Дивне створіння• 11 сентября 2023
Чому ми « , -» новітня молодь України зіткнулася з такою проблемо? Кома чи тире
Дякую
Штора с кисточкой• 11 сентября 2023
,новітня молодь України ,
З обох боків коми, бо це уточнення.
Ноунэйм• 11 сентября 2023
ответ от ИИ chat
У вашому запитанні є помилка в пунктуації, і я розумію, чому ви питаєтеся про правильність використання коми та тире.
Фраза ’Чому ми « , -» новітня молодь України’ містить неправильне використання пунктуації. Правильно буде: ’Чому ми, новітня молодь України, зіткнулися з такою проблемою?’
У цьому випадку правильно використовувати коми для виділення уточнювальної конструкції ’новітня молодь України’. Тире тут не потрібне.
Кома використовується для відокремлення частин складносурядного речення, для виділення вставних слів чи фраз, а також для виділення обставин.
Тире, зазвичай, використовується для відокремлення протиставних частин речення або для підкреслення прямого зв´язку між частинами речення.
Знання правил пунктуації важливе для забезпечення зрозумілості тексту і передачі правильного смислу.
Море_море_я_скучаю• 11 сентября 2023
Найуживаніше - виділення комами.
Якщо треба підкреслити, що саме молодь, наголосити на цьому (перевірка: при вимові підвищується тон голосу) - тоді краще тире.
короткопамятна• 11 сентября 2023
А мені більше: чому ми - новітня молодь України, зіткнулися з такою проблемою
На істину не претендую, але я б обрала такий варіант
Море_море_я_скучаю• 11 сентября 2023
Ответ дляНоунэйм
ответ от ИИ chat
Ось тому ШІ ще не готовий замінити людину ) Він не відчуває мову і її нюансів.
Ноунэйм• 11 сентября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
чому? він вірно відповів, треба дві коми
Море_море_я_скучаю• 11 сентября 2023
Ответ длякороткопамятна
однозначно ні
або
Чому ми, новітня молодь України, зіткнулися з такою проблемою?
або
Чому ми - новітня молодь України - зіткнулися з такою проблемою?
Автор, зверніть увагу - зіткнулИся
або
Автор, зверніть увагу - зіткнулИся
Море_море_я_скучаю• 11 сентября 2023
Ответ дляНоунэйм
Бо тире теж можна й іноді навіть потрібне, а він сказав, що ні.
Ноунэйм• 11 сентября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
у данному конкретному випадку - треба коми поставити.
Море_море_я_скучаю• 11 сентября 2023
Ответ дляНоунэйм
пост 12
ми не знаємо контексту
але коми не будуть помилкою в жодному разі
ми не знаємо контексту