Бабця в мештах• 09 сентября 2023

Собака чи розлучення (

Ой, така ситуація, відверто все пишу - ніколи не хотіла мати тварину дома, я люблю чистоту - щ тваринами то велика проблема. Напроти, чоловік хотів завжди мати собаку- тому 4 роки тому купив вівчарку, довгошерсту, білу….. обіцяв що буде повністю за ним дивитися, але ми ж всі розуміємо - чистоту люблю я, тому тому прибиралися за собакою я дома. Ми жили в старій квартирі , на дачі - було проблемно дуже мені, вранці 40 хвилин на пилесос та миття підлоги, ввечері та ж процедура, шерсті повно , вона просто сюди, собака 47 кг- їсть та пʼє водичку не обережного, все по підлозі бризках та стінах, хто мав великих собак зрозуміють мене. І от зараз ми завершили нремонт у новій квартирі, підлога дерево, стіни білі, все нове нове , ремонт дуже дорогий, мені так шкода ….. я 40 років чекали щоб пожити в таких умовах, я так втомилася підтримувати чистоту, шерсть, грязь, запах собаки ….. ну просто готова подати на розлучення , не можу і не хочу витратити ще років 10 на прибирання за собакою, ходить в шерсті, дивитися як псується ремонт (
Пиши-пропало• 09 сентября 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Удалено администрацией...
Вы чего такая нервная?)
Пиши-пропало• 09 сентября 2023
Ответ дляCarin
Кхм... Это жизнь, она значительно многообразнее Ваших представлений за нее ) Выбраться можно отовсюду, кстати, за экзотических животных, в Одессе только за последние годы на моей памяти по улицам бродил львенок (вот как он сбежал? ) и искали только так же выскочившего из вольера в частном доме гепарда. Тараканы - достаточно крупные и энергичные - вообще не проблема.
Могли запросто не расчитать их сил,накрыли чем-то легким,а они подняли и вылезли. Брррр
Пушкининиана• 09 сентября 2023
Ответ дляПиши-пропало
Мой ребенок квартиру не портил, а коты все обои ободрали))
Прямо завидую, с моего ребёнка книжку можно было писать, от котов ущерб один угол дивана, вот нравится он им, и дерут когда нас нет дома, предъявить претензии невозможно.
Carin• 09 сентября 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
а как же в Мадагаскаре с ними справляются ?
А я знаю? как-то привыкли. Вон в Индонезии и с комодскими варанами рядом живут, а их точно тапком не прихлопнешь, тем более, что нельзя: они и краснокнижные )
Пиши-пропало• 09 сентября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
у вас лейтмотив - жизнь должна такая как я хочу.
Это эгоцентризм.
Не говорите, что говорю так же.
Нет, я про моральные ценности и соизмиримость.
Все понятно вам - и ладно.
Мне все равно.
Не, я ж живу чтоб уборки делать и собаки купать,меня ради этого родили для обслуги собак
автор Бабця в мештах • 09 сентября 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Удалено администрацией...
Пишу швидко - хотіла написати «готовка», виправило…. я не на екзамені, пишу відчуттями, приготування їжі- так норм ?
Доль Чекомбана• 09 сентября 2023
Ответ дляCarin
ужас какой.
как они вообще там живут
Куда ж без меня• 09 сентября 2023
Ответ дляПиши-пропало
живите, если больше ничего в жизни нет.
Я вам не доктор.
Моль Моллівна• 09 сентября 2023
А чому чоловік в односторонньому порядку її завів, не враховуючи ваше небажання?
Заведіть пітона. Скажете, що це ваша собака.
