Teonaa• 10 сентября 2023

Все. Ідіть сюда. Я сдулась

Я зараз буду плакать. Я от просто знаю ці всі «да на нас вмім плювать» ітд.
Але боже, мені чомь після тих «46 установок» стало так гірко. Я так розумію що - що? Що ми якась непотрібна нікому нація? Ми навіть менш цінні тих же арабів, циган (ну вони такі самі, да, я не про це, просто сфрмулювать не можу нормально, не по-нацистські). Ну от діти для нас для кожної - найкращі і найлюбиміщі. Моя булочка бідна, я так чекала іі, і от дура народила іі у війну, і тут. Жити в пеклі цьому вз усвідомленням що ій випало так бути не американкою, не канадкою (я не про те, що Україна якась мені крива, просто знов не можу сформулювати. Ну типу що якось вона поза цивілізованим світом чи що. Що замість того щоб нам зберегти елементарно життя, фізичне хоча б, всі думають про зерно, про африку, про гроші. А якби в штатах таке було, то ТАК би не було. Ми ж не виноваті що немає зброї. Це нас так розвели ще 30 років тому, щоб зараз знищити. Чому от саме нас? Ну дівчата, ну у мене уже істерика. І наші щурі ще добивають щодня своїми нововведеннями. Я коротше кажучи здулась морально, бажаю вам так не робить., бо нічого хорошого. Всьо. Можна не відповідать😭. Нема з ким поговорить бо зо я як дура буду . Страдаліца вєлікая(
А_К_М• 10 сентября 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Ага, отдых, особенно когда голодный желудок и холодильник пуст, очень человек расположен отдыхать
Спати завжди можна, хоч голодний хоч ситий.
В мого мужа предки так голодомор перетерпіли, спали і лежали весь час....
Здоровими не залишилися, але живі хоча б. Наш регіон лідер по смертності в тот період.
А_К_М• 10 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
А ми на рівні «народу» не можемо це ім написати в соц мережах? Ну от звернутися десь там на іхні ресурси де іх влада тусить, і оце все написать, що ми не розуміємо, чому це ми такі третьосортні.
Та і звертаємося, і пишемо.. Не знаю як ви, я так.

Англійську варто знати, звичайно, і казати про себе більше.
На рівні держави перш за все.
А то блек лівз метте, а ми як у кутку насрано.
znumi• 10 сентября 2023
Ответ дляА_К_М
Автор. Подивіться правді в очі. Ну, якщо не вчили історію, то власне і дивитися нема куди, але - ну тоді просто повірте. Не в тридцяти роках справа.
ТРИСТА, автор. Останні триста років ця блядська порода винищує нас і нашу землю. Не буде нам життя, поки їснує ця країна, ця імперія зла, як вірно сказав один мудрий дядька. Я не голосувала за нинішнього президента, але згадайте, або погугліть - Батурин. Сандармох. Тюрма на Лонцького. Кількість жертв в 33-му році. Яка там наша влада не була б - але вона точно не при чому в даному випадку.

Просто росія має бути знищена. Як мінімум ця гнила держава має розвалитися. А далі вже подивимось.
Так, це вже екзистенціальний рівень. Прямо як у Гаррі Поттері, жоден не зможе жити спокійно, поки живий інший. Або вони нас знищать, або ми їх. Другий варіант мені більше до вподоби.
І все, що ми можемо, це лише вибрати сторону та класти скільки можемо на відповідну шальку терезів.
lyudai• 10 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Якоа чорна архангельська
Це Ви своє ім’я написали? Чи то порода така? Чи місце проживання?

Тренуйтеся ще, бо щось вже своїми копитцями не попадаєте на потрібні кнопки, букви плутаєте та пропускаєте.
Возрастная• 10 сентября 2023
Ответ дляТатьяна-8275
Обещать не значит жениться.

Это не гражданские объекты. Претензий не будет.

Если будут - скажем случайно. Не поверят - скажем не заметили. Польша и Румыния не заметили... и мы не заметили.
Прижмут - извинимся.

