Замороженная селедка• 07 сентября 2023

Одяг для новонароджених

Підкажіть, я взагалі не розумію,який одяг мені купляти малюку на перший час🙈
ПДР стоїть на кінець осені, вже буде холодно. У що вдягати малюка на вулицю?
Я розумію так: легенький чоловічок ( але маєчкою чи повністю з ручками/ніжками?), щось більш тепле, типу байка, фліс і зверху вже верхній одяг?
Які краще розміри брати на перший час, 56? Чи то завеликий дуже і треба 50?
Манка Я• 07 сентября 2023
Никакой.
МинерАлочка• 07 сентября 2023
Беріть 56, діти швидко ростуть.
На кінець осені вже комбез треба.
Чоловічки з рукавами. Маєчки - це на літо, або якщо дома спекотно (ц мало імовірно).
Чесно брешу• 07 сентября 2023
Чоловічки (з ручками повністю) чи бодік+колготки, комбінезон. На холоди комбінезон+ конверт. Комбінезони можуть бути різного ступеню утеплення на різну погоду. 56 стандартний розмір, якщо прогнозують маленьку вагу по узд, то візьміть кілька чоловічків 50, якщо що потім докупите, і кілька 56. Комбінезони можна брати більші, щоб вам і на весну вистачило
Весняний Марафон• 07 сентября 2023
Только человечки,до полугода удобнее всего
На улицу сверху ещё флисовый и комбез,все
Дама_из_рекламы• 07 сентября 2023
я народила доньку 56 см, тому мені на 50 чоловічки не згодилися зовсім)) дивіться, щоб були зручні кнопки замінювати підгузок, під попою. рекомендую некст, картерс. мені зараз ПДР ставлять на 9 грудня, купила чоловічки з ручками-ніжками, потрібно штук 5 мінімум, бо взимку довго сохне, то зригне, то підтече. Можна боді з довгим рукавом та ползуни, але мені так не зручно. Зверху можна ще велюровий чоловічок та комбез з конвертом (взимку), дивіться на температуру на вулиці
ПрипоРошенная• 07 сентября 2023
Я брала в роддом 56, через 3 недели уже перешли на 62.
(Дочка родилась 51 см и 3650, в месяц 54 см и 4200).
Маю рацію• 07 сентября 2023
На улицу))))) 99%, что первый месяц, а то и два вы гулять особо не будете.
Человечки вам точно пригодятся. Много. Один комбез. Комплект (шт 5 точно) Бодиков с длинным рукавом, удобнее всего как кимоно чтоб было
Размер 62
56 можете взять но этот размер вам пригодится буквально пару недель
автор Замороженная селедка • 07 сентября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Да, я теж дивлюсь некст, в них на оф сайті нормальні ціни і доставка швидка
Ответ дляДама_из_рекламы
Тобто якщо я хочу таку штуку (конверт чи шо то), то під нього все одно так само треба зимовий комбінезон? А то не сильно тепло?
Весняний Марафон• 07 сентября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Вместо этого лучше комбез Ленне 62-68р и все
Ответ дляВесняний Марафон
Дякую, гляну)
Ответ дляВесняний Марафон
І тоді конверт не треба?
Весняний Марафон• 07 сентября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
І тоді конверт не треба?
Да