Пиши-пропало• 09 сентября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Та звичайно ремонт шкода - скільки працювали на нього, хто зараз в ремонті на новобудові- розуміє про що я, там міліони , дуже тяжко вони зараз даються…. Я з собакою 4 роки живу - розумію, що буде через місяць , навіть не рік…… на старій квартирі все було норм, інколи накривало коли втомлена - а потрібно прибрати за ним, чи коли він обригався - чоловік просто витер серветкою каже норм, ну я зачистила хімією з водою, інколи таке буває як лапки лиже і шерсті наїдається….. там нюансів купа, вони постійні , немає передиху, кожного дня одне і теж. Я просто боюся зараз зненавидіти собаку , я дуже злюся , щоб не кричати на нього я їду в кімнату ….. за 4 роки я лише один раз кричала, коли він малий пакет зі сміттям по всій квартирі розніс - а там гречка, помідори, відходи різні
Автор вы говорили с мужем? Что он говорит? Он может не понимает всей серьезности?
Доль Чекомбана• 09 сентября 2023
я думаю, собаку нужно вывезти , когда мужа дома не будет.
он и не заметит
Пиши-пропало• 09 сентября 2023
Ответ дляПушкининиана
)) непробоема в насколько экземпляров , но в вашей истории с ваших слов прямо табун сбежал от людей которые знают их особенности. А так конечно сбегать кто хочешь, у моей сестры фазан соседей гулял. В любом случае через 4 года ставить ультиматум гони собаку , жаль ремонта несколько странно
Ремонт это образ собирательный. В него вложены силы,старания, недосыпы,нервы конкретных людей. И херить это ради собаки. Такое
Пиши-пропало• 09 сентября 2023
Ответ дляhrushyk
Я страшно бридую такими штуками
Сколопендри,павуки,мокриці то прямо жах-жахливий для мене
При цьому можу спокійно зловити дику мишу руками в полі
Ой божечки, я и мышей и крыс боюсь. Но не боюсь змей,лягушек ящериц))
Ядвига Юсьлегко• 09 сентября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
А може дружину кудись діти, в жити прекрасно?
Можна було просто не будувати стосунки з людиною, яка не розділяє твою любов до тварин. Тут або мужик вирішив, що жінка переступить через себе заради штанів в хаті, ще і походу скинув догляд за собакою на неї, або авторка думала, що перевиховає мужика і замінить собою всіх собачок) коротше кажучи, люди натупили, а цапом-відбувайлом буде собака(
Пиши-пропало• 09 сентября 2023
Ответ дляБабуся мороз
Когда решили брать щенка автор промолчала и не поставила вопрос ребром, вот именно тогда и случилась катастрофа. Сейчас я бы заставляла мужа ишачить, но автор опять его жалеет, он спать любит.
Там какое то жертвоприношение себя .
Согласна. Автор жалеет мужа. Лучше б о себе подумала
Вилосипедниця• 09 сентября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Просто Ви не мали таких великих собак - от дивіться, він їсть , щелепа величезна - багато їжі просто розлітається від рота, пʼє так же, після прогулянки його потрібно помити - це лише лапку, а лапка у нього як моя рука майже, він же бігає на вулиці - тому всі ножики та пузо брудне, мити все це важко, там шерсті купа, туди пісок попадає, плюс неможливо відчистити після дощу та грязі добре, бруд залишається і потім розноситься по квартирі , ліг під стінку - там брудно, попив води ступив лапами на те що розльопав і пройшов по квартирі - брудно, так як лапи нереально вимити до чистоти чистоти. Шерсть….. вона всюди, це хлопчик, довгошерстий, він 47 кг, та шерсть постійно сиплеться , от просто постійно , це порода така - там має бути багато шерсті, тому вона забивається у різні шпоринки. Ми маємо дитину, це різні речі, дуже різні. Та й я відразу казала - не хочу собаку, всі знають що я не дуже їх люблю в квартирі…..але нашого полюбила як змогла , часто сама вигулюю , шкода його коли чоловік довго спить, жила навіть з собакою сама 3 місяці - чоловік по роботі був в іншому місті, він тоді у мене біля ліжка спав і завжди був ідеально чистий) я відчувала відповідальність за нього, а зараз втомилася просто, я відверто завжди казала - не хочу тварин
Чоловік скотина, а не собака…собака красивий))), но заводити таку велику у квартирі це живодерство, їй треба простір, спілкування, виховання та довгі активні прогулянки.
