Люблю кетчуп• 12 сентября 2023

Компульсивне переїдання.

Вдень тримаюся. Все в межах норми і здорового харчування.
А чечором "шторки" падають і топчу все підряд.
Розумію, що велике навантаження і перевтома. І зараз це нікуди не дінеш.
Але потрібно щось вирішувати, щоб не рости в шир.
Силою волі можу триматися 1-2 вечора. Але тоді складно засипати, бо думки тільки про холодильник.
Самому можна справитися?
Чи без психотерапевта ніяк? А якщо на нього не вистачає грошей, то ставити на собі хрест?
Хтьсь зумів справитися з цим жором?
Не будь КакСвета• 12 сентября 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Самі собі робите масажі? Я не бачу користі від самомассажу, тільки навантаження на м´язи рук.
Віт Д, у мене надлишок - мені не можна(((

Але як після 18.00 не їсти??? Оце вже не знаю. Тут і рекомендовані лікарем заспокійливі з антидеприсантом не поможуть)))

У мене свекруха сидить вже років 7 на інтервальному снідає в 8, останній прийом іжі в 15.00. Захоплена її силою волі. Коли буває, що вийде о 20.00 повечеряти і я не ляжу спати до 22.00, то тоді шторки палають і я вже топчу все що є.
Как бы Вы не верили в свою уникальность, но и Вы можете не есть после 18ти или за 4 часа до сна. Просто не хотите и заворачиваете это в свое ’немогу’.)
Возможно в свое время к этому придете. И самоуважение появится.

Вы вечером едите от скуки,организму столько ненадо.

Нет, к массажисту хожу, разминает шею курсом, на полгода хватает.
Красавица писяная• 12 сентября 2023
Я была с этим у психиатра. Она мне сказала, что в военное время это норм. Видно, что она завалена пациентами и старыми, и новыми, и переселенцами.... И вот что делать?
автор Люблю кетчуп • 12 сентября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета

Та я періодично, себе ламаю і не ім. Дратівлива і безсоння.
Нажаль скука біває тільки вночі, коли хочеться їсти і не можеш заснути. Тоді дивлюся кіно. Бо що ще робити, коли всі сплять. До 23,00 нічого не встигаю. Багато роботи.
Массажист, нажаль мимо(((
автор Люблю кетчуп • 12 сентября 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Так і мені сказав сімейний, що не дасть направлення, що потрібно позбавитися стресу війни, а пототім думати, що психотерапевти зараз завалені поцієнтами з більшими проблемами(((
Неначасі• 12 сентября 2023
Ответ дляКрасавица писяная
не жрать
снимать все это гораздо сложнее
я вот помню во время беременности мне очень хотелось кушать ночью, но я для себя решила, что ночью я не ем и оно перехотелось
Спішу - перекидаюсь• 12 сентября 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
В Києві я не знайшла жодного безкоштовного на Хелсі.
Да і сімейний лікар не вважає, що мені потрібно до психотерапевта. Немає показань.
Дивно що за ваш психологічний стан відповідае якийся сімейний лікар..
Але якщо вам подобається так..
Соня-сонятко• 12 сентября 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Так де ж його брати тим, хто не вміє заробляти?
квасоля, сир, яйця хоча би, якщо мясо та риба дорого для Вас.
автор Люблю кетчуп • 12 сентября 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Але якщо вам подобається так..
Сімейний лікар видає направлення, до вузьких спеціалістів.
автор Люблю кетчуп • 12 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Яйця ім, але ж 1 раз в день можу, якщо щодня, та декілька разів на день, то за тиждень від яєць відвертає і починаєш істи каші.
МашМааш• 12 сентября 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Дякую. Гормони в нормі, а ось із втомою точно не справляюсь. І тому ввечері починається жор(((
А як найти толкового психолога і безкоштовного? Бо мені ’везло’ на них. ’У вас не має проблем і потреб для сесії, бо вам потрібно більше працювати і більше заробляти’ Це, явно, не тяну на психологічну допомогу(((
Онлайн щоденники це як, це де???
Честно говоря, я не верь в то, что бесплатно будет хорошо
Это один шанс на миллион. Обычно бесплатно работаю начинающие специалисты или те, кто не может пока набрать клиентов достаточно

Но попытки это лучше чем ничего. Убивайте в Гугле помощь психолога бесплатно и ищите. Сейчас много волонтёрских программ, которые для вас будут бесплатно, а дл специалистов финансируются

Онлайн дневник - просто приложение, где будете записывать, что чувствуете думаете и тд
Можете и просто тетрадь взять. Главная идея в том, чтобы говорить и думать о себе, искать причины, разбираться, делиться своими переживаниями. Тогда оно немного выходит и легче
автор Люблю кетчуп • 12 сентября 2023
Ответ дляМашМааш

Ви не вірите, а я перевірила)))
На порадниці і то комфортніше. Телефонувала в 2 фонди, де пропонували безкоштовну консультацію.Описую проблему. Одна сказала, а чому ви не виїхали, вам не потрібно було турбуватися про роботу і не було стресу. Поясню, що в мене фобія іноземної мови, тому і не виїхала. Порада Тоді потрібно більше працювати.
Друга одразу сказала, що якщо не можете спати, бо відчуваєте голод, то знайдіть додаткову роботу, щоб можна було по ночам працювати. Запитала, а коли відновлювати сили після 12 - годинної роботи, то відповідь вразила: вам потрібно відновитися, чи схуднути?
Соня-сонятко• 12 сентября 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
так. тому міняйте на сир, квасолю, горіхи (хоча б грецькі)
автор Люблю кетчуп • 12 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Та начеб то є в раціоні сир. Квасолю, як і всі бобові терпіти не можу. Але від горіхів відмовилась свідомо, ще 10 років тому. Після них на 2 доби некотрольований жор. Досі загадка, як люди можуть насититися горіхами. У мене горівхи тримають відчуття голоду 2 доби.
МашМааш• 12 сентября 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ви не вірите, а я перевірила)))
Значит пока нужно будет разбираться самой
В целом понятно, почему хорошие специалисты не хотят работать бесплатно)

Начинайте с того, что есть, а потом может появится финансовая возможность или найдется кто-то неплохой (поищите ещё а местах где обучают психологов, кому-то молодому это может быть хорошая практика, а вы получите если не профессионализм то хотя бы терпение и внимание)
автор Люблю кетчуп • 13 сентября 2023
Ответ дляМашМааш

Дякую за пораду.
Вже нагуглила інформацію з цього питання. Купила пару книжок. Буду намагатися якось сама в собі розібратися на даному етапі.