olga_mail• 11 сентября 2023

Дуже потрібна порада! Чи може чоловік не випустити дітей з України?

Я з дітьми знаходимося в Європі.
З чоловіком дуже посварені, був категорично проти нашого перебування тут, казав що я викрала від нього дітей.
Планую поїхати на 2 тижні в Україну.
Діти тата рік не бачили.
Чи може чоловік якось вплинути і не випустити їх назад в Європу?
Будь ласка, пишіть не свою думку, а якщо точно знаєте. Дякую🌹
Борисфенка• 11 сентября 2023
Ніяк не може. Мама може вивозити дітей без дозволів.

Свята• 11 сентября 2023
Может. Но сложно
double-mama• 11 сентября 2023
Он через суд может оформить запрет на выезд детей. По-другому никак
автор olga_mail • 11 сентября 2023
Ответ дляdouble-mama
А може в суд свекруха, а не він подати?
Якщо суд, то двох тижнів йому буде замало щоб це оформити, правильно я думаю?
Дуже переживаю..
double-mama• 11 сентября 2023
Ответ дляolga_mail
А може в суд свекруха, а не він подати?
Дуже переживаю..
Не знаю по поводу свекрови, но через адвоката точно может
ПекельнаКрасуня• 11 сентября 2023
жаль папу(
Lynx_1992• 11 сентября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
жаль папу(
Он як?
А як думаєте, він діє у своїх інтересах, думаючи як краще саме для нього, чи в інтересах дітей, діючи як краще для них?
Свята• 11 сентября 2023
Ответ дляolga_mail
А може в суд свекруха, а не він подати?
Дуже переживаю..
Он мог уже подать
Решка7777• 11 сентября 2023
Автор.. хороший адвокат и КК применит.А это жестко и сразу

ПекельнаКрасуня• 11 сентября 2023
Ответ дляLynx_1992
Он як?
ну это его дети и он не видит как они растут. разве вам не жаль?!
KaterionOK• 11 сентября 2023
Ответ дляolga_mail
А може в суд свекруха, а не він подати?
Дуже переживаю..
Суд не прийме рішення про заборону виїзду. В країні війна. Всі перебувають в небезпеці.
Свекруха може подати позов про те, щоб спілкуватися з онуками
Чисто теоретично по такій справі суд може тривати місяцями.
Свята• 11 сентября 2023
Ответ дляKaterionOK
С чего вы взяли что не примет? Он легко может принять что папа должен видеть ребенка каждые выходные, и мама обязана привозить ребенка. Иначе в следующий визит в Украину будет печальным
LiliaCh• 11 сентября 2023
Поки війна ви можете вивозити дітей з країни без дозволу батька.
СhanelKa• 11 сентября 2023
Через адвоката - може
BLUE_SKY• 11 сентября 2023
ну не їдьте на дватижні
скажіть що на два а самі через тиждень їдьте назад
KaterionOK• 11 сентября 2023
Ответ дляСвята
Це неможливо. Подивіться судову практику. Зараз такі рішення виконуються шляхом того, що мама має підʼєднати дитину умовно кажучи до зуму і батько онлайн може спілкуватися.
А якщо мама з дітьми в Іспанії або Канаді - то як можна щодватижні приїздити?
Lynx_1992• 11 сентября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
Якби він діяв гідно і так, як краще для них - було б жаль. Але намагатися змусити їх сидіти під ракетами (а в кожного свій поріг тривожності, хтось гуляє містом під час масованих обстрілів, а поруч з моїм дідом похована 11-річна дитина, яка померла від інфаркту, бо злякалася звуку сирени), щоб мати змогу милуватися їх ростом - більше схоже на егоїзм, ніж на любов до них. Більше дискутувати не хочу, для даної теми і по питанню автора це офтоп, але й не відреагувати на ваші слова не змогла.
Свята• 11 сентября 2023
Ответ дляLiliaCh
Но не с запретом
Galina_vinsport• 11 сентября 2023
Краще подумати як легально залишити дітей в Європі після закінчення війни. Зара то він не зможе затримати дітей, бо Ви теж маєте право подати на нього до суду, що він наражає дітей на небезпеку.

ПекельнаКрасуня• 11 сентября 2023
Ответ дляLynx_1992
ну тут же сидят женщины и дети ’под ракетами’.
ну вот сосед живет полной семьей, а ты живи сам.. ну такое.
никого не осуждаю, но очень понимаю чувства мужа
ПекельнаКрасуня• 11 сентября 2023
Ответ дляGalina_vinsport
надо подумать как вообще отобрать детей?
женщины, ну вы коварные. я в шоке
LiliaCh• 11 сентября 2023
Ответ дляСвята
Но не с запретом
На каком основании в военное время суд запретит вывезти ребенка? Потому что папе скучно?
ПекельнаКрасуня• 11 сентября 2023
папе скучно.. циничность беспредельная
Galina_vinsport• 11 сентября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
женщины, ну вы коварные. я в шоке
Не отобрать, а законными методами оставить детей
ПекельнаКрасуня• 11 сентября 2023
Ответ дляGalina_vinsport
а папино мнение учитывается?
может я что-то недопоняла
Борисфенка• 11 сентября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
а папино мнение учитывается?
может я что-то недопоняла
Недопоняли. Війна в країні
ПекельнаКрасуня• 11 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Недопоняли. Війна в країні
я в курсе. тут живу
ПекельнаКрасуня• 11 сентября 2023
из-за того что война на папу можно плевать?(
ладно. мне не понять вас
Борисфенка• 11 сентября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
я в курсе. тут живу
Тоді до чого ці стогони про ’права татуся’? Діти права на життя під час війни не мають?
ПекельнаКрасуня• 11 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
тут діти живуть. якщо раптом ви не знали