Teonaa• 10 сентября 2023

Все. Ідіть сюда. Я сдулась

Я зараз буду плакать. Я от просто знаю ці всі «да на нас вмім плювать» ітд.
Але боже, мені чомь після тих «46 установок» стало так гірко. Я так розумію що - що? Що ми якась непотрібна нікому нація? Ми навіть менш цінні тих же арабів, циган (ну вони такі самі, да, я не про це, просто сфрмулювать не можу нормально, не по-нацистські). Ну от діти для нас для кожної - найкращі і найлюбиміщі. Моя булочка бідна, я так чекала іі, і от дура народила іі у війну, і тут. Жити в пеклі цьому вз усвідомленням що ій випало так бути не американкою, не канадкою (я не про те, що Україна якась мені крива, просто знов не можу сформулювати. Ну типу що якось вона поза цивілізованим світом чи що. Що замість того щоб нам зберегти елементарно життя, фізичне хоча б, всі думають про зерно, про африку, про гроші. А якби в штатах таке було, то ТАК би не було. Ми ж не виноваті що немає зброї. Це нас так розвели ще 30 років тому, щоб зараз знищити. Чому от саме нас? Ну дівчата, ну у мене уже істерика. І наші щурі ще добивають щодня своїми нововведеннями. Я коротше кажучи здулась морально, бажаю вам так не робить., бо нічого хорошого. Всьо. Можна не відповідать😭. Нема з ким поговорить бо зо я як дура буду . Страдаліца вєлікая(
Vivianna_• 10 сентября 2023
Ответ дляАлина-1240
Во все времена были неурядицы,войны и прочее.идеального времени никогда не будет
скажите это странам типа Швейцарии
автор Teonaa • 10 сентября 2023
Ответ дляlyudai
Це Ви своє ім’я написали? Чи то порода така? Чи місце проживання?

