Дивне створіння• 11 сентября 2023

Чому ми « , -» новітня молодь України зіткнулася з такою проблемо? Кома чи тире

Дякую
Бритоножка• 11 сентября 2023
-,

Зажуженная Жужжа• 11 сентября 2023
Будь ласка, пояснювальну бригаду
Штора с кисточкой• 11 сентября 2023
,новітня молодь України ,
З обох боків коми, бо це уточнення.
Из Виа-гры• 11 сентября 2023
Після МИ і України - коми
ЛеньГуглить_правда• 11 сентября 2023
А не пофиг?
автор Дивне створіння • 11 сентября 2023
Дякую.
КокоСина• 11 сентября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
А не пофиг?
Какаяразніца
КокоСина• 11 сентября 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Будь ласка, пояснювальну бригаду
Цікаво де автор працює. Це є треба мати талант так фразу захеровертити
Miss Sims• 11 сентября 2023
Чому ми, новітня молодь України, зіткнулися з цією проблемою.

Инфотуфелька• 11 сентября 2023
Автор, фоткайте завдання, бо ваш політ думки не розшифрувати...
Ноунэйм• 11 сентября 2023
ответ от ИИ chat
У вашому запитанні є помилка в пунктуації, і я розумію, чому ви питаєтеся про правильність використання коми та тире.

Фраза ’Чому ми « , -» новітня молодь України’ містить неправильне використання пунктуації. Правильно буде: ’Чому ми, новітня молодь України, зіткнулися з такою проблемою?’

У цьому випадку правильно використовувати коми для виділення уточнювальної конструкції ’новітня молодь України’. Тире тут не потрібне.

Кома використовується для відокремлення частин складносурядного речення, для виділення вставних слів чи фраз, а також для виділення обставин.

Тире, зазвичай, використовується для відокремлення протиставних частин речення або для підкреслення прямого зв´язку між частинами речення.

Знання правил пунктуації важливе для забезпечення зрозумілості тексту і передачі правильного смислу.
Море_море_я_скучаю• 11 сентября 2023
Найуживаніше - виділення комами.
Якщо треба підкреслити, що саме молодь, наголосити на цьому (перевірка: при вимові підвищується тон голосу) - тоді краще тире.
короткопамятна• 11 сентября 2023
А мені більше: чому ми - новітня молодь України, зіткнулися з такою проблемою

На істину не претендую, але я б обрала такий варіант
Море_море_я_скучаю• 11 сентября 2023
Ответ дляНоунэйм
ответ от ИИ chat

Ось тому ШІ ще не готовий замінити людину ) Він не відчуває мову і її нюансів.
Брюльтик• 11 сентября 2023
Чому ми (новітня молодь України) зіткнулися з цією проблемою
Ноунэйм• 11 сентября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
чому? він вірно відповів, треба дві коми
Море_море_я_скучаю• 11 сентября 2023
Ответ длякороткопамятна

однозначно ні

або
Чому ми, новітня молодь України, зіткнулися з такою проблемою?

або
Чому ми - новітня молодь України - зіткнулися з такою проблемою?

Автор, зверніть увагу - зіткнулИся
Море_море_я_скучаю• 11 сентября 2023
Ответ дляНоунэйм
Бо тире теж можна й іноді навіть потрібне, а він сказав, що ні.
Ноунэйм• 11 сентября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
у данному конкретному випадку - треба коми поставити.

Море_море_я_скучаю• 11 сентября 2023
Ответ дляНоунэйм
пост 12
ми не знаємо контексту

але коми не будуть помилкою в жодному разі
Коко На Страже• 11 сентября 2023
Пишіть що завгодно, скажете що авторський правопис
Marmu• 11 сентября 2023
Ответ длякороткопамятна

тоді уже треба тире з обох сторін
Плету интриги• 11 сентября 2023
коми з обох боків і все.
Без тире, дужок і тп
Карина2020• 11 сентября 2023
Коматире