Репетиторша• 06 сентября 2023
От какой песни вы всегда хотите плакать?
Есть такие песни, которые вы включаете, чтобы поплакать и погрустить?
( только не военная тематика)
наКоблучках• 06 сентября 2023
Океан Ельзи Обійми мене. Колись почула, як дитячій хор співіє цю пісню і пройняло.
Ще була на концерті і почула вживу Весна іде красу несе і прямо мурашки пішли по тілу.
Не пью, не курю• 06 сентября 2023
Невоєнної тематики,щоб поплакать немає.
Від двох пісень в житті я одразу починаючи ридать. Точніше одна пісня і одна композиція: Мелодія Скорика і 24/02 Без обмежень.
Перші ноти і я реву. Ось починаю ревти поки набирала це повідомлення, хоча вони навіть ніде не грають, тільки в голові.
Не пириживай• 06 сентября 2023
Чорнобривці
Вітчизна - Піанобой
И до войны Опустела без тебя земля
Вітчизна - Піанобой
И до войны Опустела без тебя земля
Не пью, не курю• 06 сентября 2023
А, ще згадала дуже сумна пісня: Пригадай своє перше кохання.
Від неї не плачу, але сумно.
Тримаю свічку• 06 сентября 2023
Я така бойова• 06 сентября 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Еще это вчера в зале включили, чуть не расплакалась😂
Они на ’моих’ Таврийских Играх выступали...
Больноооо((
Я така бойова• 06 сентября 2023
Ответ дляТаПрямТам
Мені подобається, як її Еріка заспівала на Голосі років 10 тому.
Повалій ніколи не подобалась.
Может, ’Фабрике’?
Или я упустила, что Эрика и на Голосе была..
aroma.co.ua• 06 сентября 2023
Ответ дляКиця-бриця
Eagles - The final countdown
Наплутала. Eagles - це готель Каліфорнія. Final Countdown - це Europe.
Кривая спроса• 06 сентября 2023
Никогда и ни от какой песни не грустила. Сейчас рыдаю при первых аккордах ’ там, біля кплини тополя росте...’, ’ колискова’ Полякоаой. Для меня они ассоциируются с проводами погибших военных теперь. И навсегда.
Шальная коклетка• 06 сентября 2023
Там, біля тополі калина росте
С 2015 г плачу навзрыд, когда слышу. Хотя тогда война нас мало касалась, но такие ощущения вызывала, как будто я знаю, как это
Киця-бриця• 06 сентября 2023
Ответ дляaroma.co.ua
Точно. Дякую) обидві люблю, сплутала.
Гл. Амурная• 06 сентября 2023
Буде весна, там де ми стоїмо до кінця
І гімн наш. Сльози навертаються
Відірву та викину• 06 сентября 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Пусть мама услышит, пусть мама придет, пусть мама меня непременно найдет…
Мій син як почув її в 1.5 року сильно плакав, дуже була здивована
Бегущаяпо• 06 сентября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Невоєнної тематики,щоб поплакать немає.
для Вас
Всіх підсаджую• 06 сентября 2023
Плачу як чую наш гімн. Особливо ролик о 9:00, у виконанні Дзідзьо прямо в серце
Пишу каліграфічно• 06 сентября 2023
Ed Sheeran -2step. Клип за несколько месяцев до войны в Киеве снимался. Когда смотрю, рыдаю.
ДДТ ’ Белая река’. Выступали в Киеве, на Майдане в новогоднюю ночь 2013. Тоже плачу.
Всіх підсаджую• 06 сентября 2023
Ще Воїни світла у виконанні Вікторії Ніро, з нарізатками відео наших військових. Градом сльози