КапитанльнаЯ• 09 сентября 2023
СОС! Онко у близької людини, напишіть чого чекати
У жінки 55рокіа Виявлено рак 1 ступеня, є новоутворення в груді і підмишкою(лімфовузол).
Зараз ще не призначена операція, бо чекають загоєння синців після пункції.
Дівчата! Хто може стикався чи лікарі є, скільки приблизно коштує операція та період після(хімія буде). Скільки тримають людину в лікарні і чи може вона після цього себе самостійно обслуговувати? І скільки і як саме проходить та хімія?? Сказали, що вона буде після операції.
Я сьогодні цілу ніч не спала, допоможіть хоч інформацією, будь ласка!
Я сталкивалась, очень дорого по деньгам. Есть бесплатная химия, но она всегда не подходит. Все анализы платные. После химии ещё могут назначить супер таблетки пить, до войны они весь курс тысяч 300 стоили. Ну и самочувствие зависит от того, как человек переносит химию. Бывает капаешь препараты, а потом их приходится вымывать.
Фісташкова кава• 09 сентября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Доречі по ціні.
Бо невістка щойно закінчила опромінення.
Чернігів.
Операція - 2 тис грн - це частково за пакет і 1000 лікарю (брати не хотів).
Опромінення безкоштовно.
Тільки препарати купувала від нудоти та підтримуючі.
Все.
Чернігів.
Опромінення безкоштовно.
Все.
20-30 тис. не треба платити обов’язково? Прооперують? Цікавлюсь, бо якась пухлина утворилась в груди, а грошей небогато зараз.
БезПаспортаНеПродаю• 09 сентября 2023
Ответ дляФісташкова кава
Це мабуть від лікарні і лікаря залежить.
Лікар гроші не взяв. Тільки частково пакет операційний оплатили - те, чого в лікарні не було на той момент. Навіть антибіотики там давали. Опромінення повністю безкоштовно. Хімію їй не призначили - такий вид пухлини. Щойно закінчила опромінення.
В цій же лікарні маминійсестрі нещодавно пухлину вирізали. Взагалі нічого не платили. Але лікар гроші взяв - анестезіологу і собі по 2000 грн.
Пухлина нашастя виявилась доброякісною. Тому більше нічого не знадобилось. По хімії не знаю. Питали там дівчат - говорили, що залежить від того, ми є в потрібний час ті препарати, які виписали.
Пригаю-цибаю• 09 сентября 2023
Все индивидуально. Свекру сделали операцию. От химии отказался. 5 лет живёт как и не было. И пьёт курит и норм.
Грамотний хвіст• 09 сентября 2023
Если гормонально зависимый, то шансы 99 %, особенно на 1 стадии, главное чтобы в процессе операции не обнаружили метастаз, как иногда бывает
Рожки-да-ножки• 09 сентября 2023
Ответ дляФісташкова кава
Звісно, не треба. За ел.напраалегнчм, докуаовуєтн тільки те, чого немає в онуоцентрі. Наявність ліків видно онлайн. У НІР свій сайт, у решти на давно все прозоро. На безкоштовне КТ, звісно, шалена черга. Ну, як шалена, якщо порівнювати з Німеччиною, то десь так само чекати. Тобто перше всі зазвичай роблять платно, а вже на контроль, коли знають, що за пів року треба, то пробують безкоштовне чекати.
Але в тій же Афіні є знижки на КТ в деякі приватні клініки
Зараз навіть ІГХ в деяких лабораторіях CSD (а це хороша приватна) безкоштовне за ел. Направленням. Держава компенсує, у Томоулінік люди промені теж роблять за ел. Безкоштовно. А це теж приватна
Області пітьми• 09 сентября 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
А не думали, що діагностика покращилася, раніше просто помирали, тепер діагностують, лікують
я говорю не за позапрошлый век. а вот за последние лет 10.
а диагностика ещё с конца 90х хорошо. ыла развита. узи, рентген, биопсии все было.
Рожки-да-ножки• 09 сентября 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Та я власне теж.