Organic• 08 сентября 2023

Буковель и повестки

Кто то был в Буковель в этом году?там правда не раздают повестки?
Смотрю много знакомых отдыхают с мужьями в Буковель и не боятся повесток и всего прочего
Вроде мы в разной Украине живём
Kidstaff Bot• 08 сентября 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.

Что_по_чем• 08 сентября 2023
У знакомых и спросите…
Pavelolka• 08 сентября 2023
А чего у знакомых не спросите?
Moon shine• 08 сентября 2023
ніхто там нікого не чіпає. була і в Буковелі,і в Трускавці,і в Моршині. Ніяких ніде повісток не роздають
Polz• 08 сентября 2023
Ответ дляMoon shine
Ви чоловік?
Мдаа• 08 сентября 2023
Сейчас меня заклюют тут но....можно как-то сейчас и повременить с отдыхом и поездками. Кто-то на фронте..а кто-то в гамаке с аперолем и боится повестку получить...такое...Для многих войны нет.
Viktiriia-ec46• 08 сентября 2023
Ответ дляМдаа
захотілось екстріму в кінці робочого тижня?)
Мдаа• 08 сентября 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
та пофиг)
Nikol-9a2f• 08 сентября 2023
Впевнена, що є негласна домовленість, ні в Буковелях, ні в Ібіцах повістками не лякати) Це ж гроші

KaterionOK• 08 сентября 2023
Ответ дляМдаа
Ну так в Буковелі працює також український бізнес, якому складно. Ви бачили алею загиблих воїнів в Яремче? Їх матері і дружини здебільшого задіяні там в туристичному бізнесі.
Мдаа• 08 сентября 2023
Ответ дляKaterionOK
Так, зараз багато хто все це називає підтримкою укр.бізнесу, але все ж....від цього складається не однозначне враження.
julil• 08 сентября 2023
Ответ дляМдаа
И сколько временить будем. С 2014 для многих это длится и уже тогда люди лишились многие и родных и жилья…
julil• 08 сентября 2023
Ответ дляPolz
Ви чоловік?
Она гадалка местная, Лорисель в прошлом ее ник)))
Kusalochka• 08 сентября 2023
Ответ дляМдаа
Да, вам же пиццу жрать и процедуры косметологические можно? А другим нельзя. Они не такие как вы. Не достойны.

#этажесавсемдрухое
Мдаа• 08 сентября 2023
Ответ дляjulil
вот именно, для Донецкой и Луганской области то был ад, а в остальной части Украины войны небыло.
Moon shine• 08 сентября 2023
Ответ дляPolz
Ви чоловік?
ні,я жінка. але була і бачила.
Мдаа• 08 сентября 2023
Ответ дляKusalochka

#этажесавсемдрухое
Kusalochka• 08 сентября 2023
Ответ дляМдаа
Самой смешно, да? Но ведь должна же быть во всем логика 🤔
Рыбка8• 08 сентября 2023
Була влітку з дітьми. Дуже багато молодих чоловіків відпочивало. В самому Буковелі не роздають, це правда. А от по дорозі з Яремче-Микуличина-Татарова до Буковелю, можуть зупинити авто і запросити до військкомату. І таке часто там на трасі. Якщо ви без пригод з чоловіком доїдете до готелю в Буковелі - там можно спокійно відпочити. Ну, може Ви не через вокзали і автошляхи якось на дельтаплані плануєте долетіти?

Мдаа• 08 сентября 2023
Ответ дляKusalochka
смешно, потому что мы на ’разных языках’ говорим.
WomAnn• 08 сентября 2023
Ответ дляМдаа
А кто-то на советчице трындит
Oksana0612• 08 сентября 2023
Ответ дляРыбка8
Я теж про це хотіла написати. В Буковель ж не телепортуєтесь з свого міста, а нових керівників ТЦК у всіх областях точно не для побажання щасливої дороги призначили.
Тигрик 62• 08 сентября 2023
Ніде не бачила, щоб людей хапали і щось давали. Схоже то якісь постановки для Раші.
Серпневе кошеня• 08 сентября 2023
Ответ дляТигрик 62
а я бачила, мого родича так скрутили і затягнули у бус. я тут ще писала питала поради, і деякі там теж верещали що я брешу

просила адміністрацію видалити тему, бо така хвиля гімна вилилась, ніхто не хоче вірити в те, що коїться під носом.
Карина2020• 08 сентября 2023
Везде выдают, будьте окуратны.
Тигрик 62• 08 сентября 2023
Ответ дляСерпневе кошеня

Просто я вживу не бачила. Може то одиничні випадки.
Це так само як поліціант застрелив чоловіка.
Це ж не означає що всіх стріляють. Порушення закону у вашому випадку.
Серпневе кошеня• 08 сентября 2023
Ответ дляТигрик 62
це не поодинокі випадки. в одесі так взагалі це за норму було якийсь час. як пішов резонанс після відео де чоловіків прям лупцювали вже, то трохи збавили оберти, але це все одно досі є.
Серпневе кошеня• 08 сентября 2023
Ответ дляМдаа
слів защітан))
Тигрик 62• 08 сентября 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
Так в Одесі багато проросійських. Може навмисно, щоб викликати незадоволеність людей.
Серпневе кошеня• 08 сентября 2023
Ответ дляТигрик 62
де логіка? пропросійські працівники тцк?)