ДеньгиНеСдаю• 10 сентября 2023

Вы ходите на секонд в последний день 33грн/1кг

Сегодня столько народу было, как в день завоза
АгатаХристя• 10 сентября 2023
Ясношо ходжу. Шикарні шерстяні покривала взяла, новенькі. Рушники, простирадло.
dulenok• 10 сентября 2023
Хожу в последний, когда все по 19
Небоброїдка• 10 сентября 2023
Да,помню защиту на детскую кроватку взяла новую за копейки
автор ДеньгиНеСдаю • 10 сентября 2023
Ответ дляdulenok
Хожу в последний, когда все по 19
У нас таких цен нет, 33, 39 1кг
ДолькиКабана• 10 сентября 2023
А це який?
Малая Налегке• 10 сентября 2023
Хожу в пятницу, когда цены +- маленькие и вещи годные выставляют.
КрестьянинДиор• 10 сентября 2023
там і в перший день нічого брати. то дране, то з плямами. то столітнє.
вАлнуюся сильнА• 10 сентября 2023
Ні, ходу за пару днів до завозу. Коли ціни 70-120. Багато непоганих речей можна купити, джинси беру, кофтинки різні. В останній день нічого путнього нема.
Примарочка• 10 сентября 2023
покажіть які там речі бо ні разу не була, тільки в Хумані.
автор ДеньгиНеСдаю • 10 сентября 2023
Ответ дляПримарочка
Сегодня взяла папе куртку M&S новую, на осень, для 75лет идеально за 20грн .
За 30грн мужу флис-мехошушку peter storm
И рубашку белую M&S 9грн 100%котон
автор ДеньгиНеСдаю • 10 сентября 2023
Такую
Любимка-анонимка• 10 сентября 2023
Конечно хожу, Смарт стопе последний день по 42 у нас - вещей хватает выбрать и людей тоже полно. Харьков
автор ДеньгиНеСдаю • 10 сентября 2023
Такую
Україна понад усе!• 10 сентября 2023
Да покупаю одежду
Куда ж без меня• 10 сентября 2023
Так, якщо мій вихідний припадає на останній день завозу, то ходжу. Загалом останній рік ходжу в секонд саме в останні 2 дні завозу, це вже суто спортивний інтерес - раптом щось знайду. В одному з секондів мого міста в останній день 40 грн/кг, але навіть в останній день кілька разів натрапляла там на велику партію нових стокових футболок якогось німецького ноунейм бренду, деякі з браком. Якість посередня, принти специфічні, виготовлені в Гондурасі, але футболок для дому прикупила для всієї сім´ї, принаймі нові і потім не шкода викинути.
Але шопінг в останній день завозу має сенс, якщо вже є базовий гардероб і тобі не надто важливо знайти щось. Якщо річ потрібна терміново, то вже і в перший день шукаю, і нову купляю.
Примарочка• 10 сентября 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
И рубашку белую M&S 9грн 100%котон
Так дешево, реально класні речі?
автор ДеньгиНеСдаю • 10 сентября 2023
Ответ дляПримарочка
Так дешево, реально класні речі?
Да
Галя-краля• 11 сентября 2023
Да, но только домашние вещи в основном. Недавнее - лосины за 7 грн, спортивную худьку с кашемиром в составе 12 грн. Вещи можно найти и новые и хорошего качества, но конечно странные и не модные.