Марія В• 10 сентября 2023

Задумалась в світі останніх новин про придатність до служби

Що коли почнуть вже брати жінок,а це таке буде стовідсотків,то впершу чергу будуть брати жінок без дітей на службу тобто тих, котрі без своєї сім´ї, дітей самі по собі є тощо це логічно принаймні,що якщо до конкретного віку не завили сім´ї та дітей то мабуть їм це не потрібно і в них немає обов´язків перед дітьми за їх виховання,але можливо в них є ще шанс встигнути виїхати
Witty• 10 сентября 2023
Ответ дляIra_Do
Я тільки про одне думаю, що раз ухвалюються такі закони, що жінки стають на військовий облік, і що тепер не буде обмежено придатних, то все у нас там на фронті погано і я не знаю як ми маємо перемогти. Я за професійну армію, яка була достойно високо оплачуватись, а не брати всіх підряд.
Ви за те, щоб посеред війни всіх відправити додомки і подарувати Україну кацапам?

Мария10• 10 сентября 2023
Ответ дляTaFo
вам ВСІ ЦІНИ на ВСІ квитки На ВЕСЬ закордон розписувати?
Даааа)
Ira_Do• 10 сентября 2023
Ответ дляWitty
Ви не вмієте читати українською? Я про те, що раз ухвалюються такі закони, що і калік будуть брати і жінок, то все пєчально і у нас нема кому воювати вже. Де я написала віддати Україну кауарам, в якому реченні?
Anastasiya-f052• 10 сентября 2023
Ответ дляИрина_Б_
не наоборот, без детей не будут брать, что б рожали пацанов
Капец. А я вовсе не могу ни родить ни даже забеременеть
Ирина_Б_• 10 сентября 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
😔 мне жаль, но не сдавайтесь. Моя подруга родила первого в 38, второго в 42, до этого 6 замерших беременностей и 3 выкидыша😔
Anastasiya-f052• 10 сентября 2023
Ответ дляИрина_Б_
Исключено. Полтора года нет уже месячных вообще, все, климакс. Да, в мои 35. Так тоже бывает. И слава богу. Не хотела и не собиралась в любом случае. Как можно привести невинного человека в это? Им же в этом кошмаре потом всю жизнь мучаться. И даже ещё худшее назревает.
Ирина_Б_• 10 сентября 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
выбрать для жизни другую страну