Куда ж без меня• 07 сентября 2023
Муж И подруга
Девочки такой вопросик к вам , как бы вы относились к мужу, который всегда при вас заботится и обхаживает ваших подруг ? И когда подруги постоянно хвалят вашего мужа , а как повезло тебе , а какой твой хороший муж, у тебя идеальный муж, настоящий мужчина и тд.
Ну например ( таких ситуаций валом) но вчерашняя последняя , что б вы понимали . Сидим я, мой муж и моя подруга в баре на улице. Холодно, подруга постоянно говорит что ей холодно , муж предлагает подругу замотаться в плед, я сижу трушусь, беру плед сама . Проходит время, муж спрашивает подругу или она согрелась , при том что реакции на меня ноль ))) подруга естественно перья подняла , какой же внимательный мужчина . И постоянно так, и всегда так, раньше не обращала внимания, но вчера просто задолбало уже .И изза таких вниманий моего мужа к моим подругам , они от него просто в восторге! Было дело , одна даже торт спекла в виде сердце , и такая только не есть , передай Алешенке. Это нормально? Как то мне уже не по себе ! Как бы Вы на такое реагировали?
бЭйбА• 07 сентября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
13 років ))) і 13 років така увага до подруг завжди , просто я мовчала але було не приємно . Вчора вже задовбало особливо як подруга вихваляла мого чоловіка і як мені повезло!!!
А вони точно вам подруги?
Вишневий цвіт• 07 сентября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Это правильное решение ! Но я очень общительный человек , и у меня всегда много подруг, но вот муж никогда не приглашает своих друзей) всегда удивляюсь
Ему и в женской компании нормально,гарем бесплатно
Allein74999• 07 сентября 2023
У меня был бы разговор короткий в плане - да может ты ее тут и тра…шь, чтоб совсем согрелась. И ушла бы. Не понимаю такого общения. И это была бы последняя встреча с этой подругой.
Куда ж без меня
• 07 сентября 2023
Ответ дляМинерАлочка
покажіть йому майстер клас, при нагоді попіклуйтесь про якогось чоловіка в нього на очах і прямо так щоб повилазило йому, а тоді скажіть що він так робить завжди, він походу сам не розуміє що робить.
Я йому вчора кажу давай друга покличемо твого я покажу як це виглядає збоку , він не кличе своїх друзів ніколи !!!!
МинерАлочка• 07 сентября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
так ви покличте
бЭйбА• 07 сентября 2023
Ответ дляAllein74999
Автор вже 13 років таке терпить, і тільки тепер чомусь до неї почало доходити, що це ненормально.
Дуже дуже вумна• 07 сентября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Чоловік в першу чергу піклується про кохану, про ту, яка цінніша для нього. Подумайти над цим. Є чудовий фільм’,Кушать подано’. В кінці фільма є сцена, яка показує, що у критичних ситуаціях, кожен лине до коханного інстинктивно. А не в критичних то взагалі по таким дрібничкам видно, як подати плед, попіклуватися.
Ви трохи очі на своїх подруг відкрийте. Правду кажуть, що жінка все дізнається останньою.
МинерАлочка• 07 сентября 2023
Ответ длябЭйбА
До жінок зазвичай досить довго доходить, мені знадобилось 10-ть років щоб закінчити те що можна було припинити ще в перший рік.
Куда ж без меня
• 07 сентября 2023
Ответ дляAllein74999
Я бы не смогла так ) тогда бы она себе вообще корону надела , мол я ревную и она думала бы , что она лучше меня !!! Зачем такое им показывать ?
бЭйбА• 07 сентября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Вже не знаю (
Знаєте, просто склалося таке враження, що ваші типу подруги, сплять і бачать, як ваш чоловік їх тр...є. Вибачте за прямоту. Але я б таких подруг давно позбулася і забула як їх і звати.
Куда ж без меня
• 07 сентября 2023
Ответ длябЭйбА
Я десь говорила йому , він казав що тут нічього такого нема . І все (((
Куда ж без меня
• 07 сентября 2023
Ответ дляМинерАлочка
Не шкодуєте?
бЭйбА• 07 сентября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Ну звісно, для нього немає нічого такого він себе відчуває мачо, купа уваги і він такий класний для всіх. Як на мене, то для вас це принизливо, я б не терпіла точно.
МинерАлочка• 07 сентября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Не шкодуєте?
Про те що всрала 10-ть років життя ? ( Ні,в мене чудова донька і суперовий досвід від тих відносин залишився )
Allein74999• 07 сентября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
На кой тогда с такими общаться. Это точно не подруга. Это прихлебательница, которая таскается за вами третьей в надежде урвать кусок при удобном случае.
