Пустощі-веселощі• 11 сентября 2023

Ніколи не віддавайте речі безкоштовно по пошті, так неприємно

Віддавала безкоштовно сумку в гарному стані. Хотіла лише самовивозом, але попалася жіночка, яка вмовляла що таку не може собі позволити, її мрія і щоб я їй надіслала укрпоштою за її рахунок. Я перепитала чи забере точно можливо краще по олх, повернення безкоштовне тоді. Вона каже грошей нема, лише на доставку знайде. Я повірила і відправила. 11 днів не забирає і не забере, ігнорує повідомлення. Навіть не прийшла оглянути її. Дуже неприємно, сумка коштовна була, хотіла комусь зробити добро…
Українська Мрія• 11 сентября 2023
Склала я великий ящик одягу та побутових речей і вирішила роздати їх безкоштовно. Усі фото зробила, заміри, описи. Першу річ віддала без проблем в руки, другу вислала за власний кошт в інше місто. А далі - то на годину запізнюється, то розмір не підійшов, то не прийшов, то не знайшов.... І я не витримала, здалася. Згодом віднесла усе гуртом до гуманітарного центру, коли була трагедія з гес.
ol_kin• 11 сентября 2023
Віддам речі, взуття для хлопчика 3-4 роки на 98-104 і 10 років на 134-140, взуття 34 розмір.
ol_kin• 11 сентября 2023
Ответ дляУжгород
Спробували б ви не забрати речі від когось з порадниць)
Як з шашликами у вайбері, після тривог три тижні назад , весела була тема
Свекруховна• 11 сентября 2023
Ответ дляМандолина Бу
Да прям беда, огорчение. Может у человека проблемы.
Отправила укрпочтой 3 мешка детских вещей и обуви по 7-10 кгъ многотодетной маме - 7 девочек, адрес которой давали в вайбергруппе. Сама же оплатила. Если бы не получила, перенаправила бы кудато. Но все ок, человек отписался, поблагодарил.
Ви отримувач 100%
Свекруховна• 11 сентября 2023
Ответ дляИМХОля
Тут незнайомій людині речі безкоштовно віддавали. Я віддавала знайомим. І скільки гівна було в мою сторону. Я потім була винна віддавати нові. І носити моя дитина винна була обережніше, бо типу ті речі вже на такої кондиції були. Мене як відрубило. Ні іграшок ні жодної речі перестала віддавати. Та ще й образились. А шо такое..
Стала продавати. Пусть за копійки, і те приємніше стало, ніж таке відношення.
А взагалі, ще віддавала у лікарню. Беруть зараз все...
Я в охматдит коляску пробувала віддати, там не вистачає, пів року чекали поки заберуть, бо самостійно завезти не можна, короче віддала вагітній з сусіднього будинку, колоска хороша мазекеа, майже нова
Люблю ВалЄру• 11 сентября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Я после покупки квартиры отдавала старую мебель прошлых хозяев (туалет, ванна, шкафы, мойка). Так меня попросили чугунную ванну отправить НП🤦🏻‍♀️
Я отдавала попугая в своем городе. Так одна мне писала умоляла новой почтой его отправить. Типа дырочки сделайте в коробке. Ребенок очень хочет. На полном серьезе
Кицюююня• 11 сентября 2023
Сейчас у людей поменялись ценности. Если вещи действительно хорошие и не 5 летней давности их заберут.
Я работала в пункте приёма одежды для переселенцев это же капец. Нести мотлох чтобы что. Такое приносили что и бабули б не одели так что не знаю. Периодически отдаю свои вещи всегда все забирали. Все вещи были в идеальном состоянии и в носке не более 1-2 сезонов, иногда пролеты.
Tatka Kiev• 11 сентября 2023
Ой я також один раз вигрузила шафу і багато віддала безкоштовно, потім пожаліла бо прийшлось вічно нагадувати забрати посилку, більше не буду відправляти
Нічна ненажера• 11 сентября 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Много непорядочных людей, которые зарабатывают на перепродаже вещей. Хочется отдать реально нуждающимся.
Те вещи никому не нужньі , ни нуждающиимся, ни ненуждающимся, хорошо хоть боксьі поставили
Кусюче сонечко• 11 сентября 2023
У мене був період, коли не мала куртки на зиму, дівчинка мені вислала фіолетовий пуховичок, я в ньому 2 чи 3 зими відходила, по цей день їй вдячна.
В шоколаде• 11 сентября 2023
Отдавала вещи впо.Новая полуторная постель,вещи в отличном состоянии,игрушки и книжки детям.Никто даже спасибо не сказал.Сказали только,что конструктор лего хотели.
Чижик Пижик• 11 сентября 2023
Я віддавала речі - люди забирали. Сама просила речі - мені люди відправляли за що їм респект.
Чижик Пижик• 11 сентября 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
А я написала, але мене ігнорують😔
Добре, що у вашому випадку людина забрала 🙏
Можете тут виставити свій подарунок, якщо є фото і зробити досилання тому хто її забере. Для Вас це буде безкоштовно, а для людина на 10 грн більше звичайної доставки укрпошти.
БоВжеВільна• 11 сентября 2023
Давно уже не отдаю бесплатно ничего! Это не ценнится и теряю кучу времени и нерв. Только самовывоз и только элементарная благодарность на осмотр забирающего-хоть рисунок детский-все равно-но взамен требую хоть что то. Обычно забирают через олх доставку ценностью 30-100 грн или при самовывозе 2 шоколадки или те же 100 грн.
ЯНаПэПэ• 11 сентября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
тю
отправили бы
вызвали бы курьера к себе, вам бы бесплатно ее вынесли
доставка за счет получателя
не забрали бы - ну и фиг с ней ))
зато бесплатно вам бы ее их квартиры уволокли
Грамотний хвіст• 11 сентября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
отправка вашей ванной через НП стоила бы, как ваша квартира)))
Lakori• 11 сентября 2023
Все що віддавала - все забрали, ще й дякували потім в приватні. Але вас розумію автор, було б дуже неприємно. Я тільки тут на порадниці і віддаю.
Молчавочка• 11 сентября 2023
Я підписана на місцеву групу «Віддам даром».
Засновник групи наголошує нічого не просити взамін, так як деякі пишуть: «віддам за шоколадку», чи «віддам за банани».
Я теж вважаю, що хоча б маленьку шоколадку, але треба дати взамін, щоб люди думали, чи насправді їм треба та чи інша річ. Коли є перспектива витратити навіть 30-40 грн - вже задумуються, чи варто брати, якщо воно не потрібне.
Ще мене дуже дивують особи, які все підряд бронюють, у цей час той, хто дарує - відмовляє іншим. А на наступний день виявляється, що «далеко їхати», «нема з ким дитину лишити», «а чи не могли б винести на інший кінець міста у 21:00?».
Молчавочка• 11 сентября 2023
Ответ длясама себе прекрасная
А ті, хто реально потребує - не можуть займатись перепродажем?
Людина за ті кошти купить те, що потрібно їй або дітей порадує.
Я вважаю, головне, щоб на смітнику не опинилось, а куди вже воно піде - продасться чи будуть носити - їх справа
сама себе прекрасная• 11 сентября 2023
Ответ дляМолчавочка
К чему эти вопросы? Мне приятно отдать нормальные вещи тем, кто нужается, а не перепродает и точка. Я помогаю своим родственникам, ближним и дальним, друзьям и знакомым.
Вы можете свои раздавать кому угодно)
Ро30BbIu_CJIoHuK• 12 сентября 2023
Прочитала тему і в шоці. Я завжди все забирала. Частіше за все це були речі для сина. Було навпаки, що казали так, я вишлю за ваш рахунок чи olx доставкою, а потім тиша. Я задавала одне - два питания й відставала. Один раз таке було тут й двічі на olx.