Я теж хочу собаку, але не смію мучити живу тварину, бо знаю що не зможу її вигулювати належним чином, не зможу приділити їй потрібну дозу уваги, совість не дозволяє заводити навіть йорка.
Котів теж дуже люблю, вони більш самостійні і вигулювати не треба. Тому завели кішку.
Но і викинути тварину як? Це як дитину. То будете придумувати щось. Раджу походити вам самій до психолога або бізнес-тренера щоб навчив як маніпулювати чоловіком, бо прямими словами та скандалом нічого не доб,єтесь. Повірте, це така сила, що може дуже багато, якщо правильно використати, ви думаєте рашисти а до них фашисти вони теж добре оброблені (віруючі теж до речі).
Пиши-пропало• 09 сентября 2023
Ответ дляПушкининиана
У меня кот был с противным характером. А кошка няшка,ничего не драла,любила в окно сидеть смотреть)
Пиши-пропало• 09 сентября 2023
Ответ дляCarin
Капец. Ползет чудовище и убить нельзя, в Красной книге
Carin• 09 сентября 2023
Ответ дляПушкининиана
Нет, табун навряд ли закупали. Просто они ж размножаются, даже если сбежало с пяток, то через недельку их и в два раза больше станет. Тем более, что и одной штуки ночью хватит, чтобы получился большой конфуз при встрече

Если автор совсем никак - то пусть ищет хорошие руки своему питомцу. Лучше поздно, чем мучиться еще лет 10 с нелюбимым животным, животное же тоже это чувствует.
Царевна в уггах• 09 сентября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Автор, а який вихід із цієї ситуації ви бачите? Ви готові віддати собаку?
Моль Моллівна• 09 сентября 2023
Ответ дляПиши-пропало
У мужа такой же коллега. Так хотел собачку в итоге сидит после окончания работы еще задерживается,говорит ,чтоб жена успела выгулять собаку,а то самому облом
Козляра
Пиши-пропало• 09 сентября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
живите, если больше ничего в жизни нет.
Я вам не доктор.
Ну да,кроме собак и уборки за ними в жизни ж больше ничего интересного нет
Хочу барабульки• 09 сентября 2023
Ответ дляПиши-пропало
Ну а я сдаю квартиры , как только возмешь с ребенком сразу капец .. даже умудряются козюли кровавые об стены вытирать и это самое малое .. и конечно же в каждого дети золото )))
hrushyk• 09 сентября 2023
Ответ дляПиши-пропало
Жаб,ящірок теж не боюсь,а змій боюсь дуже
Пиши-пропало• 09 сентября 2023
Ответ дляМоль Моллівна
И пусть спит тоже в кровати с ними
Трактор Віка• 09 сентября 2023
Ответ дляhrushyk
Як власниця вівчарки мені навіть тяжко уявити ту махіну в домі …,тому розпач Ваш розумію,авторе
Ситуація жахлива насправді
І
У нас была кавказская, жила в вольер. Это капец,она жрала,извините,срала и купувати шерсти. Я б не терпела собаку в квартире. Ещё и псиной воняет
Ядвига Юсьлегко• 09 сентября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Спільна, але я так втомилася - сьогодні просто ридала від безвиході, готова зʼїхати , не можуууууу, і так …. Робота, домашні хлопоти , магазини, готівка…. Хочеться відпочивати інколи
Так відпочиньте, нехай чоловік займається всією тою рутиною.
автор Бабця в мештах • 09 сентября 2023
Ответ дляВилосипедниця
Де б його найти того психолога гарного ? Я ходила трішки до однієї дівчини, не зовсім мені сподобалось, не всі проблеми вирішили.
Carin• 09 сентября 2023
Ответ дляПиши-пропало
Полицию вызывают, если заползают в дома )
Те их скорее всего обездвиживают и за хвост на воздух )
Пиши-пропало• 09 сентября 2023
Ответ дляВилосипедниця
Почему у всех вариант ’выкинуть’?)