А що таке?• 11 сентября 2023
Ненавиджу алкоголь, але не справляюся сама з цим((
Почну з того, що пʼю ніби і не багато, але хочу покинути назавжди . Мене дуже демотивують і енергетично спустошують пʼянки і гулянки. Часто не можу відмовити подругам пропустити по бокалу- два якогось напою.
Потім себе ненавиджу за це.
З березня відмовилася взагалі, друзі майже не кличуть ( я попросила не кликати) у мене стільки всього цікавого відбулося за пів року….
А тут на…в пʼятницю покликали мене - я випила, в суботу також випила ((
Тепер проснулася дуже роздратована, що не втрималася(((
Що ж так важко з тим алкоголем (((
Потім себе ненавиджу за це.
Що ж так важко з тим алкоголем (((
ВерСаСе• 11 сентября 2023
Такое чувство, что у вас проблемы с алкоголем - вы не можете контролировать количество выпитого? Если я иду с друзьями в кафе, то это пара часов и 1 бокал вина грамм на 150 под вкусную еду, я даже легкого опьянения не чувствую.
Удальонка• 11 сентября 2023
Ответ дляА що таке?
Дякую вам. Це мало хто зрозуміє, бо люди не розуміють що випивка навіть у невеликій мірі - це алкоголізм. Дякую вам ще раз
Навіть по цій темі і смайликам видно. Але це їхня справа. Вам головне думати за себе. ❤️
Уси Пуси• 11 сентября 2023
Ответ дляВерСаСе
Не могу понять, а до этого времени вы все свободное время бухали, что не было на это времени???
Скорее всего автор лукавит по поводу бокала.
Удальонка• 11 сентября 2023
Ответ длябарабанщица
Скорее наоборот.
Значитнльное влияние некрепкого алкоголя в малых дозах свидетельствует о проблемах с центральной нервной системой и психикой.
Может, это биохимия нарушена, какое-то депрессивные состояние, но 50 г вина не должны влиять на организм. После такой дозы можно и за руль садиться, ниже 0,02 промилле
То давайте його своїм дітям з народження, адже він такий корисний! 🤩
А що таке?
• 11 сентября 2023
Ответ дляУси Пуси
Вы или лукавите или не договариваете. Бокал вина никак не может помешать всему тому, что вы делали без бокала. Ни курсам, ни театрам ни поездкам.
Розумієте, от кличуть друзі , ти вже вектор направила в іншу сторону. Вже пів дня пʼятниці випало з життя. У суботу я знову відпочивала а вчора замість того щоб пробіжку зробити вранці і наповнитися, я пів дня лежала. Розфокосувалачя повністю на своєму звичному режимі і відчуття ніби як зрадила себе. Пила не багато, але і то лишнє до мене
Айпишница• 11 сентября 2023
Ответ дляУдальонка
Алкоголь сильний депресант насправді. В мене було все як у вас. Ніби і не алкоголічка, але дуже неприємні відчуття після. Дуже воно проявилось в якийсь час, бо навіть бокал викликав гнів і апатію на пару днів. Тому я вирішила зовсім виключити алко. Не пʼю більше 5 років, і це просто як новий рівень життя.
На святах завжди з гордістю кажу і не стидаюсь, що не вживаю. Що правда, наші люди дуже обмежені в питаннях шкоди алко, тому часто типу собі думають, що «не пʼєш - 100% бувша алкашка» або хвора якась))) В Європі і Сша навпаки люди нічо не питають, для них норма.
А чем гордиться? Или Вы так возвышаетесь за счёт других. Хотите, чтобы уважали Ваш выбор не пить, уважайте чей-то выбор пить. Это не наши люди ограничены, это Ваше окружение такое видимо. Я в разных компаниях своих знакомых могу выпить, если есть желание, могу не пить. Так же и я отношусь к чужому выбору. Никто никогда насильно не заливал и разговоров ’больной, раз не пьешь’ не слышала. Ну и вообще, может и из-за болезни нельзя, что в этом предосудительного?
ВерСаСе• 11 сентября 2023
Ответ дляА що таке?
