Киця-бриця• 07 сентября 2023

Хочу порадити бюджетний крем для обличчя

Дуже ніжна текстура
Гарно зволожує , не липне
Я використовую зранку, долаю краплю тонального , для загального підтону
І ціна прекрасна
Кусюче сонечко• 07 сентября 2023
дякую

Прикуси Язика• 07 сентября 2023
Американский?
Где он продается?
автор Киця-бриця • 07 сентября 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Американский?
Где он продается?
Ні, український
В Єві
Onyx83• 07 сентября 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Американский?
Где он продается?
Отечественный. ’Ева’, ’Аврора’..
Стрекоза любви• 07 сентября 2023
Мені маска подобається відбілююча у цього бренду. Інший догляд дорогий, але ця маска для мене маст хев.
Прилипало• 07 сентября 2023
Брала цієї фірми тонік для жирної шкіри. Мені не підійшов. Цікаво почитати повний склад цього крему. Гадаю тут складники кращі, ніж у звичайному кремі із супермаркету.
Носки на подтяжках• 07 сентября 2023
Тогда уже лучше Lumene взять, у меня был, вполне норм
автор Киця-бриця • 07 сентября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Я також користуюсь HL, але цей крем взяла , щоб спробувати на ранок , тут і прочитала пораду , і була дуже приємно здивована
автор Киця-бриця • 07 сентября 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Косметика, то індивідуально, але тут і ціна, що якщо не підійде, не жалко п´яти мазати

Стрекоза любви• 07 сентября 2023
Ответ дляКиця-бриця
Ну і класно. Приємно усвідомлювати, що у нашого виробника є базові креми за доступною ціною.
Цікаво склад подивитися.
Ганцю в кєдах• 07 сентября 2023
Я тоже иногда Sane покупаю, сейчас есть маска и гиалуроновая сыворотка. Мне нравится
Раз одела не бу• 07 сентября 2023
мені у Sane крем з пребіотиками подобається
Ганцю в кєдах• 07 сентября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Цікаво склад подивитися.
На мейкапе есть состав
Та прям багіня• 07 сентября 2023
А ціна?
автор Киця-бриця • 07 сентября 2023
Ответ дляТа прям багіня
А ціна?
Десь 150 грн 40 мл
Леди Г• 07 сентября 2023
Мне нравится их крем под глаза, и этот увлажняющий тоже брала - хороший
Пушкининиана• 07 сентября 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
+
мені люмене сподобався більше за ля рош і віши. і краще за всякі супермаркетовські гареньєри, нівеї і т.д.
Блакитне небо• 07 сентября 2023
Згодна з аами) Як бюджетний варіант- крем чудовий. Нічний теж. Зайшов краще ніж Ля рош.
Наизнанку• 07 сентября 2023
Ответ дляКиця-бриця
Ні, український
В Єві
А почему написано по-английски? А ну да, двойные стандарты

Людмила -68ce• 08 сентября 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Може ви маєте на увазі Lirene?)
So_so• 08 сентября 2023
Мой любимый. Давно беру его.
Непозбувна Бентега• 08 сентября 2023
А мне их маска с цинком нравится, обязательно повторю. Кожа возрастная пористая, комбинированная. Взяла крем под глаза с кофеином, не понравился. А вот маска классная