Даксо• 11 сентября 2023
❗ГУР захопили вкрадені "вишки Бойка". У Новодонецькому у рашистів великі проблем
🇺🇦 "Унікальну операцію зі встановлення контролю над "Вишками Бойка" провели силами підрозділів ГУР МО України, зокрема під контроль були повернуті бурові платформи "Петро Годовалець" та "Україна", а також СПБУ "Таврида" і СПБУ "Сиваш" (самопідіймальні бурові установки – ред.).
Під час проведення операції спецпризначенцям вдалося захопити цінні трофеї: запас вертолітних боєприпасів типу НАР (некерованих авіаційних ракет), а також РЛС "Неву", що може відстежувати рух суден у Чорному морі.
🇺🇦Геолокаційні кадри, опубліковані сьогодні джерелами 🇷🇺Russian, підтверджують присутність українських військ вздовж дороги Керменчик-Новодонецьке, а це означає, що українським силам, ймовірно, вдалося розмінувати заміновані ділянки на захід від дороги, де вони втратили танки і бронетехніку під час своїх перших спроб кілька днів тому.
Зараз українці перерізають дорожнє сполучення і ставлять російські війська під загрозу повного оточення.
Враховуючи те, наскільки ізольовані російські війська на цьому напрямку, повідомлення, підтверджені російськими джерелами з місць, про домінування української артилерії в цьому районі (включаючи всі дороги в цьому секторі), а також повідомлення Рибака про велике скупчення понад 1000 українських військових в районі Золотої Ниви в рамках підготовки до широкомасштабного наступу, здається, що українські війська зараз дуже близькі до того, щоб увійти в Новодонецьке і звільнити його.
З огляду на зростаючий тиск із заходу та півдня, а також безперервні дрібномасштабні атаки з півночі, малоймовірно, що російські війська будуть чинити опір протягом тривалого часу.
А еще Бербок привезла по электростанции на ветру.
Німеччина та Україна планують побудувати вітрову електростанцію навколо Чорнобильської АЕС
Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок заявила, що її країна хоче тісніше з’єднати енергетичну мережу з Україною.
Ну посмотрим
Пишут это больше будут давать , чем Хмельницкая Аес
Ну посмотрим
Ответ дляLudaSHS
Ну посмотрим
Скажемо так, на вітряки німці якщо що з більшою охотою дадуть гроші, ніж на АЕС. В принципі ВЕС це не такий поганий варіант і ракетами її теж так просто не знищиш.
Ще одна хохма:
Російські солдати випадково розкрили свої позиції після того, як спробували збити український прапор, підвішений на повітряних кулях, що пролітав над окупованою територією.
У неділю військові випустили великий прапор, прикріплений до десятків гелієвих кульок, з підконтрольного Україні міста Авдіївка.
За словами голови Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Віталія Барабаша, цей запуск був приурочений до 245-ї річниці заснування міста.
Ответ длячаревна
Неожиданно приятно💛💙
Это значит, что у наших есть цели и они их достигают.
Так это и так понятно
Всу делает свое.
Заметила, это тут какие- то события упускают и переворачивают реальность. И обсуждают какой то выкулубок, который к реалиям не имеет отношения , но 20-30 страниц, какие то бесперспективные дисскусии.
Всу делает свое.
Ответ дляLudaSHS
Так это и так понятно
Всу делает свое.
Згадується мем ’Not sure if trolling... or just stupid’ - ’Неясно, чи це боти... чи просто тупі’ :)
SARA Abramovнa• 11 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Да они ж за ’ зеленой энергетикой’
Проект хороший и места в Чернобыльской много
Проект - шикарный, но выбор места, для ветряков, не экологичный, к тому же не будет ли подниматься радиоактивная пыль...? Как думаете?
В окупованому Донецьку у ДТП загинув так званий ’воєнкор’ Геннадій Дубовий.
Джерело: російське пропагандистське агентство ’РИА Новости’, яке цитує ’депутата ДНР’ Владислава Бердичевського
Пряма мова: ’Так, його збила машина. Він пішов за квітами. Завтра повинна була його дружина приїхати, а він завжди зустрічав її з квітами. І ось коли він підходив до будинку, його машина збила’.
Деталі: ДТП сталася на перехресті бульвару Шевченка і вулиці Артема, на місці загибелі чоловіка були розсипані квіти.
Дубовой був головним редактором так званої газети ’ДНР’ ’Голос Народа – Голос Республики’ і висвітлював діяльність підрозділу загиблого бойовика Арсена Павлова із позивним ’Моторола’.
Також він брав участь у бойових діях проти України.
Поля Дяченко• 11 сентября 2023
Ответ дляДаксо
Попадаются видео периодически с этим Моторолой. Какой косноязычный и необразованный человек. Был. И второц теперь тоже-был.