Чего вы как маленькие?
Та я тільки ’за’, я взагалі не розумію з самого початку, чому неможна бути хітрішими у відстоюванні своїх інтересів. Але ж чомусь так не роблять... Я не знаю, кому вигідне оце наше ’біле пальто’, але воно вже відверто дратує.
Нина____• 10 сентября 2023
Ответ дляСанька-4b93
Я понимаю, что красивым можно историю не знать, но хотя бы из фильма ’ Унесённые ветром’ можно узнать о войне Севера с Богом, истощившей всю Америку надолго.
То же самое хотела написать . Но как-то неудобно стало. Только Севера с Югом . Очепятка)
Нина____• 10 сентября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
В 19 веке. 100 лет назад
Что мы сравниваем? ну рассказывайте всем что войны это нормально и везде, тю
Да, в 19- м веке и в 20 веке. Или в 20- м веке не было войн? Двух Мировых. И даже в 21- м есть. Как- то даже неудобно спорить. Интересно)))))Волшебно я бы даже сказала
Манула• 10 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Вас Вадим расстроил? Так он же сказал пво готова.
Каждыйдень чтото говорят
Він не казав де вона готова? Кожен день луплять балістикою по південним, східним та північним областям. Ось десь годину тому прилетіло на перетині Донеччини та Дніпропетровщини ...
Inna_ya_krasivaya• 10 сентября 2023
Ответ дляНина____
волшебно не следить на какой коммент я отвечаю, а потом отвечать невпопад. с вами никто как бы и не спорил, вы просто очень волшебная
Inna_ya_krasivaya• 10 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
А гле вы читали, что война это нормально у всех ?
Это вообще не нормально в век технологии/ глобализации и развития.
тут в комментах на первых 2х страницах активно это обсуждается
Люсильда.ua• 10 сентября 2023
Ответ дляreb-bekka
Хи хи.Нихт.Я Ленка.Я не киевлянка,недоделанные стянули искандеры,наши сказали,46 установок к границе вроде.Пишут,что 500км дальность поражения.
О, приятно познакомится. Я тоже - Ленка
Хотя многие почему-то думают,что я - Люда. Буду теперь называть тебя тезкой.
Да, новости не очень.
tanysha777• 10 сентября 2023
Ну так, фєдєрасти перебудували економіку на воєнні рельси, а ми їх - асфальтом, асфальтом
LudaSHS• 10 сентября 2023
Ответ дляМанула
Не сказал
Просто общие фразы говорит.
LudaSHS• 10 сентября 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
О, приятно познакомится. Я тоже - Ленка
Да, новости не очень.
заявил он на ежегодной встрече “Ялтинской европейской стратегии’ (YES), организованной Фондом Виктора Пинчука.
Для партнеров и подякував за пво

