Доброго дня.Порадьте ,будь ласка.Поїзд із Києва до Перемишля прибуває десь о 7.00 ранку(054) .Далі потрібно доїхати потягом до Катовіце,потім в аєропорт терміново .Думала сьогодні спокійно візьму білети на сайті …
Хто їхав та знає ,чи запізнюється потяг ?На яку годину купувати білети на електричку приблизно ,та головне ,де купувати .Знайшла один сайт(polrail service) -там сьогодні на завтра білетів вже не має 😩Чи в касах вони є ?.Дякую заздалегідь .
Білетів дійсно не має(( я купувала останній 6.09 на 20.09
Потяги запізнюються, на різний час. Що з Київа, що з Пшемишля. Тому раджу брати з запасом часу.
Я їхала до Пшемишля і мій потяг запізнився на 10хв. А потяг якій повинен був приїхати на годину раніше, взагалі не приїхав! На момент посадки в свій, запізнення було більше 2годин.
Багато потягів з Пшемишля і до скасовано, бо там за планом ремонт вокзалу (але я нічого не замітила коли приїхала)
Ответ дляSelena*
Не вокзалу, а колій, й не в самому Перемишлі, а біля нього
Билеты Украина Польша на поезд можно купить только ровно за 20 дней через приложение УЗ в 8-02. До оплаты билеты стоят на брони 15 минут и в 8-15 до 8-18 повторный выброс билетов. Позже в 8-20 билетов уже нет. Только у перекупов. Поезда Украина-Польша опаздывают в пределах 1-2 часа. по Польше через Колео. Но в Польше можно взять билеты без мест, стоячие если нужно срочно, а сидячие все распроданы. По Польше электрички опаздывают по разному. от 15 минут до 5 часов. Наши электрички опаздывали примерно на 30 минут.
Волшебная лампа• 10 сентября 2023
Ответ дляSelena*
Точніше залишилося тільки два потяги на вихідних з Пшемишля але квитків немає((
Не нагоняйте, там только в определенные дни отменены например 22 и 23 сентября
Волшебная лампа• 10 сентября 2023
Ответ дляSelena*
Ні, ось такі дати зазначені 7-8, 14-15, 21-22
Ну так не каждый же день
Ответ дляOlga_72
Про що ви пишете взагалі? Що це за потяг Україна Польща? Потяг курсує між містами і прекрасно в 8-30 і пізніше купується квиток скажімо до Перемишля чи хелма і менше ніж за 20 днів. Якщо ви про потяг Київ Варшава то так і треба писати
Alena99999• 11 сентября 2023
Ответ дляAlianna88
Автор, я зараз в Польщі. Возила батьків у відпустку.
До Катовіце з Пшемисля їхали потягом, квитки придбала у додатку польської залізниці, дуже зручно, адже можна обміняти квитки на інший час чи дату.
А як додаток називається? Дивлюсь зараз у плей маркет, їх там декілька