Я з дітьми знаходимося в Європі.
З чоловіком дуже посварені, був категорично проти нашого перебування тут, казав що я викрала від нього дітей.
Планую поїхати на 2 тижні в Україну.
Діти тата рік не бачили.
Чи може чоловік якось вплинути і не випустити їх назад в Європу?
Будь ласка, пишіть не свою думку, а якщо точно знаєте. Дякую🌹
Планую поїхати на 2 тижні в Україну.
Діти тата рік не бачили.
Борисфенка• 11 сентября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
из-за того что война на папу можно плевать?(
ладно. мне не понять вас
А у папи клепки не вистачає зрозуміти, що діти народилися і мають вижити?
Борисфенка• 11 сентября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
тут діти живуть. якщо раптом ви не знали
Я знаю. Одні живуть, інші гинуть.
ПекельнаКрасуня• 11 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Я знаю. Одні живуть, інші гинуть.
а тато загине то і фіг з ним.. поняв
ПекельнаКрасуня• 11 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
так живут люди тут полными семьями и много. у них клепки у всех нет или может немного другие отношения в семье?
Борисфенка• 11 сентября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
а тато загине то і фіг з ним.. поняв
Поки що тато десь переховується і воювати не збирається. Діточок він хоче няньчити під шахедами.
ПекельнаКрасуня• 11 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
а он должен обязательно воевать пока его дети останутся жить в другой стране?
так за что ему воевать-то тогда?
Борисфенка• 11 сентября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
так за что ему воевать-то тогда?
За те, щоб дітям було куди повернутися після перемоги, в мирну країну без обстрілів.
ПекельнаКрасуня• 11 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
и похоронные получить и жить себе радостно
Борисфенка• 11 сентября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
Нє, переховуватися від повісток і вірити, що перемога сама впаде з неба.
Galina_vinsport• 11 сентября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
а папино мнение учитывается?
может я что-то недопоняла
А нормальный папа хочет лучшей или худшей жизни для ребенка?
ПекельнаКрасуня• 11 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
вы говорите манипулятивные вещи.
не все должны воевать. кому-то надо и просто работать и платить налоги.
мой муж пошел, но я прекрасно понимаю тех кто бояться - бояться это нормально.
мужчины хотят поддержки, хотят тепла человеческого как и все люди.
надо договариваться и устраивать встречи. что это за семья где полтора года не виделись. я не знаю.
ПекельнаКрасуня• 11 сентября 2023
Ответ дляGalina_vinsport
ну если он видит что остальные живут семьями. он думает что те просто хотят худшего для своих детей?
Борисфенка• 11 сентября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
вы говорите манипулятивные вещи.
Не проблема привезти дітей на пару тижнів в тихе місце до тата, так всі мами роблять.
Але авторка боїться, що потім дітей назад не вивезе, бо татусь вдарений на всю голову, ’скучає за дітками’ так, що може їх відібрати. Ось в цьому печаль ситуації.
Galina_vinsport• 11 сентября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
Если я вижу, что многие мужчины имея семьи в Украине заводят себе новых женщин и вижу как женщины, имея в Украине мужей, заводят тут любовников - я тоже это должна делать?
ПекельнаКрасуня• 11 сентября 2023
Ответ дляGalina_vinsport
я не знаю как вы дорожите своей семьей.
делайте как хотите.
только люди тут и беременеют и рожают и живут в семье... идиоты наверное
делайте как хотите.
Galina_vinsport• 11 сентября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
я не знаю как вы дорожите своей семьей.
делайте как хотите.
Моя семья - я и дети. С мужем развелась уже дистанционно. Нам уже давно было нечего сохранять.
А то, что в Украине люди живут и рожают - здорово. Но ведь не у всех столько смелости и уверенности есть.
Ответ дляLynx_1992
Якби він діяв гідно і так, як краще для них - було б жаль. Але намагатися змусити їх сидіти під ракетами (а в кожного свій поріг тривожності, хтось гуляє містом під час масованих обстрілів, а поруч з моїм дідом похована 11-річна дитина, яка померла від інфаркту, бо злякалася звуку сирени), щоб мати змогу милуватися їх ростом - більше схоже на егоїзм, ніж на любов до них. Більше дискутувати не хочу, для даної теми і по питанню автора це офтоп, але й не відреагувати на ваші слова не змогла.
Якщо війна затягнеться на роки, діти виростуть без батька..
Які б у нас стосунки не були з чоловіком - совість мене гризе що так довго вони не бачилися...
Ответ дляЯлынка
Папу тоже можно понять, он отец детей и привязан к детям на равных, я так понимаю, раз он хочет детей назад.
Все, поставьте себя на место отцов, мужей!
Совсем неприятно, остались одиноки.
Понимаю, что безопасность превыше всего!
Автор, тут мирно договариваться.
Совсем неприятно, остались одиноки.
Автор, тут мирно договариваться.
Не вийде. Він дуже злий і обіжений.
Сказав минулого місяця синові 10 років, що на наші дзвінки відповідати не буде і заблокував мій номер скрізь (((
Тому й боюся, як бути...
Ответ дляПекельнаКрасуня
вы говорите манипулятивные вещи.
Я їздила без дітей до чоловіка.
З дітьми було страшно, що не відпустить.
Але його теж можна зрозуміти.
А зараз номер мій заблокував, домовитися не вийде..
Але його теж можна зрозуміти.
Ответ дляolga_mail
Так, жахлива ситуація. По-людськи десь звісно і його шкода,і дітей, які сумують за батьком. Але він хоче заради своїх інтересів знехтувати інтересами дітей. Це щось із площини ’коли я люблю квітку - я її поливаю, коли мені подобається квітка - я її зриваю і несу долому’. Його любов до дітей егоїстична, спрямована на задоволення саме його потреб, а не на те, щоб дати дітям найкраще.
До речі, зараз спала думка, що може вам поставити йому умову приїзду дітей, що випише нотаріальний дозвіл на їх наступний виїзд? Він же мабуть не зможе заборонити те, на що раніше дав нотаріальну згоду?
Ответ дляolga_mail
Не вийде. Він дуже злий і обіжений.
Тому й боюся, як бути...
Очень сильная обида!
Заблокировал номер- серьёзно все.
Как же вы общаетесь, если в блок поставил? Идёт на контакт?
Каждый по разному переносит разлуку, многие хотят чтоб семья вернулась, другому например лучше когда семья в Европе, говорит, меньше на продукты выходит и ему спокойнее, что они там!
Автор только вы знаете своего мужа, что сердце подсказывает, как будет лучше для ваших отношений! Но съездить нужно конечно. Дальше может быть похуже.
Я не думаю что он подастся по судам.
Может скажет, едь сама, детей оставляй.
Заблокировал номер- серьёзно все.
Я не думаю что он подастся по судам.
Может скажет, едь сама, детей оставляй.