Дуняша• 10 сентября 2023

Модні кросівки

Хвилююсь, що трохи відстала від моди 😅Покажіть, будь-ласка, які кросівки зараз в моді, якісь останні тренди. Може, щось, що ви собі придивляєтесь і хочете придбати.
Айпишница• 10 сентября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Автор, зараз на піку кросівки-тапочки. Лаконічні, на майже відсутній підошві.
Всі самби, газелі, new balance і їх похідні теж залишаються. Якщо більш масивні кроси, то щоб ніс був подовжений.
Плюс бачу, що модель бренду The row, скопіював масмаркет, значить теж можна розглядати як щось сучасне та трендове.
В минулому сезоні міряла такі як на останньому фото, тільки Массімо. Маю на увазі підошву. То мені так незручно було, увесь час було враження, що зараз впаду

vihola• 10 сентября 2023
Ответ дляТріль підпільний
Це не я вам дизлайк ставила, якщо що
vihola• 10 сентября 2023
Ответ дляТріль підпільний
Це не я вам дизлайк ставила, якщо що
Ну і що, яка ваша експертна думка?)
КаваЗМолоком• 10 сентября 2023
Я от купила недавно
Сама не знаю як…
Ззаду норм
А спереду бабські ))
Тріль підпільний• 10 сентября 2023
Ответ для vihola
Ну і що, яка ваша експертна думка?)
Ну не трендові, але виглядають прілічно
Стрекоза любви• 10 сентября 2023
Ответ дляАйпишница
Звісно, все потрібно приміряти і крім моди ще зважати на комфорт.
vihola• 10 сентября 2023
Ответ дляТріль підпільний
Ну не трендові, але виглядають прілічно
Дякую, відлягло)

забиякина• 10 сентября 2023
Не знаю, что там ультра модно, я купила себе такие на осень. Мне нравятся, и это главное))
vihola• 10 сентября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Чорні сподобались, раніше в кожному сезоні подібні nike купувала, ну там трохи більше декору було, ці прикольніші, але не за 1000 доларів, а за 50).
Твоя подружайка• 10 сентября 2023
Ответ для vihola
Третіх в мене нема, але подобаються, от щойно підвернувся цей колір, раніше не бачила їх.

Перші тут побачила на дівчині, на ній гарно, на мені гірше виглядають. Другі взяла бо не могла вибрати між першими і другими.
этой модели уже 100 лет в обед, ее только в Украине носят
Чумачечая Весна• 10 сентября 2023
Послухаю) я не модна, маю самі звичайні найки-всюдоходи) адіки і на мокру погоду ессо.
vihola• 10 сентября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
А я хіба не українка?)
Донька подруги• 10 сентября 2023
530 модные нб, многих в них вижу. и пума белые. найк корт как то там белые. все ходят в чем то из этих трех, большинство окружающих
Кнопус• 10 сентября 2023
Ответ для vihola

пума самые худшие кроссы за мою жизнь. больше никогда.
vihola• 10 сентября 2023
Ответ дляКнопус
Навіть не знаю що маю на це відповісти, дуже цінна інформація).
Aishiteru• 10 сентября 2023
Мені подобається в стилі ретро.
Малявка ще та• 10 сентября 2023
Такі купила ось недавно
Aishiteru• 10 сентября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
#2 Гарні, хотіла їх купити, але адідас більше сподобався.
Aishiteru• 10 сентября 2023
Ответ длязабиякина
Перші подобаються!

Aishiteru• 10 сентября 2023
Ответ дляМалявка ще та
Такі купила ось недавно
Вау! 😍😍😍
забиякина• 10 сентября 2023
Ответ дляAishiteru
Перші подобаються!
Ох, это Массимо. Я туда как не зайду, так куплю новые кроссовки 🤦‍♀️ На знаю, как они это делают, но у них буквально в каждой коллекции есть кроссы, которые мне безумно нравятся
КинДза• 11 сентября 2023
Ответ дляМалявка ще та
Такі купила ось недавно
Що за фірма?
Кнопус• 11 сентября 2023
Ответ для vihola
тоже так считаю
Малявка ще та• 11 сентября 2023
Ответ дляКинДза
Що за фірма?
New balance, модель 1906d
Комиссия50%• 11 сентября 2023
Mango, аккуратные, замшевые и всего 20€, сегодня получила
Кредитная• 11 сентября 2023
Ответ длязабиякина
Классные обе пары, в размер идут?
Смотрю Copenhagen такие как ваши, только белые, не брала раньше ничего этого бренда.
Массимо тоже понравились, теперь думаю)
Тріль підпільний• 11 сентября 2023
Ответ дляAishiteru
Мені подобається в стилі ретро.
Ці модні, і дуже схожі на нб 530
Тріль підпільний• 11 сентября 2023
Ответ дляМалявка ще та
Такі купила ось недавно
Ці теж модні
Stepa_nida• 11 сентября 2023
Модних кросівок зараз багато в кожному стильовому напрямку.

Для тих, хто вже ніколи не вилізе з аглі шуз - модні кроси це Нью Беленси 9060, модель 530 вже доношують ті, хто купив її 2 роки тому (все ж таки дедді шуз а-ля 70ті вже відгримів своє).
Останній десь рік-півтора форситься тема кед - звідси тренд на адідас моделі самба, газель, матерчаті кеди типу як у Качоровської модель Bowley.
забиякина• 11 сентября 2023
Ответ дляКредитная
Классные обе пары, в размер идут?
Массимо тоже понравились, теперь думаю)
Массимо на 40 размер (26 см) взяла 40, идут размер в размер. Copenhagen ещё в дороге, но тоже 40 взяла. Очень понравился этот бренд)) Я в прошлом году взяла кожаные ботинки, качество просто бомба при сравнительно невысокой стоимости.