Святатабожа• 07 сентября 2023

Женщины- герои и их ненужные им дети

У нас есть довольно известная женщина в стране.
Я не буду писать фамилию специально, чтобы мне не орали, что я ИПСО и зрада.
Она общественный деятель.
Организовала фонд помощи тяжело больным людям.
Выхаживала многих и помогала оказавшимся в трудной жизненной ситуации.

У нее ДОМА от рака умирали многие больные (бездомные) или покинутые люди.
Не в хосписе, а именно дома.

У этой женщины 5 детей.
Двое из которых совсем взрослые со своими семьями.
А младшей 3-4 года.
Вот эти дети были свидетелями ухода в мир иной нескольких посторонних им человек.

Уход, тем к кому она прикипела сердцам, был навысоте.
Люди бедные и безродные. Выгоды никакой - это точно.

С началом полномасштабного пошла в служить.
И не в тыл, а на ноль. Была в горячих точках.
Не буду говорить, где именно, чтобы не соврать.

Теперь взяла отпуск воспользовавшись отсрочкой с целью поправить здоровье.

10 постов, как она тоскует по побратимам и как ей перед ними совестно.

Интересно, а как же по детям?
Перед ними не совестно?

Что движет этими людьми?
Ведь родные в приоритете?
Они же не просились в этот мир, поэтому сначала долг им, а потом обществу, Родине и т.д.?
Как вы считаете?

И для чего эти дети, да еще в таком количестве?
Ирина Веселуха• 07 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Блін, незнаю, не вникаю, не цікавлюсь. Герої на передовій, якщо про неї пишуть і говорять то простий піар.
Тому дайте інфу, хто то
Даю посилання , де героїня розповідає свою історію https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0...
Khmelnichanka• 07 сентября 2023
Якщо Ви створили тему дійсно не для того, щоб обсудити, а для того, щоб зрозуміти, то моя думка така: нам не оьов´язково розуміти вчинки і мотиви інших людей. Ось реально - не оьов´язково. Бо вмкожного з нас ріхні цінності, пріорітети, сенс життя тощо.
І Ви насправді не можете знати, чи щасливі діти в цій родині, чи комфортно їм жити саме так, як аони живуть. Бо ви - це не вони. І якщо Ви мислите не так, як ця жінкка, то це не значить, що Ви одностойно праві. Бо ми часто розмірковуємо шаблонно: я б не змогла чи не захотіла) так жити, а значить - і інші не хочуть. А насправді - інші цілком можуть хотіти жити саме так. В конкретної Людини діти захищені, доглянуті, не кинуті напризволяще. Так, можливо, мама проводить з ними менше часу, ніж інші матері, але це справа суто їхньої родини: саме зараз саме в цих обставинах розставити пріорітети саме так. Ну, знову ж таки, моя суб´єктивна думка: ця жінка - дійсно Герой, і на таких, як вона, - тримається Земля. Не всім потрібно бути нею, не всі змогли б жити, як вона, і не всім потрібно чинити, як вона.
І навіть розуміти всі її мотиви - не обов’язково.
Бо таких Людей, , як вона, - одиниці.
А з дітьми там все ок, принаймні, вони точнотне обділені любов´ю та турботою.
Все інше - не наша справа.
Я такая - жду трамвая• 07 сентября 2023
Была в горячих точках.

