Вільний митець• 08 сентября 2023
Кому переривали вагітність на 21 тижні? Як це відбувається...
VitalinkaGL• 08 сентября 2023
Иск.роды,мне прерывали на 28й.
Разницы нет.
Таблетки или капельница,вызывают родовую деятельность.
Разницы нет.
сЛАдКОежКА• 08 сентября 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Читала тут, колись писали жінки, це жахливо пишуть
Ничего жахливого просто капельница и рожаешь все, это раньше ручки ножки по запчастям сейчас все проще
Мию вікна у мороз• 08 сентября 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Жахливо те, що не вийшло народити(
сЛАдКОежКА• 08 сентября 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Жахливо те, що не вийшло народити(
Жизнь это вообще не предсказуемая штука, бывает все что угодно
Губи до вух• 08 сентября 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Жахливо те, що не вийшло народити(
Навіщо ви це пишете?
Мию вікна у мороз• 08 сентября 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Так, в житті буває всяке.
Чупокабра• 08 сентября 2023
Ставили ламінарії, штучні перейми,рожаешь на кріслі,нічого не показують.
Едине ставтеся до себе уважно. Лікарям в більшості пофіг. Мене спочатку ’не дочистили’, потім ’перечистили’. Як результат рік намагань повернути місячні,потім рік штучної менопаузи. Сподіваюсь,дітки ще будуть.
Ну і тримайтеся! ❤️
Маю рацію• 08 сентября 2023
Ответ дляЧупокабра
Ну і тримайтеся! ❤️
Бідненька, успіхів вам, хай буде все як хочете
Блакитне небо• 08 сентября 2023
Есть книга на эту тему, называется ’Посмотри на него’, автор Анна Старобинец, она небольшая, за 1 вечер можно прочесть
Гопница-Советчица• 08 сентября 2023
Моїй сестрі робили кесарів розтин замість виклику пологів на 20 тижні. Але це було майже 25 років тому, і там по медичних показниках все відбувалось. Вона дуже важко відходила в першу чергу морально.
Мне без сахара• 08 сентября 2023
Тримайтесь 🙏 зелена була нічого не розуміла, поділюсь з вами, що б не так страшно все було… в вечері дали таблеток, в ночі відійшли води, я нічого не зрозумівши, переодяглася, все помила і далі спати, вранці почались перейми, так, це боляче, це важко, потім самі роди, звісно ніхто нічого не показав, потім відключили хвилин на 15 наркозом, що б почистити мене, розбудили і відвезли в палату. Потім ще дали таблетку, що б не почало прибувати молоко. Пару днів в лікарні і додому. В мене це все було в 24 тижні, були вроджені вади розвитку не сумісні ж життям, нажаль… тримайтесь, як треба підтримка, пишіть!
Ума Палата• 09 сентября 2023
У меня просто случились роды на таком сроке. Легче и быстрее , чем здорового и доношенного ребенка. Выписали через 3 дня.