А шо сталося?• 08 сентября 2023

Не продлевают внж после марта 2024 что думаете?

Есть версия что они что-то знают , и война закончится . Или будут возвращать обратно / или менять статус на азюль .
Среди знакомых что-то поднапряглись, начали работу искать , кто-то путешествовать перед возвращением …
Ваши мысли ?
Борисфенка• 09 сентября 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Борисфенка, ’патриотка’ ж вы наша! Ну вот закончится подаяние от фрицев, приедете и выгоните всех москалей с Мариуполя!
Не можу, чоловік москалів ганяє, я дитя няньчу.
Подаянія не закінчаться, триватимуть далі, рік чи два - побачимо в жовтні.

-Инга-• 09 сентября 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Удалено администрацией...
выехали миллионы, но вы знаете ’такую семью евреев’?
Борисфенка• 09 сентября 2023
Ответ дляWomAnn
Ой, зачем вы вообще пишите, вы ж видите, все те же на манеже 😂
Та щось мене достав плач москалів з болота.
МАМА НИКИТКИ-2• 09 сентября 2023
Ответ дляКрапипопка
Жгите исчо. П.с. Америка продлила до апреля 2025
Точно?
МАМА НИКИТКИ-2• 09 сентября 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Плохо. Значит, затянут еще.
🤦🏻‍♀️ в мене без продовження 25 рік. Ті хто щас вважають теж мають 25 рік. Америка на 2 роки захист дає.
Нічого не продовжує ще
МАМА НИКИТКИ-2• 09 сентября 2023
Ответ дляПьяная вишня
Все, продлили уже, я только что звонила в бундестаг, сказали все готово до 2030 пока, а там видно будет, хух как камень с душы.
Ви з’ясували, чи будуть пособія і головне підвищення їх? А то інфляція і на манікюр не вистачає. Що за нелюді там, чес слово
МАМА НИКИТКИ-2• 09 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Та вже й зараз відомо, Америка подовжила на півтора роки, Євросоюз подовжить на 2 роки.
Що означає, що кінця-краю війні не видно :(
Шановна, заиняйте, що Америка продовжила?
U4U в кінці квітня 22 року розпочата. Ще нікому нічого не продовжили.

Борисфенка• 09 сентября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Рішення приняли про продовження ще на 18 місяців. Погугліть новини.
МАМА НИКИТКИ-2• 09 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Буде через місяць-два-три.
Якесь буде. Чи вам так сподобалось на пособіі сидіти?
Борисфенка• 09 сентября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Та да, суцільний кайф. А вам не подобається?
МАМА НИКИТКИ-2• 09 сентября 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Дааа?))) я не знала(о 14), да что там еуропа , у нас пол страны не в курсе были, у них война в 22м началась🤦🏻‍♀️
По ходу ви також не в курсі. Війна в 14 році почалась
МАМА НИКИТКИ-2• 09 сентября 2023
Ответ дляSuertq
До мая 23!!!!! Война будет
Делайте скрины
Травень 23 закінчився 3 місяці тому
МАМА НИКИТКИ-2• 09 сентября 2023
Ответ дляMary_MMS
Омг... Рили?
Ви про що? Сьогоднішню дату з роком напиішіть і подумайте, коли був травень 🤦🏻‍♀️
princess of wonderland• 09 сентября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Точно?
Так, але я про захист а не про u4u. Ну або можна перейти з u4u на захист
MamaGalya• 09 сентября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Нічого не продовжує ще
TPS продовжили на 1,5 роки недавно і дали можливість перейти на нього з Ю4ю. А ю4ю поки невідомо, але наврядчи всіх виженуть, доведеться їм продовжити. Ну або скажуть, щоб усі на тпс переходили. Поки інфи немає, але і ранувато ще.
МАМА НИКИТКИ-2• 09 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Нащо мені щось гуглити? В США u4u аж саме що в Німеччині 24 параграф. Нікому ще нічого не продовжили, бо діяти почав з 21 квітня 22 року. Рахувати вмієте?
МАМА НИКИТКИ-2• 09 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Не знаю)) ніколи на пробувала сидіти на чийсь шиї
МАМА НИКИТКИ-2• 09 сентября 2023
Ответ дляprincess of wonderland
Так TPS то ж не продовження, а перехід в інший статус вже.
МАМА НИКИТКИ-2• 09 сентября 2023
Ответ дляMamaGalya
TPS вперше для українців продовжили в квітні 23 року. На сьогодні дали можливість перейти українцям зі статусу гостя в статус тимчасово проживаючого. Але програма u4u ще діє, і ті, хто заїхав сьогодні мають можливість залишитись а США найдовше, ніж дає можливість статус ТПС

Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ой щось ви таке пишете…. Тпс вперше ввели у квітні 22го року до жовтня 23го. Наразі продовжили до квітня 25го. Раніше його могли отримати заїхавші по турвізі або іншим шляхом до квітня 22го, тобто коли ввели статус. Зараз усі, хто заїхав до серпня 23го. Пароль ставиться в день приїзду на 2 роки в паспорт, тобто у кожного є своя кінцева дата, коли статус перестає бути легальним. Отже, людина вирішує чи їй доцільніше бути на паролі, чи змінювати статус на тпс. Взагалі пароль то не є статус взагалі, його придумали для тих в кого візи немає і будь-який статус краще його відсутності
Insin• 09 сентября 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
О сроках войны знали с самого начала, давая сразу на три года защиту. Это и дураку ясно.
Три года эпидемия, потом три года война, потом что там по сценарию - три года бедность и голод?
Адвокат Пономаренко• 09 сентября 2023
Ответ дляСонячний день
начали работу искать
горе то какое
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
24 параграф це захист. Статус тимчасово захищеного. Ви приїхали до Німеччини і подалися на статус. От тпс це аналог 24 параграфу. u4u це програма, за якою надається дозвіл на вʼїзд (пароль) і все. Це не статус взагалі з юридичної точки зору розумієте?
mamaМия• 09 сентября 2023
Ответ дляГоловний кошак
,Є інформація, що будуть розглядати майже ’індивідуально’.Теж не розумію, що мають на увазі. Але ж це лишеодин з варіантів. Ну і є ще певні дзвіночки....
Охохо, у Франції, на приклад, скопом давали спершу, і то як же це було довго і не поспішаючи. Уявляю про індивідуально 😂
Uebersetzerin• 09 сентября 2023
Ответ дляSuertq
До мая 23!!!!! Война будет
Делайте скрины
Тут уже миллион таких предсказаний было и ни одно не сбылось

Вы не можете этого знать, как и другие ’предсказатели’
Wendy Rhoades• 09 сентября 2023
Ответ дляUebersetzerin

ну кто-то же все таки угадает))
когда-то же война закончится)
Uebersetzerin• 09 сентября 2023
Ответ дляWendy Rhoades
ну кто-то же все таки угадает))
когда-то же война закончится)
Да, закончится когда-то

Но вряд ли кто-то угадает, когда именно
Wendy Rhoades• 09 сентября 2023
Ответ дляUebersetzerin
Да, закончится когда-то

Но вряд ли кто-то угадает, когда именно
та просто прогнозы надо уметь давать
Suertq• 09 сентября 2023
Ответ дляUebersetzerin

Я вам серьёзно заявляю.
KaVika29• 09 сентября 2023
Ответ дляА шо сталося?
А я полтора года проплакала …
Нужно хоть что-то успеть сделать А то вернут , а я так никуда и не съездила по Европе (
Вернут обязательно . Работающих и молодых возможно оставят . До весны 2024 . Конечно они знают , война по плану