Я в дамках• 07 сентября 2023
Чи знаєте випадки, коли чоловік хоче та може виїхати, а дружина проти?
У родичів така ситуація: чоловік може виїхати як доглядач своєї матері, матір не проти, можна навіть сказати сама перша почала цю розмову. Батько та молодший брат цього чоловіка вже виїхали та чекають за кордоном (молодший брат «вивіз» батька з інвалідністю).
Чоловік цей не проти, але без дружини та дітей не хоче. Дружина відмовляється їхати і, відповідно, вивозити дітей. Сказала, що той може їхати, як йому хочеться - вона не тримає.
Зазвичай тут пишуть, як хоче виїхати дружина з дітьми, а чоловік не може (самі знаєте чому).
От бачите, бувають і навпаки історії )
Не виправдовуюсь• 07 сентября 2023
Ответ дляЯ в дамках
Тут виходить, або вона робить так, як хоче він (не думаючи про себе, про дітей, так як діти-школярі. А за кордоном треба буде обовʼязково ходити до місцевої школи. Дві школи вони не потягнуть, тобто, прийдеться забирати документи з української. Чоловік ніби не розуміє цього. Давить на жалість «ти хочеш, щоб мене вбили» і тд).
Вона й каже йому: «їдь з матірʼю», але ж він чомусь їхати не хоче
Маніпулятор от і все.
миссАрфография• 07 сентября 2023
Ответ дляДай подивлюся
В яку країну зібрався? На мамкине пособіє жити буде ваш знайомий? Все вірно жінка каже, якщо воно ледаще і в армію не хоче.
Или жиночкане любит мужа и понимает, что, если он выедет, 15 миллионов ей никак не светят. А так шанс есть, если призовут.
Я в дамках
• 07 сентября 2023
Ответ длязахідний_діалект
В для чого їм 2 школи? В такій ситуації жінка якраз не думає про майбутнє дітей, залишаючи їх у воюючій країні. Думаю в неї є власний інтерес, який не може теж виїхати
Є люди, які хочуть повернутись до своєї держави. Якщо навіть їхати, то їхати тимчасово.
Чому діти повинні кидати навчання? Повернуться вони через деякий час (маємо надію, що через декілька років) і далі що? Знову йти до пʼятого/сьомого класу?
Пожмаковна• 07 сентября 2023
Мы выездные.Свекровь-инвалид.Не уезжали и нет в планах уехать из своего дома
Дай подивлюся• 07 сентября 2023
Ответ длямиссАрфография
ви вчора народилися? Мак медалька світить уклоністу.
Чи скиньте свої вещдоки з чеком від держави.
Не виправдовуюсь• 07 сентября 2023
Ответ дляЯ в дамках
Чому? Думаєте атестат не буде визнано в Україні майбутнього?
західний_діалект• 07 сентября 2023
Ответ дляЯ в дамках
Діти , які провчаться роки за кордоном, не захочуть нікуди повертатися. В них майбутнє вже буде в іншій країні.
Пожмаковна• 07 сентября 2023
Мы выездные,я писала выше.Но зачем нам уезжать и платить аренду 1 тыс евро на семью,если еще не 1300,если я эти деньги отложу в месяц и ребенку жилье.например.куплю.Война уже идет полтора года .18 -20 тыс долл уже сэкономили и отложили.
миссАрфография• 07 сентября 2023
Ответ дляДай подивлюся
Если человек выезжает законно, какой же он уклонист?
Касаемо второй части... У меня есть знакомые девочки, которые с удовольствием обменяли бы мужа на деньги, потому что жили плохо, но не разводились по разным причинам. Сейчас мужья служат, а жены питают надежду
Пожмаковна• 07 сентября 2023
Ответ длямиссАрфография
Они мечтают о белой Ладе,ваши’девачки’?
миссАрфография• 07 сентября 2023
Ответ дляПожмаковна
Они мечтают о белой Ладе,ваши’девачки’?
Нет, о 15 млн гривен.