Это как? :))
Небоброїдка• 07 сентября 2023
Это психическое отклонение. Перекос личностный. Бывает…
Life is Beautiful• 07 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Тому дайте інфу, хто то
Вона зараз на передовій.
Обстановщица• 07 сентября 2023
Ответ дляСмурфик
Не все женщины рождены матерями, некоторые осознают это спустя 3 детей.И делают подсознательно все, чтобы и детьми не заниматься и иметь в своих глазах достойное оправдание.
Мол, памперсы может кто угодно менять, а я тут самый главный воин, спасу всех.
Это хорошо для всех.
Для конкретных детей это разрушенная жизнь и травмы пипец какие.
Да. Но зачем тогда ты рожаешь этих детей, если это не твое?
У меня такая родственница. Прибила бы. Кому ты рожаешь этих детей? Другим родственникам? Чтобы памперсами твоих детей занимались двоюродные сестры твои? Зачем это?
Не рожай.
При этом она сильно верующая.
Замріяна• 07 сентября 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Автор, пока вы строчите на советчице, человек спасает жизни!
Вы ее никогда не поймете и не пытайтесь-вы на разных ступенях развития.
А просто цікаво, що саме ви зробили заради перемоги? Чи лише диванний експерт, який строчить десь з Євросоюзу?
Нульовий сантиметр• 07 сентября 2023
Вы про Лесю…
Автор, это ее выбор, ее дети.
Не хочу перемывать ей кости. Хочу одно сказать, что в этой женщине столько силы, не каждый мужчина сравнится.
Обстановщица• 07 сентября 2023
Ответ дляСмурфик
Потому что все остальное ей интереснее.
Что угодно, только не рутина материнская.
Просто их сдать в детдом понятно совесть не позволяет, а тут ух какое оправдание себя.Типа я полезная какая на войне, а дети поймут.Не, не поймут.Детям надо вот это: сказка на ночь, дуть на коленку, вечером с самокатом пройтись итд.Детям мама нужна в рутине, каждый день.
Да. Дети этого не поймут никогда.
язззззь!!!• 07 сентября 2023
Ответ дляИрина Веселуха
Дякую
Обстановщица• 07 сентября 2023
Ответ дляНебоброїдка
Это называется мать-кукушка.
Она их пораздавала чужим людям и пошла ’делать великие дела’.
Барабан для дорослих• 07 сентября 2023
не справилась она с материнством
сбежала
так бывает
я считаю что растить детей тяжелее всего
и те кто их бросает ради чего то более великого просто предатели
точно так же меня потряс фильм соль земли про великого фотографа
который делал великое дело по сути бросив в нищете свою жену и больного ребенка с дцп
я считаю что помочь и сделать жизнь чуть более приемлемой родному ребенку важнее чем спасти страну или мир
Kidstaff Bot• 07 сентября 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Sakura-18cb• 07 сентября 2023
Ответ дляКиев_Елена
А муж где ее? Может дети с папой?
Дети с ее мамой - бабушкой.
Prervana• 07 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Вона зараз на передовій.
Она в увале. На год.
Abigail• 07 сентября 2023
Думаю, є велика проблема в тому, що в нашому суспільстві, якщо ти сидиш дома і навіть дуже гарно займаєшся дітьми, дітки виховані, доглянуті, розвинені, то ти все одно квочка на шиї в чоловіка, яка матиме мінімальну пенсію. Тобто ні від суспільства, ні від держави немає ніякої підтримки. І до військових теж проглядається подібне ставлення. З фронту маєш їхати помитий, побритий і переодягнений, бо інакше зафукають і в тамбур витурять. Ну і так далі
Алена_С• 07 сентября 2023
Зачепило мене це осудження.
Я думаю, що засуджують ті, хто жодного разу не робив більше, ніж для своєї родини.
Є у кожної людини межа відповідальності, яку вона на себе бере.
Ну от хтось - я відповідаю за свою родину і більше ні за що.
А у когось ця відповідальність ширша. І така людина думає по-іншому. Я відповідаю за тих, кого покинула держава і кому боляче помирати, наприклад. Я відповідаю за цілісність моєї країни.

При цьому зазвичай всі здобутки виходять за рахунок других. Геть всі. Бо щоб зробити щось значуще, доводиться суміщувати. Звісно, родині менше уваги дістається.

Хочу зауважити, що ніяких гарантій в тому, що у перших виростуть ідеальні діти, нема. Мало ми знаємо історій ’я йому в попу дула, все життя заради нього, а він...’?

І ще одне спостереження. Жодна людина з другої категорії Лесю і не подумала звинуватити.
Це можуть робити тільки ті, хто жодного разу за межі ’мояхатаскраю’ не вийшов.
Але хтось же мусив вийти, якщо ви не вийшли.
Підібрати песика поламаного на вулиці, допомогти бійцям на фронті. Ну якби всі дружньо робили більше, чи було б багато тих, хто мусить рвати жили за тих, хто відсиджується, розповідаючи, що правильна жінка - берегиня і ніяк інакше.

Господи, як можна перемагати в країні, де ми самі собі перші вороги?
Жінки цивільних кидаються на жінок військових.
Ті, хто не працює, загризають тих, хто працює.
Сімейні берегині плюються в бік волонтерок.
Пішоходи на водіїв.
Дітні на чайлдфрі.
Худі на пишечок.
Мами хлопчиків на мам дівчаток.

І все це безкінечно і в обидва боки.

Ну не може хтось робити більше. Не хоче допомагати іншим, нема бажання, часу, сил, грошей. Окей. Подякуй, що хтось пішлв і зробив це за тебе і для тебе. Промовчи хоча б.
Ні.
Ще й навалять свого осуду тим, хто і так з останніх сил балансує і тягне.