Это из спича ’в 46 установок.’
Tania07• 10 сентября 2023
Ответ дляtanya_217
Я думаю, що полетить скопом усе(і балістика, і крилато, і дрони, і реб додадуть) щойно температура стане ’-’ і все по енергетиці для того, щоб населення виїхало і країну спустошити по максимуму. Якщо вдасться зробити повний блекаут із неспроможністю відновлення опалення, то це буде аж до весни і тоді знову массовий виїзд людей.
Але. Наші теж готуються. Наприклад читала, що в Києві навіть у разі блекауту підготувалися до підтримки опалення.
Одна справа зимою без світла, а інша в холоді.
Цікаво, а як те населення виїде? Чоловіки закриті , ще й жінок закривають з 1 жовтня.
Ksu160576• 10 сентября 2023
1. Ви знаєте з якими проблема стикаються пересічні американці, канадці?
2. Скільки років йшла визвольна війназа незалежність у США?
3. Збою нам в принципі не повинні були б давати, з врахуванням розмінувань і ’простопєрестатьстрєлять’?
4. Почніть із себе назавийту владу по прізвищам, а не щурами,це буде початок?
5. Ваш чоловік служить. що ви така вся у ’пеклі’?
Олимпиада80• 10 сентября 2023
Ответ дляНаталья557
Я тоже часто думаю, что жизнь немца, француза, итальянца ценна и что-то значит, украинца - ничего не стоит, ничего не значит. Вроде ничем не хуже других наций, не глупее, но живем как собаки.
Глупее. В ответе за электоральные ошибки. При чем с самого начала.
автор Teonaa • 10 сентября 2023
Ответ дляBlinchik-3937
Чоловіків усіх на фронт.Кривих і косих,і івалідів патрони підносити
Ну вас же не спитали? Ні
І по друге, тут інший контекст
автор Teonaa • 10 сентября 2023
Ответ дляДана-Нирвана
Автор, немного хороших новостей есть. Видели? ’Дане просування підтверджує і начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш: ’В районі Опитного маємо успіх і він на мій погляд доволі суттєвий... Поки ворог був сконцентрований на операції на півночі від Авдіївки, хлопці провели блискавичну операцію і частину Опитного зайняли та закріпилися. Ведуться бої в населеному пункті.’ Это возле Донецка, если что. Представляете, что будет, если этой осенью наши Донецк освободят?!
Мощно буде
Но обстріли від цього не залежать все одно
автор Teonaa • 10 сентября 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Девочки, всем привет!
А что происходит? Кто уже в курсе, поясните хоть коротко.
Какие установки?
Что нам грозит?
Честно, нет времени 8 страниц читать. Занята консервациями и уроками с ребенком.
Мне иногда становится страшно от мысли... А вдруг снаряды для ПВО закончатся и.... ЧТО С НАМИ БУДЕТ?!
Пока ПВО работает - моя душа спокойна. Но как долго это может длится и где гарантия, что нам бесконечно будут помогать?!
Посмотрите, эти уроды опять зачастили с ракетами и шахедами. Почти каждая ночь.
Но пво по-моему на балистику особо не успевает
Патриот разве что
автор Teonaa • 10 сентября 2023
Ответ дляreb-bekka
Автор,если вам так страшно,переедьте на время с ребенком.Мне не страшно,сплю как убитая.Но могу и сто км выехать временно
Мне не страшно. Мне именно «тошно», расклеено
автор Teonaa • 10 сентября 2023
Ответ дляСhanelKa
Ви серйозно вважаєте, що фіктивні союзи когось зупинять ?
Ну да
Якщо автоматично давання нам зброї не дорівнюватиме третій світовій (якої вони ссуться)
автор Teonaa • 10 сентября 2023
Ответ дляПазлШредінгера
А голод?
Так, що сім´ями помирають, а царьок відмовляється від гуманітарної допомоги
Да? В сенсі? Перший раз чую
автор Teonaa • 10 сентября 2023
Ответ дляНісенітниця
Сейчас вы можете поехать почти в любую точку мира и строить новую жизнь. Если не справляетесь с той, что есть. Всегда можно что-то делать, вместо ныть, жаловаться и искать виноватых. Можете быть тут и воевать или помогать воевать
Блін. Нумя ж писала вам уже колись - я не можу. І таких як я - немало.
Чи по вашому це хороший «вихід» - іхати чорті куди самій, працювати хтозна де і через скільки, жити чорті де, розірвати шлюб. Я про то і кпжу, тошно, що немає вибору і виходу з цього.
автор Teonaa • 10 сентября 2023
Ответ дляНісенітниця
Я ж не пишу що Боюся. Я про інше
ПазлШредінгера• 10 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Да? В сенсі? Перший раз чую
Так, нажаль дуже багато людей померло, на початку 90х, коли розвалився совок і перестали продукти і нафту відправляти чи то безкоштовно чи з величезним дисконтом, у північній Кореї був голод. А гуманітарку спочатку брали лише для армії, потім вона псувалась, її викидали. А потім взагалі сказали, нам нічо від ООН не треба, а люди продовжували помирати.
Зараз знову голод в них, вони перекривають напівлегальні поставки товарів з Китаю, а власного виробництва не вистачає.
автор Teonaa • 10 сентября 2023
Ответ дляuma
Ей в 5 месяцев до лампочки геополитическая ситуация. Ее мир это вы с мужем. Обеспечьте ей еду, тепло и себя рядом. До работы ТЦ или зерновых сделок ей нет дела. Меньше загоняйтесь.
Та просто так виглядає, що, припустимо, в німеччині діти - то ДІТИ. А у нас так, істоти. Я даже обстіли не беру. А те що холодно, те що води, каналізаціі нема, ліфта нема годинами (ну якщо блекаут). Зато афріка голодує
автор Teonaa • 10 сентября 2023
Ответ дляСанька-4b93
Серьезно? Не очень поняла, чего ж вы тогда постоянно верещите об ущемлении прав ваших мужиков, без которых вы за границу выехать не можете? А теперь оказывается, занавес это отлично, как и продуктовые пайки, стрижки утвержденные правительством и служба в армии 10 лет.
Занавєс отлічно, коли без війни. Прийнятно хоча б. А так як у нас, то навіть не корея. Такий занавіс, звісно, не ахті
автор Teonaa • 10 сентября 2023
Ответ дляА_К_М

На рівні держави перш за все.
А як і куди пишете?
автор Teonaa • 10 сентября 2023
Ответ дляlyudai

Якого біса ти мені таку фігню пазурями своїми друкуєш? Опечатка - чула таке?