Прям Мега оптимистично …
Считаю, что мало дорог, стадионов и музеев мы строим во время войны. Надо в разы больше.
Ответ дляЕкатерина27
Я все эти темы 10 раз перечитала. 99% советов для жителей частных домов. В моем случае, ни ecoflow, ни генератор, ни выкопать колодец, ни сушить голову в духовке меня не спасают. 100 банок консервации и тушенки тоже ни о чем
Выезжайте на пособие в Германию. Там светло, тепло и тихо.
Ответ дляda1i
купили промышленный генератор для закачки воды и отопления, заказали фирму по подключению. проверили в феврале прошлого года. автоматически подключается генератор, когда свет выключается. Сдало 300 квартир по 2000 грн. Все равно это дешевле, чем семья уедет за границу, а муж будет выживать дома. Даже если снимет квартиру в хруще - от 10000 грн в мес.
У нас 117 квартир и 24 этажа. Живет квартир 80 на больше.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Наша пісня гарна й нова, починаєм її знову?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3330694
Вам не набридло сміття натягувати сюди? На кого працюєте ЄкатЄрІна27?
Яке сміття? Це сьогоднішні новини 10 телеграм каналів. Вам то яка справа? Сидіть собі тихенько в штатах і їжте гамбургери
Ответ дляNastyushaK
Опозорился Кулеба только в фантазиях русских и их армии ботов и троллей.
Кулеба лучший министр иностранных дел что был у Украины.
Как и эта власть лучшая.
Как и президент.
Как и эта власть лучшая.
Как и президент.
Удалено администрацией...
Для Турции, ЮАР, ЕС продажа украинской агропродукции это бизнес. Поэтому, они его и лоббируют, деньги то не пахнут. Для Украины зерновой коридор тоже очень нужен, это валютное вливание в нашу страну. Но, при условиях Турции, этот самый зерновой коридор остабил санкции против рашки. Вот и думают евро-паны, что им выгоднее.
Ответ дляВкусныйпончик
Головне, щоб всім однаково вимикали. Але ж так не буде, бо треба, щоб ті шо сидять зі світлом захищали владу
Якщо усім вирублять, то енергосистема ляже.
Дуже рекомендую усім нитікам до початку блекаута підтягнути знання про об´єднану енергосистему. А у нас вона, наразі об´єднана з Європою з 23 години 23.02.2022.
Про пікові навантаження почитати... І як усі наші ТЕС, ГЕС и АЕС працюють разом і що регулюють, щоб ви могли прийти додому і спокійнесенько врубити одразу усю побутову техніку. Може менше страждати будете..
Адвокат Пономаренко• 09 сентября 2023
Ответ дляmiya ya
Даже дети в садике и то знают,что нужно сделать.Вариантов много жить нормально зимой,да и вы ж в курсе)
ну раскажите? Как на 20 этаж подать воду и отопление? Интересно. Послушаю
Зеленский вчасно прокинувся, зараз всі проблеми порішає
Україна напередодні зими має подбати про енергетичну стійкість.
Про це повідомив у зверненні президент України Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ.
’Стійкість – ключове питання. Передусім наша енергетична стійкість. Те, що потрібно зробити перед зимою, і те, що вже зроблено... Чітко усвідомлюємо, що російське зло теж готується до зими - готується нести страждання. І кожен зараз у державному секторі та в місцевій владі повинен зробити все можливе, а коли потрібно, то й неможливе, щоб Україні вдалося вистояти зимою та зберегти повну функціональність. ППО, підготовка енергетики, соціальної системи, відповідні пакети підтримки від партнерів - усі посадові особи та командувачі мають чіткі завдання. Керівники обласних адміністрацій звітуватимуть щоденно про підготовку, кожен день увечері - звіт для уряду, Офісу. Міністру внутрішніх справ доручено по максимуму підготувати сектор ДСНС - не лише те, що стосується безпосередньої роботи Служби з надзвичайних ситуацій, а й чіткого інформування людей про те, як буде забезпечений захист’, - зауважив глава держави
Джерело:
Veronika83• 09 сентября 2023
Прикольно, манька забанила всех, кто с ней не согласен и думает, что под ником miya ya она неузнаваема)
Вкусныйпончик• 09 сентября 2023
Ответ дляМанула
Джерело:
Оце прочитала і подумала, а може вибори то не так і погано?! Може перед виборами зроблять нам зиму зі світлом, попри все.
