Сусідка знизу• 12 сентября 2023

Чи підколоті губи

Доброї ночі. Дівчата, хто на цьому розуміється, сьогодні вислала знайомій фото своєї родички, а вона мені у відповідь написала: " Ну таке, нічого свого: очі, брови, губи - все зроблене". Те що вона "ну таке" я і так знаю, але ніколи не звертала уваги на губи, а тепер дивлюся ніби і правда підколоті. Чи це свої?
Директор Пляжу• 12 сентября 2023
А навіщо родичку обговорювати зі знайомою? Не дай боже таких родичів

Уравнобешенная• 12 сентября 2023
Ну трохи є вуса гіалуронові
Може це остаточне
Будьте так ласкаві• 12 сентября 2023
Наче свої
Амбасадор щастя• 12 сентября 2023
Я розуміюся тільки на тому, що розсилати фото своїх родичів і обговорювати їх зовнішність зі знайомими - це дно.
Санта Барбара• 12 сентября 2023
а что можно по этому обрезку понять)?
всегдаДаДа• 12 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Ну трохи є вуса гіалуронові
Може це остаточне
Ну є ж і свої такі губи
Фантазерша• 12 сентября 2023
Свои
КаРаКаТиЦа• 12 сентября 2023
От реально, вам не пофіг що з її губами?
Гарні диньки• 12 сентября 2023
Ну таке - це ви автор)
Заздрощі вас не прикрашають

Стрекоза любви• 12 сентября 2023
Навіть якщо і підколоті, то що критичного в них?
KaVika29• 12 сентября 2023
Помешались на этих губах . Какая разница ? Я вижу что чуть подколотые, но от этого что человек изменился ?
Единая страна!• 12 сентября 2023
а вам та знайомій не все одно?
автор Сусідка знизу • 12 сентября 2023
Ответ дляГарні диньки
Ну таке - це ви автор)
Заздрощі вас не прикрашають
Заздрити?))) Там тільки обняти і плакати)
Гарні диньки• 12 сентября 2023
Ответ дляСусідка знизу
Ну то і видно
Що ви тільки і робите, що плачете на її губами
А взагалі, якщо така погана, навіщо з нею спілкуватися і тим паче обговорювати?
Отримуєте від цього задоволення? Ну це тоді багато і про ваші якості каже
Вишня на торті• 12 сентября 2023
Ответ дляСусідка знизу
Слухайте, ну це якись брєд тратити своє життя на чужі губи. Тим більше такі середньостатистичні.
Ідіть губами чоловіка зацікавтесь, саме час
долой_лама• 12 сентября 2023
Да, по верхней видно, что кололи.
автор Сусідка знизу • 12 сентября 2023
Ответ дляГарні диньки
Ну то і видно
Ну по-перше, я з нею не спілкуюся, це дружина мого двоюрідного брата, брат живе в Росії, з ним з 2022 я теж не спілкуюся. Просто моя тітка чомусь вирішила, що я маю бути в курсі їх життя і закидує мене їх фото. По- друге, от насправді, там немає від чого отримувати задоволення. Мені просто цікаво, чи насправді там зроблені губи, як каже знайома і все, бо я ніколи навіть і не помічала, що вони можуть бути трохи підколоті
Розумна Губка• 12 сентября 2023
А для Вас это действительно настолько важно?
Карамелька• 12 сентября 2023
Ответ дляСусідка знизу
во-первых, на фото все размыто. Во-вторых - в профиль хорошо видно эти уткогубы, потому что они у всех торчат вперед, как клюв. Найдите фото в профиль

автор Сусідка знизу • 12 сентября 2023
Ответ дляРозумна Губка
Чому одразу важливо. Ми сидимо на жіночому форумі, а не на форумі в Давосі. Тому і теми тут такі)