Чупа-чупс• 08 сентября 2023
Картофель по-селянски, как вы запекаете в духовке, пергамент нужно стелить
на противень?
Спасибо!
АяВсёЗнаю• 08 сентября 2023
Ответ дляsammy
А відварюєте цілу чи вже дольками? Як закипіла,то 2 хвилини,потім в духовку?
Вже дольками, тільки кидайте у кип´яток, потім вона швиденько закипить, засікаєте 2 хвилини і дістаєте. Олія + приправи і в духовку.
АяВсёЗнаю• 08 сентября 2023
Ответ дляsammy
Дякую.
А в духовці 200 градусів і приблизно по часу скільки?
Я ставлю на 200 градусів десь хвилин на 20-30, вона підрум´яниться і я ще ножиком проколюю, перевіряю, щоб мякенька була.
Повелитель бітка• 08 сентября 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Вы попробуйте оба вариант, отварную слегка и сразу сырую на противень. Так поймете что именно по вашему вкусу.
Я люблю еще батат запечь, одной картошки с головой. Мариную как сырую писала выше.
Чупа-чупс
• 08 сентября 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Спасибо огромное.
Обязательно попробую.