Пустощі-веселощі• 11 сентября 2023
Ніколи не віддавайте речі безкоштовно по пошті, так неприємно
Віддавала безкоштовно сумку в гарному стані. Хотіла лише самовивозом, але попалася жіночка, яка вмовляла що таку не може собі позволити, її мрія і щоб я їй надіслала укрпоштою за її рахунок. Я перепитала чи забере точно можливо краще по олх, повернення безкоштовне тоді. Вона каже грошей нема, лише на доставку знайде. Я повірила і відправила. 11 днів не забирає і не забере, ігнорує повідомлення. Навіть не прийшла оглянути її. Дуже неприємно, сумка коштовна була, хотіла комусь зробити добро…
Дуболом• 11 сентября 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Я отак віддавала речі в групі у фб, а останній раз винесла до смітника. Дуже неприємні люди в своїй більшості траплялися, ті що хотіли безкоштовно щось отримати.
О, да. отдать решили в связи с выездом новый шкаф. В разобранном виде, в упаковке. Купили до войны и не собрали. За секунду звонок, мы едем, снимите объявление. Ну ок. Приехали, говорят мы под подъездом, спускайте побыстрее , у меня машина на час заказана. Это тетенька мне заявила…. у меня дар речи пропал. Послала нафик. Выставила за полцены - тут же приехали сами вынесли и благодарили) Урок на всю жизнь…
Спішу - перекидаюсь• 11 сентября 2023
Ответ дляДаю справку
У меня другая информация.
Сама там волонтерила, якщо цікаво.
Покажіть, будь ласка, звіти про роботу організації. Вони мають бути публічними.
у меня вот такая не забрала посылку. Отправила ей, многодетная мать. В итоге, посылка вернулась назад. И, как оказывается, я не одна такая. Хобби у девушки такое, заказывать и не забирать. Это уже после проверила в гугле ее номер телефона. А нужно было до. Теперь отказываю людям. Может кто и порядочный но уже научена
Спішу - перекидаюсь• 11 сентября 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Віднесіть в церкву, або в центр допомоги переселенцям. Я пакети гарного одягу доньки підписала і віддала, нехай користуються ті кому потрібно
Не треба в церкву. Там нема людей, які прилаштовують речі, нема приміщень, де це зберігати, якщо при храмі не організований пункт прийому гуманітарної допомоги. Не влаштовуйте там смітник.
Меня много• 11 сентября 2023
Трохи не по темі. Я багато разів віддавала речі безкоштроно і брали і дуже дякували. Мене дивує інше. Наприклад нещодавно розмістила на олх нову сумку відомої фірми
по мінімальній для неї ціні 3500 грн, знайшлася людина, яка написала: ’за 1000 грн. візьму’ І ця людина скоріш за все проморичить голову і не візьме її. Оце бісить))
Ленне-Рейма• 11 сентября 2023
декілька раз мені тут віддавали дещо. і завжди все забирала вчасно. один раз було так, що я фізично не могла би забрати посилку, то попросила щоб трішки пізніше мені її відправили. а так, то таких людей як ваша панянка не розумію.
Спішу - перекидаюсь• 11 сентября 2023
Ответ длясама себе прекрасная
И снова продают на олх
Хай продають, це теж робота. Я, наприклад, не хочу цим займатися, тому і віддаю.
Королева ганделику• 11 сентября 2023
А я ось позавчора на смітнику знайшла кросівки мого розміру і дуже рада цьому
Якась добра людина залишила їх для мене, не інакше) і я їй дуже вдячна подумки, бо вони мені потрібні
Смячиком• 11 сентября 2023
Ответ дляУжгород
Не віддаю речі безкоштовно саме через такий досвід. Відношу у найближчу церкву - там переселенцям роздають.
А я тут на порадниці колись отримала від дівчини светра безкоштовно, у мене взагалі не було светрів тоді. І носила його цілий рік, а потім ще вдома багато років.
Кто крайний?• 11 сентября 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Меня девушка так подвела, и не один раз. Договорились на конкретное время. Я с дочкой пришла, прождала 15 минут. Звоню ей - трубку не берет. Пишу ей на ОЛХ, спрашиваю, почему не пришла. А она отвечает, что опоздала на 30 минут. Договорились, что на работу придет ко мне - заберет. В итоге, я с пакетом вещей протаскалась. Потом она пишет что, мол, не смогла в этот день. Я ей отвечаю: ’Теперь только самовывоз’. А она мне: ’ Я этот район плохо знаю’.