Своего не предлагать• 07 сентября 2023
Немає таких
Всі разом повиїзжали і тримаються за сімʼю
Дай подивлюся• 07 сентября 2023
Ответ длямиссАрфография
він нікуди ще не виїхав, то хай спокійно чекає коли запросять до воєнкомату. Ви якщо лотерею покупаєте, теж Надію маєте, чи то вона вас має, так і тут.
Дай подивлюся• 07 сентября 2023
Ответ дляПожмаковна
Они мечтают о белой Ладе,ваши’девачки’?
Ладе-Баклажані при перетворені коханого на шашлик, просто канібали її подруги!
Хвець-тець• 07 сентября 2023
Бросить все и уехать в никуда, чтоб мужа не мобилизовали? Я бы не смогла, если бы не хотела. Если муж боится, может же спокойно уехать, зачем искать крайних своей нерешимости
Обнимашкина• 07 сентября 2023
Ответ дляЯ в дамках
А украинская школа это драгоценность,за которую надо цепляться?
Не виправдовуюсь• 07 сентября 2023
Ответ дляХвець-тець
Хотя если он может выехать, то он не подлежит мобилизации
Якось мера Борисполя он мобілізували, було вчора в новинах, а він батько 4х дітей, троє точно неповнолітні
Хвець-тець• 07 сентября 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Везде пишут мобілізувався - добровільно
Лагшмивара• 07 сентября 2023
Ответ дляЯ в дамках
Дивлячись де закордоном. Купа країн не примушують вчитися в їх школах, можно онлайн в українській
Двоюрідний брат чоловіка має можливість виїхати, але жінка не хоче. Бо в неї є старший син 20 років і середній 17. Старшого не вивезуть, а без нього не поїде. То брат пішов до воєнкомату та оформив довідку що мати з інвалідністю і він тимчасово непризивний.
Лагшмивара• 07 сентября 2023
Ответ дляЯ шалунья
есть коллега, который уехал, жена и сын тут.
но он выехал за 2 дня до войны. и не вернулся.
а жена и сын не хотят к нему ехать, сыну уже лет 18 правда, не маленький
Так його просто не випустять, до чого тут їхнє хочуть-не хочуть...
ВерСаСе• 07 сентября 2023
Мы можем выехать как многодетная семья , мы уже выезжали в Германию были там с марта 2022 до июля 2022 , потом выезжали в Канаду с декабря 2022 до марта 2023 , но лучше всего чувствуем себя в Киеве
Анонимушка• 07 сентября 2023
Знаю ситуацію, коли в чоловіка інвалідність, не працює, син 17 років. Є куди їхати ( батьки виїхали з Дон.обл за кордон, є там вільна кімната). Дружина заробляє 8 тис грн , вони живуть втрьох на її зарплату та його пенсію по інвалідності. Він не хоче їхати! Навіть, заради сина підлітка!
Мені це не зрозуміти. Я б поїхала хоча б пересидіти рік не голодним, дружина така, що знайшла б там підробіток, англ добре знає. Заради сина, може б йому там сподобалось, дитина б мову вивчила, перспектива адаптуватися і побути в інших умовах.
Анонимушка• 07 сентября 2023
Ответ дляТрусиковед
куча историй. пол Кишинева наших моряков, которые выехали, а жены не хотят и живут в Одессе. Кто то из них ездит в гости к мужу, многие порасходились уже.
Теж знаю людину, яка тут вагітна первістком, чоловік там, вона їздила, дитинку зробила, а їхати туди не хоче. Теж моряк
ДинамоКит• 07 сентября 2023
Ответ дляЯ в дамках
А як було у вас до виїзду ? Нормальні відносини ?
Так. Все було добре. Але ось так трапилось. Для мене сімʼя- це коли разом.
Слобожаночка• 07 сентября 2023
Ответ дляGuzelli
У нас много знакомых иностранцев которые вывезли жён и детей в первые дни войны на свою родину и спустя некоторое время мужья вернулись в Украину а жены с детьми так и остались дома у мужа и не хотят назад🤷♀️
К чему это сообщение в теме про мужчин украинцев? Лишь бы написать?