Пульт от линолеума• 08 сентября 2023
Ваші знахідки бюджетної косметики до 200-300 грн
У зв´язку з вчорашньою темою, де порадниця не могла собі дозволити косметику. Давайте поділимося, у кого що є бюджетне з косметики ( декоративна або доглядова). Хай вартість буде до 200-300 грн, можна й менше.
Почну з себе. Дуже подобається помада Topface Instyle Creamy Lipstick. Купувала за 120 грн, зараз вона десь 180-200 грн. Але мені дуже подобається.
А я нівроку• 08 сентября 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
бюджетный - это не дорогой
а дешевый - это дешевый
специально для вас автор указала диапазон цен
помада за 300 грн, это не дешевая( 50 грн это дешево) .... вряд ли вы меня поймете, но я старалась
а дешевый - это дешевый
А что она там написала?)
Да, я блондинка!• 09 сентября 2023
Ответ дляА я нівроку
А что она там написала?)
Почему пишут бюджетный, а не дешевый.
А я нівроку• 09 сентября 2023
Помады Eveline variete. Качество супер, лучше люкса. Купила сразу несколько чтобы были в запасе. На в акциях в Еве можно купить за 100 грн. Она не супер стойкая, но я ей это прощаю. Губы с ней выглядят шикарно. Первая помада которая не подчёркивает шелушения. Жаль оттенков мало.
А я нівроку• 09 сентября 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Почему пишут бюджетный, а не дешевый.
Аа)) Спасибо за ответ! Встречала её быдловатые ответы в других темах. Было интересно, что на этот раз))
Атятя_тётя• 09 сентября 2023
Ответ дляМорковна
О, я як раз вище про цей кушон і запитувала. Таки гарний?
Мені гарний, але в мене косметики мінімум. Вранці крем або крем з спф літом, туш і цей кушон і все
КапитанльнаЯ• 09 сентября 2023
А я для себе відкрила фарбу для волосся ’Рябина’, не гірша за магазинну Лореаль.
Морковна• 09 сентября 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Дякую! У мене теж мінімум. Маю лише туш, одну помаду і ще одну гігієнічну з тоном, якою зазвичай і користуюсь. Тож вирішила ще додати якийсь тон для обличчя. Вибір поки впав на цей кушон.
Харчовий тріль• 09 сентября 2023
Забула ще написати, підтримуємо українського виробника) В мене є супер-бюджетна гігієнічна помада. Завжди нею користуюсь взимку, вона ДУЖЕ добре заживляє ранки, обвітрені губи. Але обрежно, вона має ментоловий запах (мені норм),
але декому не подобається.
irinka_kyiv• 09 сентября 2023
сухий хайлайтер Essence The Highlighter, тушь Eveline Cosmetics Extension Volume 4D False Definition Push Up Volume
Запароленое одеяло• 09 сентября 2023
Автор, спасибо за тему.
Посоветуйте, пожалуйста, крем тональный. Лёгкий, не подсушиващий, без окисления
Не могу сейчас позволить дорогой, а надо что то уже купить
Жена аллигатора• 10 сентября 2023
Ответ дляЧижик Пижик
А можно фото и номер карандаша, у вас не коричневый или тауп случайно? Спс
Как раз коричневый). Ловите фото
Чижик Пижик• 10 сентября 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Как раз коричневый). Ловите фото
Такой насыщенный, а как красить ревели и растушевали? Спасибо
Масяня Я• 14 сентября 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Ось такий кушон.
Крем нічний дуже дешевий і тільки з ним шкіра ожила, купую в церковній лавці.
Яблучний оцет для ополіскування волосся.
Все решта дороге.
А как вам этот кушон? Вы довольны? Для жирной кожи подойдёт? Не сильно ли он сияет?