ША! я прийшла!• 11 сентября 2023
Я так віддавала мішок з речами і дитячі і свої зібрала написала об´яву на олх і тут дзвоне жінка і каже я заберу, тільки винесіть мені до автобуса будь ласка після завтра .. Я кажу не зможу мені далеко їхати до автовокзалу та і не зручно мішок завеликий .. у відповідь почула грубі слова ...
Ужгород• 11 сентября 2023
Ответ дляСмячиком
Спробували б ви не забрати речі від когось з порадниць)
Смячиком• 11 сентября 2023
Ответ дляУжгород
Ну як річ потрібна, я думаю, психічно здорова людина її забере)
Даю справку• 11 сентября 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Вы сейчас серьезно?
Ищите сами отчеты.
Звоните им, пишите, потребуйте отчеты.
И не пишите ерунды, что вещи вывозятся на мусорник.
Конечно, по всему Киеву стоят контейнеры. Дважды в неделю приезжает машина, грузчики, чтобы освободить контейнеры.
Чтобы всё это вывезти на мусорник?)))
В процессе сортировки, действительно, часть вещей идет в утиль. Потому что люди путают контейнер для помощи пострадавшим от войны с мусорным баком(
Ищите сами отчеты.
Звоните им, пишите, потребуйте отчеты.
Чтобы всё это вывезти на мусорник?)))
Мандолина Бу• 11 сентября 2023
Да прям беда, огорчение. Может у человека проблемы.
Отправила укрпочтой 3 мешка детских вещей и обуви по 7-10 кгъ многотодетной маме - 7 девочек, адрес которой давали в вайбергруппе. Сама же оплатила. Если бы не получила, перенаправила бы кудато. Но все ок, человек отписался, поблагодарил.
Сунуся в чужі справи• 11 сентября 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
В нас в підвалі в церкві збирають і на фронт і для нужденних. В протестантів в церкві взагалі зразу знають кому віддавати. Головне віддавати все в гарному стані, чисте і підписані пакунки. Додаю завжди ще шоколадку, щоб трішки порадувати нову маленьку власницю одягу доньки
ИМХОля• 11 сентября 2023
Тут незнайомій людині речі безкоштовно віддавали. Я віддавала знайомим. І скільки гівна було в мою сторону. Я потім була винна віддавати нові. І носити моя дитина винна була обережніше, бо типу ті речі вже на такої кондиції були. Мене як відрубило. Ні іграшок ні жодної речі перестала віддавати. Та ще й образились. А шо такое..
Стала продавати. Пусть за копійки, і те приємніше стало, ніж таке відношення.
А взагалі, ще віддавала у лікарню. Беруть зараз все...
из_под_тишка• 11 сентября 2023
ставте мінімальну ціну. тоді і добро комусь зробите, і собі геморою буде менше
Вумна, аж страшно• 11 сентября 2023
була тут тема, де волонтерка розказувала, які люди погані, бо приносять неглажене і старі колекції) краще винести на смітник, ніж віддати безкоштовно
Пацака-задирака• 11 сентября 2023
Не отдаю ничего. Особенно после темы тут давайте дарить подарки. Гребут одни и те же, невзирая на размеры, и все подряд. Уже и забывают кому писали и снова надо. Отдала там много, осадочек остался. Теперь только мусорник, там есть кому рыться. И нервы целы.
Любимка-анонимка• 11 сентября 2023
есть такое.. тоже на олх платье отдавала и мадам не пришла на почту, пришлось мне выкинуть деньги на покатушки за доставку. ((
Ванна Тазиковна• 11 сентября 2023
Может что-то случилось с человеком
Перенаправьте посылку другому адресату, вон в теме уже просят
Мудробаба• 11 сентября 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Так, автор, згодна. Таких придуркуватих повно.
увы. никаких отправок наложкой. никаких частичных предоплат, ни олх доставок.
Ёшки_Матрёшки• 11 сентября 2023
Ответ дляvinika
Не ценят 1 из 10, так что теперь не помогать?
Не ценят 9 из 10.
МЕСТО_Встречи• 11 сентября 2023
Очень благодарна девочке, которая здесь пуховик отдавала, дочка проносила две зимы.
ГонУрова дівка• 11 сентября 2023
Покажіть фото сумочки, може, тут порадниці заберуть і оплатять доставку
Спішу - перекидаюсь• 11 сентября 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
А у нас храм маленький, волонтерів нема, люди просто під вхід кидають пакети і уходять.
Ласую колобками• 11 сентября 2023
Девочки, когда нас освободят, и к нам вернется Новая поста, то отправьте мне сумку, я точно заберу.