдете швидше ніж дозволено.
Також показує мітки які залишили інщі користувачі: ями, стоячі фури, збиті тваринки та інше...