О) це прекрасні слова алкоголіка. Ви в курсі що в Італії великий відсоток алкоголізму саме від вина?
Я б не хотіла продовжувати з вами цю тему/ бо сперечатися з алкоголіком це втрачати енергію. Вас все влаштовує і добре.
Алкоголика? Я выпиваю бокал вина раз в пару месяцев )) Но я работала 15 лет во французской компании, с множеством экспатов. И хорошее качественное вино у них - часть культуры, прекрасной культуры. Но это опять-таки - один бокал, растягиваемый на весь ужин, а никак не алкоголизм.
ВерСаСе• 11 сентября 2023
Ответ дляУси Пуси
Да она уже написала, что все выходные провела со стаканом. Все с ней ясно. Понимает, что скрытый алкоголик и, конечно, в таком случае есть смысл в полном отказе от алкоголя.
А що таке?
• 11 сентября 2023
Ответ дляАйпишница
Я також відчуваю гордість за себе, коли не пью. Мені байдуже на інших, навіть чесно скажу - пофіг. Я за себе думаю в приклад інших- для мене не приклад
Уси Пуси• 11 сентября 2023
Ответ дляА що таке?
Т.е вы жалеете что пошли на гулянку с друзьями, а не занимались другими делами? Значит вы, скорее, не получаете удовольствия от общения. Если бы вы не пили, а просто провели время с друзьями, у вас были бы другие ощущения?
А що таке?
• 11 сентября 2023
Ответ дляУси Пуси
Так і є. Я так друзям і кажу, що кличте мене поговорити, щось подивитися нове, але не пити. Мені справді з ними скучно і давно скучно. Але насправді я жалкую що пила ці вихідні. Я замість того щоб зосередитися зараз на собі і роботі - я нию
Удальонка• 11 сентября 2023
Ответ дляА що таке?
У людей комплекси, вони б самі може хотіли так, тому їм гордість за те, що не пʼєш, як кість в горлі. Але вони не признаються навіть собі в цьому) Зараз будуть писати купу гидоти знову😅
Той, хто пʼє і не бачить в цьому проблеми, не буде так реагувати на гордість людини, що не пʼє.
Некомильфо• 11 сентября 2023
Ответ дляА що таке?
Взагалі не страждаю фізично і не напиваюся, але вважаю що алкоголь заважає жити повноцінно і розвиватися.
Сходите к психотерапевт у, ну к тому, что кодирует.
Они спец беседу умеют проводить, и ты после этого, если сам хочешь, то можешь не пить.
Это точно
Я правда не знаю всем ли это помогает, но я год не пила совсем.
Это точно
mamaOlja84• 11 сентября 2023
Зриви бувають у всіх, хто наїдається на дієті, хто курить час від часу, хто випиває з друзями. Але головне те - що ви вже обрали вірний шлях і йдете ним, тож не картайте сильно себе за цю п´ятницю. Ви просто зайвий раз впевнились для себе що вам це не потрібно.
Уси Пуси• 11 сентября 2023
Ответ дляВерСаСе
У меня другое впечатление и о французах и итальянцах. Никто не растягивает бокал, пьют намного больше. Бокал, может, за обедом
Удальонка• 11 сентября 2023
Ответ дляАйпишница
Уважати вибір пити я не можу апріорі, мені просто пофіг. Алкоголь зло, але якщо хтось хоче пити - то хай, це його справа, мені то що? Я не буду ніколи нікого повчати, це неблагодарне діло. Алкоголіки зі стажем знайдуть 100 мільйонів причин, чому треба пити.
Та й системі вигідні пющі в різній мірі люди, тому ніхто ніколи не буде доказувати шкоду на серйозному рівні.
Прибираю щодня• 11 сентября 2023
Я отказалась осознанно, как и похудела. Пока реально не захочешь, не поможет ничего.
Прям отвращение появилось психологически, до этого не было такого. Себя полюбила и понимаю, что эта хрень не нужна моему организму.
