Коник-стрибунець• 12 сентября 2023
Ви би дозволили користуватись машиною?
У вашу відсутність ? Маю їхати в інше місто на 2 місяці. Автомобіль буде просто стояти. Подруга з чоловіком запитали чи дозволила би я їм іноді брати авто у справах. У них зараз немає машини. А взагалі вони обоє водії. Напишу пізніше що я відповіла. Цікава ваша думка
ПлюшкамиБалуюсь• 13 сентября 2023
Давали и мы, так же давали нам. Но это было на день-два. На 2 месяца не дали и не брали бы