Ніколи про неї не чула Ivi Adamou
Побачила виступ її. От люблю таких жінок, кішечка, яка любить себе
Бюст Березуцкого• 11 сентября 2023
На цьому фото як драна кішка, вибачте. Підробка під Моніку
Да будет так• 11 сентября 2023
автор,не знала про нее ,но смотрю ее выступление-класс,люблю смотреть на таких женщин и подпитываться их энергией,спасибо..а нет благодарю...вы благо принимаете7!
Соня-сонятко• 11 сентября 2023
звідки ви знаєте яка вона? сценічний образ це одне, а реальність?
Ответ дляДа будет так
скажіть? Така гарненька. Прямо око радіє
Ответ дляСоня-сонятко
от на сцені і подобається. Таку енергію не підробиш, або є або нема
Ответ дляНевгамовна сила
А кто это?
На ютюбі пошукайте, сама не знала
Вкуси мене• 11 сентября 2023
Ответ дляНевгамовна сила
А кто это?
Автор свои услуги просто пиарит. Бесплатно)
Сало не люблю• 11 сентября 2023
Посмотрела. Одна из тысяч. Какой-то супер-энергии нет, до Пинк ей далеко, например.
Да будет так• 11 сентября 2023
Ответ дляТарологиня
ви знаєте від неї нереальна якась енергія, так начебто не скажешь що прямо така красива(можно придратися що ніби й рот великий, й лице витягуте)але так для мене вона красива, я ось це відео подивилась, дивиться як чоловіки заворожені, а жінки навіть подражати їй почали рухами,як у неї. І відвувається яка вона впевнена, сильний погляд-тримає всю публіку, й при цьому дуже жіноча-плавність рук,рухів, потрясна,я б прийшла на її концерт.
Ответ дляВкуси мене
хорошого ви не бачите, тільки погане. Мені реклама не потрібна, бо грошей не беру. Упс)) облом
Винник• 11 сентября 2023
Ответ дляДа будет так
Так в неї цицьки ледь не випадають, звісно чоловіки будуть ’заворожені’
. На мій смак дівчина гарна)
Ответ дляСало не люблю
а мені у Пінк не про жіночність.
Ответ дляДа будет так
тут вона мене і зачепила
Да будет так• 11 сентября 2023
Ответ дляВинник
. На мій смак дівчина гарна)
да ви думаєте такі чоловіки цицьки ніколи не бачили
до речі вони в неї маленькі,дивиться як вона себе подає,як будто в неї третій розмір
Ответ дляВинник
. На мій смак дівчина гарна)
та не про цицьки, а про жіночність, погляд і тд
Ответ дляДа будет так
так, багато цицькаких тупих і беземоційних.
Винник• 11 сентября 2023
Ответ дляДа будет так
А Ви бачили чоловіків, які відвертаються від цицьок? Не в розмірі справа, а в тому, що вони ось-ось вистрибнуть з сукенки))
Винник• 11 сентября 2023
Ответ дляТарологиня
Я відповідаю на допис, про заворожених чоловіків)
Вкуси мене• 11 сентября 2023
Ответ дляТарологиня
Вначале не берете,потом набьете лохух себе ,которые поверят и начнете. Знаем мы все эти делишки)
Стрекоза любви• 11 сентября 2023
Чесно, співом не вразила. А так, вона мені по зовнішності на межі привабливої і незвичної, тому цікава.
Ответ дляВкуси мене
це ви так сприймаєте світ. Це хоббі. Я маю чудову роботу і гарно заробляю.
Да будет так• 11 сентября 2023
Ответ дляВинник
ви думаєте тут зібралися голодні чоловіки?!які давно не бачили цицьок...як на мене зараз проблем у чоловіків,особливо заможних не має проблем а ні з ціцьками, а ні з сексом, можуть вибрати на свій лад
Патріотка з дивану• 11 сентября 2023
Ответ дляДа будет так
Какие там мужчины красивые. Кто они все по национальности?
А я кумедна• 11 сентября 2023
Судя по нику автора, то инфоцыган рекламирует инфоцыгана вероятно.
Ответ дляПатріотка з дивану
греки, кіпріоти
Да будет так• 11 сентября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
кстати да,красивые,я тоже обратила внимание
тоже не пойму кто они