Ответ дляALENAelka
Тобто якщо регіон в окупації, то ті люди не мають проблем з електрозабезпеченням, а якщо і мають, то це - другорядне? Цікава думка, а та частина Херсонськой що вже звільнена?
А може Ви візьмете калькулятор і порахуєте кількість користувачів е/е в звільненій Херсонській обл та Київської? А потім відсоток прорахуєте? Щоб потім узнати скільки е/е буде витрачатися на Херсон і Київ. І чому Херсон не є проблемною обл по витрачанню е/е
Вкусныйпончик• 09 сентября 2023
Ответ дляМанула
Ви вважаєте місцева влада після звернення Зеленського придбає Patriotи чи SAMP/T за кошти громади? Було би непогано (сарказм)
Я вважаю, що причина не в розбитому обладнанні. Така собі театральна вистава, от нашугать зараз як моде бути погано щимою ьез світла. А тоді опа спаситель скаже не вимикать і подадуть нам це як велику перемогу світла над темрявою.
Ваша величність• 09 сентября 2023
Ответ дляВкусныйпончик
А в чому?
Дякую.
Вкусныйпончик• 09 сентября 2023
Ответ дляВаша величність
А в чому?
Дякую.
Я ж написала в чому. Бо дивним чином на новий рік всіх включили в один день і аж на тиждень ;)
1. Европа передавала нам деньги для возобновления
2. Европа передавала запчасти которые могла
3. Подняли тарифы для населения с целью ремонтов.
Почему по 10 часов не будет света? Летом бомбили энергосистемы? Как вы так ремонтировали, что стало хуже чем было при бомбежках?
А может хотят ещё цену поднять?
ku4eravaku4erava• 09 сентября 2023
Ответ дляenglish book
Є проблеми, які не можна вирішити за півроку. Наприклад одну з підстанцій, яку розбомбили недалеко від Чернігова, відновити не вдалося. Тому що трансформатори та інше силове обладнання на складах скінчилося. Раніше виробляли в росії, а в Європі воно не тих параметрів і не підходить. І такі штуки робили планово, під замовлення. Воно виконувалося від 3 місяців до року, в мирний час. Зараз намагаються виробляти в одній з країн Європи. Але не все так швидко.
Я не верю что кто хотел это сделать...
Ответ дляVeronika83
Я вам больше скажу, L-i-s-a-92af тоже она
Наверное Настюшка - тоже одна из ипостасей. У нее новый прикол - с 3 ников одновременно в темах уже пишет, создает поддержку)
Ответ дляВкусныйпончик
То приїздіть ловити ракети на станції. Атракціон скоро розпочнеться. Поки що можна встигнути записатися в ловці ракет і шахедів.
Я вам навіть каву приносити буду, якщо до нас ловити приїдете)
Ответ дляЕкатерина27
Ну расскажите. Я без стеба. Просто для информации. Квартира утеплена, окна пластиковые. Прошлой зимой без отопления после 6 часов опускалось до 13 градусов тепла в квартире. Грибок по стенам и текущие окна.
У нас воды не было никакой бывало по 20 часов, когда свои запасы заканчивались, ходила просила у знакомых на низких этажах в других домах, что бы хоть на поесть приготовит и слить унитаз. В квартире холод собачий и сырость.. Отопления, связи тоже не было.. Трое детей… Как к такому подготовиться не понимаю..
Ответ дляFilomena
Один раз спостерігала це дійство наживо, чекала маршрутку і з пагорба бачила прильоти ракет по ТЕС ... Незабутні відчуття я вам скажу ...