У меня муж далек от моих подруг и гулянок. Подруги отдельно, он отдельно. Не вижу смысла их обьеденять.
Куда ж без меня
• 07 сентября 2023
Ответ длябЭйбА
Згідна . В мене от є така подруга однокласниця яка саме вчора з нами була . Вона любить так, ото похизуватись)) перед чоловіком нагнутись щоб попку було видно, така вертіхвостка, я знаю її вона така є)) але останнім часом я почала трохи віддалятися, але вона як пиявка. Думаю ну ладно давай побачимось. Але всеодно кожен раз вона до мого чоловіка просто липне а мій не проти !!! І я йому за вчора кажу а він говорить що у всьому винні мої подруги 🥹
Дуже дуже вумна• 07 сентября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Вже не знаю (
Ви автор, дуже гарно думаєте про людей. Ваш чоловік , вибачте, козел. Я не уявляю навіть, щоб мій чоловік про когось піклувався, а я все сама. Дітей зігріє і мене , або щось принесе, а потім вже сестрі моїй, чи своїй, або матері допоможе, принесе. І зроду не буде піклуватися про чужих, навіть жінок друзів, і тим паче моїх подруг. Саме більше , що скаже:’ плед лежить поруч’. Мало того, вся моя рідня знає мого чоловіка, як віччливу, добру, чуйну людину, і тільки подруги вважають його холодним мовчуном, від погляду якого стає ніяково. Я тільки посміююсь)) Ну не любить чоловік , моїх подруг. Каже на них ексцентричні дури. Але в них це взаємно все))
Оч@ров@Шк@• 07 сентября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Та пішли з подругою , але вона потім запропонувала покликати чоловіка , каже я так люблю з вами вдвох проводити час ! Та я ніколи на це якось негативно не реагувала , але от вчора мені надоїло це все
Вы глупенькая или просто глупенько троллите?
бЭйбА• 07 сентября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
В принципі він правильно вам і каже. Моя особиста порада, позбавляйтеся таких подруг, повірте, вам стане набагато краще та спокійніше жити. Або пропонують зустрітися, ок, тільки без чоловіка і подивитеся, наскільки їм цікаво і хочеться проводити час саме з вами, а не хвостом крутити перед вашим чоловіком. Повірте, та що вчора, точно більше не захоче з вами зустрічатися, бо їй не ви цікаві, а ваш чоловік.
Оч@ров@Шк@• 07 сентября 2023
Ответ дляВредняжка
І давно ви разом?
Батько моєї дитини таким був, як на людях, золота людина, мені довго не вірили що він мене бʼє, принижує, погрожує, бо всі ж на свої очі бачили що він дуже турботливий, чуйний, добрий і веселий хлопчина.
Ну а взагалі я думаю що вас трохи перекрило, у мене теж вчора настрій ввечері зіпсувався
Ну, Вы ж полицию не вызывали, побои не фиксировали, продолжали с ним жить, есть, спать, ходить за ручку. С чего бы Вам верить?
Пригаю-цибаю• 07 сентября 2023
Если будет секс жмж ,будет спрашивать у вашей подруги ,хорошо ли ей
Дон Пэдро• 07 сентября 2023
Це не подруги! Була у мене колись така, розказувала, як це я можу жити з таким чоловіком. І те в ньому не таке, і те. Потім я почала від неї віддалятися, а вона як п´явка. В результаті у неї і мого на той час чоловіка сталася любов. Вони одружилися. Але от найболючішим ударом була саме зрада подруги. Шкодую, що спілкувалася з такою людиною і вважала її своєю подругою. От воно вам треба таке? Ці ваші подруги вже показали, які вони вам подруги.
ЧорноброваЯ• 07 сентября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
слушайте автор,вы описываете мою маму,вот она как ваш муж, всех чужих оближет, а я пустое место.
Не Весы случайно по гороскопу?
Вишневий цвіт• 07 сентября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Почему вы с ней в кафе просто не встретились,а тащите домой?
Куда ж без меня
• 07 сентября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Нет ! Я глупая, лох , И очень сильно наивная и была такой всегда , мне сесть на шею раз два ! Мне очень трудно жить с таким характером (((
Куда ж без меня
• 07 сентября 2023
Ответ длябЭйбА
Це із серії кітка не захоче коцур не заскоче ?((( а голови своєї на плечах нема?(( в мене колись була хлопець, то були ситуації вони на коліна до нього сідали , так він би відразу їм копняка дав, а мій чоловік посадив би із задоволенням ₽)) було один раз як він моргав моїй коліжанці при мені) я не бачила , але вона не змовчала)) уявіть як мені було стрьомно 🥲
ЧупакабраЗеБест• 07 сентября 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Не Весы случайно по гороскопу?
не, козерожина