Ну чому у нас жінки - це не сестринська допомога і підтримка, а здебільшого чортово зміюче кодло? Ну хиба не простіше не засуджувати, приймати, що всі ми різні, допомагати одна одній? Це ж легше, і навіть приємніше, ніж жовч товкти і плювати нею.
Нормально обрати собі шлях берегині. Нормально обирати інші шляхи.
smilingsky2010• 07 сентября 2023
В обществе в разные времена до 15% пассионариев, не все являются по сути желудками на ножках, есть и такие, призванные служить идее и обществу. Вы не имеете никакого морального права судить таких людей, вам до них как раком до москвы
smilingsky2010• 07 сентября 2023
Ответ дляЗамріяна
Может и ничего, но она и не судит тех, кто делает хоть что-то
Feel good• 07 сентября 2023
Ответ дляСвятатабожа
Я не судья.
Я пытаюсь понять мотивацию и логику.

Почему чужим она нужнее?
Вы судите в каждом посте.
Прям, красной нитью.
YanaVkiev• 07 сентября 2023
Ну є ж жінки карʼєристки. Страшні люди насправді
Ириска222• 07 сентября 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Ви часом не вважаєте, що чоловіки тікають на війну від родин і поганих жінок?
Дуже багато тікають від родини, навіть якщо жінка нпйкраща.
Бо простіше з чоловіками, по-чоловічому, ніж купувати їжу в суботу, прибирати в неділю та гуляти з дітьми в папку чи пояснити математику.
Sakura-18cb• 07 сентября 2023
Автору страшно стало без анонима. Хорошо кости перемывать за спиной….
Khmelnichanka• 07 сентября 2023
Ответ дляАлена_С
Зачепило мене це осудження.

Пішоходи на водіїв.
Дітні на чайлдфрі.
Худі на пишечок.
Мами хлопчиків на мам дівчаток.

І все це безкінечно і в обидва боки.

Ні.

Дякую Вам за цей комент.
polski• 07 сентября 2023
Что двидет человеком который создает такую осуждающую тему? Не суди, да не суди будкшь.....Ну и автор , а Вы кроме как статусом яжемать это же деточка моя , чем хорошим можете похвалиться?
Алена_С• 07 сентября 2023
Ответ дляИриска222
Вибачте, у вас хтось втік?
Як можна втекти від звичайного побуту і нормальної родини під ворожі снаряди, кулі і дрони?
Розлучитись - розумію. Поїхати працювати в інше місто - ну теж ще можна якось натягнути.
Аргумент про війну - ні.

Так каже багато жінок, які не можуть зрозуміти, чому чоловік туди пішов. Примітивне пояснення з родзинкою. Але коли людина вирішує йти на фронт, все набагато складніше.
Я про осмислене і виважене рішення, а не про емоційні. Вони теж є, але все ж таки їх меншість.
Cvet_ОК• 07 сентября 2023
Ця жінка, про яку ви пишете це ЛЮДИНА, і про своїх дітей вона теж піклується
Чи мало в країні було жінок, які поїхали на заробітки, залишивши дітей на батьків? Але ж ніхто їх не засуджував, а тут людина пішла рятувати життя своїх дітей і не тількі, дати шанс майбутнім поколінням стати батьками.
Ви знаєте, скільки молоді вже загинуло на цій клятій війні?
Важлива не тільки Перемога України, а і її майбутнє, яке якраз створять вони - Лесіни і усі врятовані діти та молодь, бо скільки б Перемог ми не здобули, а йти далі їм -молодим поколінням
Prervana• 07 сентября 2023
А вообще по такой логикей нельзя рожать и иметь семьи женщинам-врачам - они ж могут заразиться гадостью на работе и умереть, оставив детей одних. Нельзя женщинам-полицейским. Женщинам-электрикам и многим, многим другим. А уж про ученых, актрис, спортсменок я вообще молчу. Они и себе не принадлежат, не то что детям.
Леди Репях• 07 сентября 2023
Ответ дляСвятатабожа
От души ею восхищаюсь, но этот момент мне непонятен, особенно когда она пишет об их разговорах с младшей , о том как они должны были пойти с младшей в кино и она пообещала ей и тут война.

А до войны ковид, а до ковида 100500 умирающих больных бог знает откуда
Автор, Вы так пишете об умирающих, как будто это мусор какой-то. Ужас. Классно, что Вы здоровая, но жизнь длинная. Нельзя так говорить о людях, оказавшихся в жуткой ситуации. Даже на секунду сложно представить, ЧТО они могли чувствовать.

Если то, что Вы пишете - правда, то это женщина явно не образцовая мать и жаль детей.
Но такие люди, как она, нужны. Нужны миру, как бы пафосно, это ни звучало)
алергирина• 07 сентября 2023
Ответ дляИрина Веселуха
Перший раз чую і бачу))
Готують нову Савченко для депутатства. Не будьте такими наївними. Хтось робить ставки для політики.