Тепер зрозуміло чому я давно нічого не можу знайти на olx віддам даром для сина. Певно всі викидають речі🤷‍♀️
alisa0612• 12 сентября 2023
Ответ дляДодекаэдр
Елки… собрала пакет с одеждой и обувью, думала пристроить через группы Отдам даром, а тут ваш пост… и хочется помочь тем, кому это нужно, но вот такой цирк случается часто. Наверно, потому что бесплатное не ценится.
Какие размеры?
alisa0612• 12 сентября 2023
Ответ дляДаю справку
Я неоднократно в советчице отдавала женские вещи и обувь. Новые.
Пролеты с размерами.
Сапожки на овчине sorel, джинсы levi’s и тд.
Девочки получали посылки.
Но ни одна не сказала спасибо.
Странно и неприятно.
Теперь я все отношу в контейнеры Кошик добра.
Офигеть. Я всегда пишу людям. Как так то....
Додекаэдр• 12 сентября 2023
Ответ дляalisa0612
Какие размеры?
М куртки и футболки, джинсы одна пара 44, вторая меньше
alisa0612• 12 сентября 2023
Ответ дляДодекаэдр
Могу забрать. Если сможете отправить)) 🤗
Додекаэдр• 12 сентября 2023
Ответ дляalisa0612
Куда?