Репетиторша• 06 сентября 2023

От какой песни вы всегда хотите плакать?

Есть такие песни, которые вы включаете, чтобы поплакать и погрустить?
( только не военная тематика)
Швендяю містами• 06 сентября 2023
Ответ дляТаПрямТам
’Мальви’
’Пісня про матір’ (Посіяла людям літа свої, літечка житом..)
І та стерва ж гарно співала, про рушник..зараз рашистам співає.
КликОЛЬКА• 06 сентября 2023
Океан Ельзи ’Мить’, Арбєніна ’Секунду назад’
Розбещена цяточка• 06 сентября 2023
Ответ дляHelenny
Пісня— наша реальність. Є про що задуматись.
Слухала і плакала😢
Крові по вінця...
Зубачистка• 06 сентября 2023
Для мене це трек початку цієї довбаної війни Harry Styles - Sign of the Times

Ну і від сьогодні грьобана Людмила Гурченко з її Молитвою...
Лунтик-паунтик• 06 сентября 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Пусть мама услышит, пусть мама придет, пусть мама меня непременно найдет…
.
Заздрість то погано• 06 сентября 2023
У тополі; Державин Журавли; Арбенина Секунду назад
Розбещена цяточка• 06 сентября 2023
ГоловнаЯ• 06 сентября 2023
При долині кущ калини. На словах - Я за землю ухопилась, стала на ноги свої і навіки поселилась де вода і солов´ї- навіть зараз пишу і сльози тиснуть. Інша музика - під настрій теж буває пробиває, а ця завжди.
ГоловнаЯ• 06 сентября 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Военная тематика. Блакитна бузина всегда до слез. Потому что мои дети видели и окупацию и ракеты.
Класна пісня.
ГоловнаЯ• 06 сентября 2023
Ответ дляПапобус
С детства рыдаю(

https://youtu.be/bz4qD6b4yu4?si=x5ghLm3ALzvub5dh
Хоррша пісня. І співала вона її гарно. Хто ж винуватий, що талант тварині дістався.
ГоловнаЯ• 06 сентября 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Ой да. Я этот мульт с детсва не смотрю, не могу.
ГоловнаЯ• 06 сентября 2023
Ответ дляШкідлива молекула
https://youtu.be/I9WpeKCDKNs?feature=shared
Классный инструментал.
Христя в тiстi• 06 сентября 2023

Меладзе Рассветная
Ку-кусик• 06 сентября 2023
Машина времени ’Свеча’
Державин ’Журавли’
Незламна• 06 сентября 2023
Трофим -Я скучаю по тебе
Білозір - Свіча ( про Голодомор)
Christina Aguilera - Hurt
Христя в тiстi• 06 сентября 2023

Гагарина Не прощу
ГоловнаЯ• 06 сентября 2023
Ответ длямоисеева
Еней,SHUMEI - Біля тополі ... Є особисті причини..
Гарна пісня.
ГоловнаЯ• 06 сентября 2023
Ответ дляШотуткоїться?
Ой їх дуже багато, особливо старі і рокові. З попси дуже подобалось поплакать під Madonna You´ll see, The power of good buy, Kingdom Come - What love can be, Muse - Unintended особливо жива версія https://youtu.be/_Gbj8-KZ69M?si=0vkcPOoh7XIoAmwS
Scorpions - Still loving you. SOAD - Lonely day, Rainbow - Catch the rainbow, Depeche Mode - Free love, Guns n Roses - November rain та багато інших старих медляків.
Прям мои любимые песни, но не поплакать
ДаЗдраПерма• 06 сентября 2023
’Буде тобі, враже, так, як відьма скаже’,
’Ой, у лузі червона калина’
Христя в тiстi• 06 сентября 2023

Гимн Одессы
ГоловнаЯ• 06 сентября 2023
Ответ дляЖена миллионера
Мені вона завжди більше від Алочки подобалась :)))
Тільки Алка сильна і смілива, соня то таке
Христя в тiстi• 06 сентября 2023
Незламна• 06 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Не включаю. Когда мы в апреле 22 заезжали в Украину кто-то включил За лісами горами. Я рыдала. С тех пор такая реакция на неё.
ой я нещодавно їхала в дорозі до батьків в Україні і ця пісня заграла розплакалася
Птица секретарь• 06 сентября 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Точно! А я и забыла об этой песне. Лет с 15ти её люблю.
Клип примитивный, но песня... как же мамочки не хватает ((
Птица секретарь• 06 сентября 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
да, действительно аж слезы на глазах. только сразу бабулю вспоминаю, а не маму. она всегда за нас молилась, помогала, ждала.
А у меня мамочка такая была. И есть....
Птица секретарь• 06 сентября 2023
Я вообще не понимаю что смешного.
Вельшановна• 06 сентября 2023
Ответ дляЛияя
https://www.youtube.com/watch?v=7Yv61tiXUaY Пісня написана, здається, в 2015 році, а, на жаль, актуальна і сьогодні...
Так само, спеціально передивилась всю тему у пошуках цієї пісні. Думала, невже ніхто не згадає
Вельшановна• 06 сентября 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Орест Хома і інесса Братущик здається. З дитинства пам´ятаю цю пісню
Незламна• 06 сентября 2023
Ответ дляЛияя
я буда на концерті у Львові коли перший раз почула цю пісню
весь стадіон завмер поки він співав
мурашки від слів і музики
Лупаю цю скелю• 06 сентября 2023
Ответ дляLusik 26
Неймовірне виконання! виступ цієї дівчини апам’ятався назавжди...я також від неї завжди плачу
Я теж 😥