Тренуйтеся ще, бо щось вже своїми копитцями не попадаєте на потрібні кнопки, букви плутаєте та пропускаєте.
Писала що не щі ім
А чорну ікру. Архангельську.
А_К_М• 10 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
А як і куди пишете?
В фейсбуці, в твітері. Як вам зручніше. Як вийде. Я з гарячої точки, то в принципі вони самі питають, то я і розказую.
Але, це треба робити не на приватних ініціативах, а масштабно, державними інституціями.
uma• 10 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Та просто так виглядає, що, припустимо, в німеччині діти - то ДІТИ. А у нас так, істоти. Я даже обстіли не беру. А те що холодно, те що води, каналізаціі нема, ліфта нема годинами (ну якщо блекаут). Зато афріка голодує
Еще раз повторюсь, комфорт 5-месячного ребенка это исключительно ваша забота. Он не контактирует с социумом как студент или школьник. Ему пофиг есть у вас лифт или канализация. Ваша задача накормить, выгулять нагреть воды, помыть и уложить в тепле. Если вы живете не в Бахмуте, а вы там не живете, то войну ваш ребенок и не заметит.
автор Teonaa • 10 сентября 2023
Ответ дляKsu160576
1. Ви знаєте з якими проблема стикаються пересічні американці, канадці?
2. Скільки років йшла визвольна війназа незалежність у США?
3. Збою нам в принципі не повинні були б давати, з врахуванням розмінувань і ’простопєрестатьстрєлять’?
4. Почніть із себе назавийту владу по прізвищам, а не щурами,це буде початок?
5. Ваш чоловік служить. що ви така вся у ’пеклі’?
Яка різниця на ваші питання, якщо довкола ок, не пекло, але така дрянь. Що мені треба знати і для чого, якщо я в цьому диву і знаю все що довкола ЗАРАЗ
AnnaOst• 10 сентября 2023
Просто це складно буде, мала дитинка це само по собі складно, а тут ще й війна. Мене теж накриває, через повну невизначеність в майбутньому і через те, що дитина росте без батька. Я говорю собі що всі війни колись закінчуються. В в масштабах людського життя кілька років то не багато. Правда це не дуже мені допомогає
автор Teonaa • 10 сентября 2023
Ответ дляПазлШредінгера
Так, нажаль дуже багато людей померло, на початку 90х, коли розвалився совок і перестали продукти і нафту відправляти чи то безкоштовно чи з величезним дисконтом, у північній Кореї був голод. А гуманітарку спочатку брали лише для армії, потім вона псувалась, її викидали. А потім взагалі сказали, нам нічо від ООН не треба, а люди продовжували помирати.
Зараз знову голод в них, вони перекривають напівлегальні поставки товарів з Китаю, а власного виробництва не вистачає.
У них влада зовсім кінчена?
автор Teonaa • 10 сентября 2023
Ответ дляuma
Ну я розумію. Це посильно
А чого 5? 1.2 моїй)
Це суті не міняє, но ви так впевнено двічі написали)
uma• 10 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Ну я розумію. Це посильно
А чого 5? 1.2 моїй)
Так вроде у вас 5-месячный, но может я что-то на так прочла. Но и 1,2 сути не меняет.
автор Teonaa • 10 сентября 2023
Ответ дляuma
Писала що га 5м яи 6м міс була (я), коли почалась війна хіба що
Люсильда.ua• 10 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Но пво по-моему на балистику особо не успевает
Патриот разве что
Я хотя бы о том, на что успевает. Шахеды, ракеты на Киев в большей мере перехватывают. Тьфу-тьфу
Ksu160576• 10 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
все ясно, тролів знову фінансують
автор Teonaa • 10 сентября 2023
Ответ дляKsu160576
все ясно, тролів знову фінансують
Що там фінансують
автор Teonaa • 10 сентября 2023
Ответ дляKsu160576
все ясно, тролів знову фінансують
Три копійки?
автор Teonaa • 10 сентября 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Якщо ті 46 десь на пн кордонах, то і київскі петріоти я хз чи візьмуть на себе
Балістика сама така небажана штука в моїй ієрархіі тих ракет
Люсильда.ua• 10 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
То відомо, де саме їх розташували? Так і ми їх так сама можемо розтрощути вщент,якщо вони біля кородонів. Ми ж туди легко дострілюємо.
автор Teonaa • 10 сентября 2023
Ответ дляKsu160576
все ясно, тролів знову фінансують
Як мене це дістало, якби ви знали
В новій темі (де стьоб. Мене типу стібе за те що я за ці 46 установок переймаюсь). Пише одна , що я всепропальщіца, бо, увага - не вмію каачки заморожувать , а створюю теми про війну;
Або; спитала що за горох в брикеті (ну, не ім я дрянь, того і не в курсі), пише про мене - случілась катастрофа з гороховим супом.
То причепляться що дата регестраціі не така.
Ну явно хтось тут хворий. Або я або такі порадниці. Третього не дано🤷‍♀️
То чого мене фінансують? Що, звичайна киянка не може схилятися, що справи лайно, умовно? Ну от чого, поясніть) я реально не можу сказать , що прям дуже орієнтуюся в усьому цьому. Але на битовому, звичайному рівні, не треба бути семи пядєй во лбу, чи як там кажуть, щоб розуміти, що справи кепські.
Прошу відповісти, я хочу прибрать те, що так тригерить місцевих форумчанок. Бо трохи дратує
автор Teonaa • 10 сентября 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Ну я так розумію відомо, раз порахували
І я так розумію іх не щойно розгорнули. Тобто чого досі не лупили по ним. Чого москва сіті…
Ksu160576• 10 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Як мене це дістало, якби ви знали
ви пишете як рашеські тролі перед війною, мололи, що війни не буде, стиль і манера вас видає, і навіть українська мова не рятує
автор Teonaa • 10 сентября 2023
Ответ дляKsu160576
все ясно, тролів знову фінансують
Диви
Я анонім включаю. Але ось мої теми. І там іх куча - то про орхідеї, то про аналізи, то про соплі-какашки дитячі. Хто за це має мені платити, одному богу відомо. Ну то підкажіть хто за це платить. Хочу стать тролем Платним.
автор Teonaa • 10 сентября 2023
Ответ дляKsu160576
Так не треба рятувати🤷‍♀️ це мій «стиль» , природній. Я не винна що рашатролі його перейняли! Тим більше до війни я в політичних темах даже не тусила і не читала як вони там пишуть, і що пишуть! Я твльки про вагітність переписувалась - сім‘я дом дєті. Одга рубрика була!
Все що написано в всепропащій темі - чиста відсєбятіна. От як є, так і пишу🤷‍♀️що я можу зробить
Теми я заскрінила мої, висновки сама робіть, маєте ви рацію чи ні.
А з мовою що не так?
Скажу по правді, я педагог, і при бажанні, звісно можу писати нормально. Може і варто, менше чіплятимуться такі різні розумники
автор Teonaa • 10 сентября 2023
Ответ дляKsu160576
І да, я вважала війни не буде
Я мужу казала - вони що, ідіоти на нас нападать? Якщо буде наказ, вони прийдуть і здадуться
Да🤷‍♀️
Наталья557• 11 сентября 2023
Ответ дляОлимпиада80
Глупее. В ответе за электоральные ошибки. При чем с самого начала.
А что у нас когда-то было за кого голосовать?