Міняйловна• 11 сентября 2023
Хто оформляв догляд за інвалідом?
Папі дали першу групу. Подзвонила в Управління праці, спитала що нам положено, може пільги якісь чи щось. Сказали можете оформити по догляду за інвалідом, більше нічого.
Хто що знає з цього приводу? Що по чому?
Почемучка• 11 сентября 2023
Можете оформить догляд, из пільг, вам иї назначат, если Вы не работаете. Тогда заплатят 2.500- 3000 грн
Чарівна патика• 11 сентября 2023
Працювати офіційно тоді не маєте права.
Проходите комісію, оформлять на півроку
Міняйловна
• 11 сентября 2023
Ответ дляЧарівна патика
Працювати офіційно тоді не маєте права.
Проходите комісію, оформлять на півроку
Я не працюю. Він пройшов вже комісію, документи на руках, перша група. А що далі я не знаю, тому подзвонила в Управління праці
НаБалКоніХодять• 11 сентября 2023
Ответ дляМіняйловна
В Киеве Кличко по 2 тыс. ежемесячно доплачивает к пенсии инвалидам 1 группы, если пенсия меньше двух прожиточных минимумов.
Чарівна патика• 11 сентября 2023
Ответ дляМіняйловна
Йдіть туди, беріть перелік необхідних документів. Потім проходите лікарів для себе, що ви можете його доглядати. Потрібен дозвіл від нього, що погоджується на догляд. Це називається ’надання соціальних послуг на непрофесійні основі’, вам буде йти стаж
Чарівна патика• 11 сентября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Це добре, бо за 5 років жодного разу нічого від міської влади не отримували. Залежить від міста і влади. У нас лише продуктові набори з початком війни, а зараз і їх нема, бо тендера щось тягнуть, і ніяк не закуплять