Автопортрет нурофена• 06 сентября 2023

«Доброго вечора, ми з України!»

Как вы относитесь к этой фразе? Она уже столь заезжена, что напоминает обращение попрошаек в метро.
Криниця щастя• 06 сентября 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
​Тот, кто не знает прошлого, не знает ни настоящего, ни будущего, ни самого себя
О, как вы точно себя описали!
nabludatel• 06 сентября 2023
Ответ дляКриниця щастя
Так то ж ’дідивоєвалі’
Точно. ’Это же другое...’.
автор Автопортрет нурофена • 06 сентября 2023
Ответ дляnabludatel
Не треба ля-ля. рашка нічого не погашала. Вона забила. Як вона забила і на свої зобов´язання перед Україною щодо того, що вона виступає гарантом територіальної цілісності України. путін сказав, що нічого рашка не обіцяла.
А щодо грошей від США, то далеко не всі вони даються в кредит. Більшість то допомога.
Это нам еще не огласили , на каких условиях деньги даются.
Ответ дляluizka
Так вы и гимн Украины перекрутили
Главное, что от души!!! Зато пою его каждое с утро.
ТрамвайGirl• 06 сентября 2023
Ответ дляЯ в дамках
Це не фраза Кіма назва треку гурту. PROBASS ∆ HARDI
Можливо і так, але я в перше її почула від Кіма. З ним,ця фраза в мене і асоціюється, а такі,як автор з матрьошками в кокошниках.
luizka• 06 сентября 2023
Подозреваю, что вы другой гимн поете.
Ответ дляТрамвайGirl
Это была единственная фраза, которую Ким мог сказать по-украински.
nabludatel• 06 сентября 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Ми добре пам´ятаємо минуле.
Наприклад, пам´ятаємо як совок підписав з Германією пакт Молотова-Рібентропа. І потім Германія захопила одну частину Польщі, а совок іншу. І ще совок напав на Фінляндію. Але Фінляндія дала йому по зубам. І весь цей час поки Гітлер захоплював Європу сталін гнав в Германію ресурси. Вагонами. Та Гітлер вирішив кинути сталіна і напав на совок. І почалося ’дєдивоєвали’.
А те, що на початку війни совок був союзником гітлера, совковські і рашистські підручники з історії не описують.
ТрамвайGirl• 06 сентября 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Я про Ирпень первый раз слышу)
А про Баштвнку?
’ По йух танки, ми з Баштанки’.
Ответ дляnabludatel
Ми добре пам´ятаємо минуле.
Победителя не судят! Еще не ясно, нынешние события будут описаны в учебниках истории.
Вапщета• 06 сентября 2023
Мені ця фраза асоціюється с початком війни. І дійсно тоді по Марафону часто ролик з цією фразою крутили (його на першій сторінці виклали).
Але тоді нас весь світ жалів, всі якось хотіли допомогти.
А зараз, автор, я з вами згодна, в мене асоціації ’о, зараз знов, щось просити будуть’.
nabludatel• 06 сентября 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Чому ж переможця? Від Фінляндії совок добряче отримав по зубам.
Нагайна• 06 сентября 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Я никого ни к чему не призываю. Никаких «Москаляку на гиляку». Хотя сейчас это подъем патриотического духа. А вы - жалобу! О-бид-но!
Наше дело правое. В вы жалуетесь на патриотов, которые отмучившись в загнивающей Европе , из чувствам долга и любви в Родине, бросили все , предложенное Германией, и вернулись домой.
Я никого ни к чему не призываю. Никаких «Москаляку на гиляку».

А що так, москаликів шкода?
ТрамвайGirl• 06 сентября 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Я работаю с плачу налоги. Таким образом вкладываясь в Победу. А вы меня банить вздумали!
Налоги с плачу?
То есть слёзы?
Ответ дляnabludatel
Что вам те зубы дались! Проблемы со стоматологом?
Фактически, все территориальные притязаний СССр были удовлетворены. Просто народу положили в несколько раз больше, чем планировали.
ПП-шница• 06 сентября 2023
Автор, как погода в Донецке?
Ответ дляТрамвайGirl
Налоги с плачу?
То есть слёзы?
Чем богаты…. как говорится. От каждого по возможностям :)
Ответ дляПП-шница
Автор, как погода в Донецке?
Гугл вам в помощь
ПП-шница• 06 сентября 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Гугл вам в помощь
Ну из первых рук надежнее. Выгляньте в окно
nabludatel• 06 сентября 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Як красиво ви написали ’народу положили’. Добре, що це не ваші рідні були. У мого дідуся брат загинув при форсуванні Дніпра. Тоді загинули сотні тисяч людей.
І в совку, і в раші люди завжди були м´ясом. Міжнародні експертні організації підрахували, що зараз раша в обороні втрачає більше людей, ніж ми при наступі. Хоча за воєнною наукою має бути навпаки.
Ответ дляПП-шница
Из моего окна не видать.
То из вашего окна площадь Красная видна!
А из нашего окошка - только улицы немножко ….
Aishiteru• 06 сентября 2023
Ответ дляnabludatel
В якому сенсі фраза ’Все буде Україна’ негативна? Це ж 100% позитив. Мається на увазі, що ми викинемо рашистів зі всієї нашої країни.
Для мене це звучить як «Все буде через одне місце, з корупцією, неадекватною владою і тд». Тобто, сукупність факторів.
Ответ дляНагайна

А що так, москаликів шкода?
Škoda Slavia
Aishiteru• 06 сентября 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Це навпаки оптимістично звучить при чім тут негатив🤦‍♀️
Так собі оптимістично. Кожного дня якийсь сюрприз, як не з корупцією так з новинами від рідних.

Родича записали як ніби він загинув від хвороби (під час штурму) - мутять з виплатами. Знайомому спочатку зп урізали, а при пораненні лікувався за свій рахунок. Все буде Україна, еге ж.
nabludatel• 06 сентября 2023
Ответ дляAishiteru
У нас, дяка Богові, більш-менш реальні вибори. Влада є такою, якої ви її вибрали. Ми ж не в рашці, де більше 20 років незмінний президент і відповідно його ставленики.
Ответ дляnabludatel
У моего дедушки за Финскую войну орден Красного знамени.
nabludatel• 06 сентября 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Добре мирних фінів убивав?
З вашою сім´єю і з вами все зрозуміло.
А родичів із орденом за взяття Маріуполя або Бахмута у вас бува немає?
Божий одуванчик• 06 сентября 2023
Ответ дляAishiteru

Так, все буде Україна не зважаючи ні на що.
Aishiteru• 06 сентября 2023
Ответ дляБожий одуванчик
То вам просто Україна смачного підсрачника не давала, зачекайте ще.
ПП-шница• 06 сентября 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Из моего окна не видать.
Туточка, все видно из вашего окна, не прибедняйтесь