Ля-ля-ля• 08 сентября 2023

Вы живёте или Выживаете сейчас с этими ценами?

Сейчас чтобы жить нормально на человека хотя бы 25 тыс надо.
У многих на семью эта сумма.
Northface• 08 сентября 2023
Ответ дляКусачая Я
Странно вообще как-то. Автора шашлыком попрекают. При этом вчера была тема о доходах, так у большинства от 200 тысяч он. Как зайдешь в тему про путешествия, так все уже объездили всю Европу и не только. Спросишь про крем для лица, то советуют только от 1000 грн и выше. Одежду каждый месяц покупают… А тут, всего лишь мясо…
Тоже удивило

Клептоманка• 08 сентября 2023
Ответ дляШотуткоїться?
Честно я не представляю сколько сейчас нужно денег для ,,нормальной жизни,,в Украине ((( . Цены космос,начиная с базовых продуктов и заканчивая например доместос 140 гривен, порошки, шампуни, колготки, многие производители хорошие пропали,прокладки. Зашла белье нижнее обновить, трусы кружевные от 1000. В маке сраный рожок 38 гривен. Многие цены доросли до европейских, но извините пенсии и бюджетникам скока платят??? Или разбитая страна останется только для боХатых?
Значит мы все богаты.Потому что у нас и чисто,и сытно и голые не ходим
жижифреймут• 08 сентября 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Там дешман
Як казав мій дід: ’Будеш ти ще жужель їсти’)))))))

Фу, гидота! Більшість і про таку каву забули, бо з роботою, житлом біда... Люди гинуть щодня... Війна не закінчилась!!! Але вас видно і не торкалась!!
Твоя подружайка• 08 сентября 2023
Ответ дляВапщета
Ааа поняла, ну да.. доставка дорогая сейчас...
Просто ще б заправка машини потягла б нормально
Вмію заміряти найкраще• 08 сентября 2023
Ответ дляnabludatel
У вас неповний робочий день, що зарплата менше мінімалки?
Повний, 8 годин, це не менше мінімалки, це те, що отримуєте на руки, після відсилання податків, Ви не знали!
Вапщета• 08 сентября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Так, зрозуміла)
Вапщета• 08 сентября 2023
Ответ дляКусачая Я
Я тоже не поняла, кому какое дело до мяса автора, может они давно не ели шашлыка или гости могли приехать. Я про кремы тоже поржала, у моих сотрудниц кремы от 1 тыс грн, но у них кожа с морщинами,пигментными пятнами и акне...что дают те кремы, так и не поняла....
Ответ дляnabludatel
Я не з місяця. Я аудитор.
Автор того коментаря написала, що у неї троє дітей.
Працівники, які мають 2 і більше дітей користуються податковою соціальною пільгою з нарахування податку на доходи фіз осіб. Тобто частина ЗП автора не буде обкладатися цим податком. А отже ЗП на руки буде більше, ніж 5300 грн.
В мене чоловік є, в нього зарплата більша, чим моя, тому він користується тією пільгою,в може вже й ні,не знаю точно, бо двоє дітей студенти, ще поки не отримали довідку з місця навчання для подовження статусу багатодітної сім´ї, його кожні пів року подовжують. Але фінансовий стан кращим не стає
Ответ дляnabludatel
Я не з місяця. Я аудитор.
А скажіть будь ласка, законно платити зарплату інженеру з охорони праці з 20 річним стадом, навіть менше мінімалки, і йде строчка в табіліграмі доплата до мінімально встановленого мінімуму,тобто сама зарплатня є нижчою без доплати