Хомо_сапиенс• 11 сентября 2023
Я для себя эти несколько лет окончательно поняла, что я не могу и не хочу пить алкоголь. На праздниках пили вино, но у меня болит потом голова от любого алкоголя. Я не люблю его пить. Мне не нравиться состояние опьянения, а после ещё и голова болит.
И это я пила до 3 чарок вина (в основном у свекрови пили, она наливает в чарочки).
А що таке?
• 11 сентября 2023
Ответ дляmamaOlja84
Дякую велике! Так і є. І друзям сказала, що ще раз переконалася що я нічого хорошого з цим посиденьок не беру. Просто пуста втрата часу
Прибираю щодня• 11 сентября 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Така ж ситуація, п‘ю рідко і тільки по святах, але погано почуваю себе після алкоголю, навіть одного бокалу і не знаю як відмовитися назавжди, особливо якщо це зустріч з друзями ДР або інше свято
Лекция Жданова про алкоголь, послушайте
Не заздріть тьоті• 11 сентября 2023
Ответ дляА що таке?
Не демонизируйте алкоголь) В нем нет ничего плохого, даже хорошее есть. Если это конечно нормальный алкоголь, в небольших количествах. Самая большая проблема в этом всем, именно ваше к этому отношение. Если вы пьете бокал вина, или два, то не понятно, как мимо вас умудряется проходить жизнь)))
Прибираю щодня• 11 сентября 2023
Ответ дляА що таке?
Пью по бокалу два, але для мене це лишнє. Ніколи не напивалася.
Так если лишнее, зачем пьёте?
А що таке?
• 11 сентября 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Я також думаю що у мене більше психологічна відраза від алко. І злюся на себе не від кількості, а саме що не втрималася і навіть не багато, але випила (
Айпишница• 11 сентября 2023
Ответ дляА що таке?
Хочу понять чем именно гордитесь? Значит были (есть) проблемы с алкоголем.
А що таке?
• 11 сентября 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ми не зрозуміємо один одного. Томущо насправді користі від алко немає. Я довго йшла до цього і перечитала багато інформації ( не тільки нашої української). Тому наші погляди різні
175см55кг19лет (она)• 11 сентября 2023
Ответ дляУдальонка
Я справді горджусь цим - це те, чого багатьом не під силу. Особливо не впавши на дно, а з такого рівня «пʼю як усі».
Але я не кажу про це так, як намалювалося у вашій уяві з пихою і засудженням інших))) Малось на увазі, що пропускаю дурні коментарі і спокійно пояснюю, чому не вживаю. Пʼє хтось чи ні за столом - мені фіолетово.
Але я розумію, вам хочеться знецінити і знайти підводні камені.
Це ж ви написали ’я з гордістю кажу...’
це не я намалювала в своїй уяві.
Я не палю. Зовсім. Але це ніякої гордості в мене не викликає. Це просто факт. І ніколи я не буду нікому казати з гордістю, що я не палю,або що в мене немає лишної ваги, бо тут нема чим гордитися. А у вас чомусь ваша відмова від алкоголю викликає гордість. Це якраз і є ознакою того, що ви хочете хоча б в чомусь бути вищою за інших.
це не я намалювала в своїй уяві.
Удальонка• 11 сентября 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Алкоголь це наркотик. Але я впевнена, що вам це не цікаво, ваш вектор - шукати хороше.
А що таке?
• 11 сентября 2023
Ответ дляАйпишница
Гордість ставати кращою, не такою як всі. Відмовитися від того , що тебе не надихає і що віднімає твою енергію від життя. Горджуся що можу не пити коли всі пʼють. ( Нажаль зірвалася- тому сама зараз не горджуся собою)
Не заздріть тьоті• 11 сентября 2023
Ответ дляУдальонка
Ваш загон, ваша гордость, и агрессивное состояние не причем. ) Вы сейчас не приходите в ярость?) Не злитесь? Для вас это такой подвиг, что вы этим гордитесь , и заявляете о этом) Вы додумали себе за людей , что они о вас думают)
А що таке?
• 11 сентября 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Я скажу насправді, що я стала спокійнішою коли відмовилася від алко