Розумна Губка• 08 сентября 2023
Ответ дляПлету интриги
А кем работаете, что хватает на все ,и на репетиторов в том числе
Пособие
Розумна Губка• 08 сентября 2023
Ответ дляДідова баба
За більшість спеціальностей навіть столичних вузів контракт коштує близько 4000 в місяць))
Тобтг можна поступать на контракт і буде дешевше репетиторів?
Так тож 5 років потім платить, а так сподіваюсь рік
nabludatel• 08 сентября 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Законно. Для того доплата до мінімалки і передбачена. Головне, щоб нарахована зарплата не була меншою за мінімалку. При цьому є ряд виплат (доплата за роботу вночі, шкідливих умовах праці та ін), які не враховується при такому розрахунку. Вони оплачуються як додаток до мінімалки. Все це передбачено у ст. 3.1 Закону про оплату праці.
Ответ дляnabludatel
Дякую, я думала, що для розрахунку пенсіїтколись будуть брати ту суму, що менша від мінімалки
Дідова баба• 08 сентября 2023
Ответ дляРозумна Губка
Ну, не 5, а 4. Бакалаврат - це вже вища освіта, а за магістратуру все одно платить хоч так, хоч так. Просто знаю, що багато батьків так вганяють дитину в стрес, що має вступити тільки на бюджет і крапка, у дітей неврози і страх не вступити. А насправді можна не так і стресувати, бо той контракт менше репетиторів коштує) Ще дуже багато залежить від того, куди ви йдете, кількість бюджетних місць, бо є спеціальності, де їх майже нема, тож нема сенсу аж так розраховувати на бюджет. Є ж різниця, чи ви плануєте на економіста чи юриста, де і 90 чоловік може бути бюджетних, чи он, як моя, вперта - їй треба було тільки на одну спеціальність, а там двох взяли бюджетників звичайних, і двох пільговиків і все, ясне діло, що ми не втовпились, хоча зно чудове, англ на 197. Платим 4000 в місяць, а шо робити)
Шотуткоїться?• 08 сентября 2023
Ответ дляКлептоманка
Я конечно рада, но смешного всё меньше и меньше .
nabludatel• 08 сентября 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Доплата до мінімалки є частиною фонду оплати праці. З неї стягується податок на доходи фіз осіб. А отже і при розрахунку пенсії вона враховуватиметься.
ps Спитайте в свої бухгалтерії щодо податкової соціальної пільги.
ЛижТолько• 08 сентября 2023
Где-то посередине.
автор Ля-ля-ля • 08 сентября 2023
Ответ дляжижифреймут

Вы не меня стыдите, идите гонор в кабинете ермака и зе показывайте и загляните в раду.
Розумна Губка• 08 сентября 2023
Ответ дляДідова баба
Ні на юриста, ні на юриста, ні на лікаря
Але на кого - ще не визначились

Так точно!• 08 сентября 2023
Ответ дляШотуткоїться?
’якарізниця’. ой,скоріше це -’хуженебудєт’.
Та никада в жизни• 09 сентября 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Так зарплатня у бюджеті офіційно з першого по 13 розряд ставки менше мінімалки. Як можливо у тарифній сітці ставити за повний день ставки 3, 4, 5 тисяч при мінімалці 6700 нашим можновладцям не здається дивним . Відв´язали зарплати від мінімалки ще при Порошенко, прив´язали до прожиткового мінімуму, який менше трьох тисяч. Тому і в двірника ставка менша мінімальної і в Вашого інженера, тільки двірнику більше доплатять. Й отримають вони порівну. Було б смішно, аби не було так гірко.
Безлім на все• 09 сентября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
У вас напевно немає машини)
Сейчас нет, в ДТП попали. Поэтому машина стоит. А вообще была, но на работу мы на ней не ездим, тк моя работа в 10 минутах от дома, мужа в 30 это если пешком.
Безлім на все• 09 сентября 2023
Ответ дляКусачая Я
А дети есть?
Да, дочке 4 года
Вмію заміряти найкраще• 09 сентября 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Цей інженер я.
Твоя подружайка• 09 сентября 2023
Ответ дляБезлім на все
Але ви молодці. В мене теж зп невисока. Ви живете повним життям.
Тішуся неперетішуся• 09 сентября 2023
Выживаю.Получила зарплату 1800 и думаю куда ее потратить так как надо все и продукты и одежда мне и ребенку.Ребенок особенный его пенсия 2100на этот месяц расписана 1500только врачи,остаток куплю ему молочку и витамин.Нехватает ,долги за коммунальные ,со здоровьем тоже все отлаживаю поход к врачу,хоть понимаю что сыну 8 лет и его ещё поднимать и социализировать,а кроме меня это делать не кому.Каждый день прошу здоровья и сил на выживание нам.
к.Буланова• 09 сентября 2023
Ответ дляnabludatel
Так ви так і не пояснили як ви умудряєтеся платити комуналки 4.5 тис за квартиру в 36 м2
Раз пятьдесят уже объясняла. Сколько ж можно уже...
к.Буланова• 09 сентября 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Почему? Как раз без денег только тут и сидеть, какие ещё развлечения? Инет копейки. Мобильный. Мне например водафон год без абонплат за 640 грн подключил. Чуть больше 50 грн в месяц выходит связь плюс инет.
Классно. У меня в месяц 245.00
Та никада в жизни• 09 сентября 2023
Ответ дляк.Буланова
Классно. У меня в месяц 245.00
Ну не так уж классно, инета всего 5 гигов в месяц, не безлимит. Но Советчицу читать и общаться в Телеге мне хватает.
к.Буланова• 09 сентября 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Тогда да. У меня 30...