40ка• 13 сентября 2023

Тато теж знає

Продовжую тему про дітей і батьків.
У нас традиційно склалося, що в сім´ях тато окремо, а мама і діти окремо.
Ну а що? Він же чоловік, що він там може знати? Він навіть на руки нормально не може взяти, ще кине. І з цього все починається.
Так, чоловіки тягнуться до дітей, але у нас цей потяг рублять ще в дитинстві того чоловіка. Вказують, що тільки машинки і тільки такі інтереси в житті.
Ви згідні, що природну любов чоловіка до власних дітей знищують оцими гендерними штуками? Спочатку в дитинстві, потім у його власній сім´ї
Результат:
вже голосів: 50
19 (38%) Ні
17 (34%) Так
11 (22%) 50/50
3 (6%) Свій варіант
Margonails• 13 сентября 2023
Разные папы....я первый месяц боюсь новорожденных...купал, кормил, качал муж...мне иногда кажется что у него материнский инстинкт развит больше чем у меня🤷🤷

автор 40ка • 13 сентября 2023
Ответ дляMargonails
Пощастило, бажаю всім діткам такого тата
Romina83• 13 сентября 2023
Есть такие женщины, да. Но это очень тупой подход, потом ноют ’как все задолбало, муж не помогает’.
Женя-bc6e• 13 сентября 2023
Природню любов у вашому значенні цього слова, знищує виховання цього чоловіка в його батьківській сімʼї. Як його виховували батьки.
Makkirta• 13 сентября 2023
У нас конкретно не тільки не рублять, а ще й всіляко заоохочують. Майже примушують. Бо у нас в сім´ї мама ледача. Тобто я. Тож або папа, або... папа. Полюбе.

А за ляльки/машинки - дуже давно такого не чула. Все набагато простіше.
Юлия_Юлия-2175• 13 сентября 2023
Ответ дляMargonails
В мене колись такий хлопець був, нам по 23 роки було. То він взагалі усіх дітей обожнював, а своїй новонародженій племінниці одяг вдягав, зручно вмощував в калясці і щось поправляв, а я до такої крихітки боялася доторкнутися.
Margonails• 13 сентября 2023
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Да, такие есть.... сейчас младшая дочь болеет, папа по ночам и качает и лекарства даёт....

ПекельнаКрасуня• 13 сентября 2023
Да. мужчин в совке воспитывали отвратительно. до сих пор мучимся из-за этого.
Но уже не редкость гуляющие папы с ребенком без мам. и это радует
Ксения З.• 13 сентября 2023
Ответ дляRomina83
Ноют, что муж не помогает, даже те женщины, которые не следуют такому подходу
ViktoryjaG• 13 сентября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
Мужчин воспитывали одинаково, а одни из них хорошие отцы, а другие хреновые. Значит гендерное воспитание тут ни при чем.
Мой муж отличный папа, возился с детьми с рождения, могла его оставить спокойно на пару дней с двумя, причем с научной базой, изучает психологов и сайты по воспитанию.
talvitarina• 13 сентября 2023
у моего мужа есть сестра, которая младше него на 16 лет. Он учился в 11 классе, когда она родилась. Т.е. он в 16 лет столкнулся с младенцем в доме, был вынужден научиться и на руки брать, и спать укладывать. Потом он уехал учиться в другой город и остальные стадии детсва сестры пропустил. Когда у него родился свой сын, то он его не боялся и примерно понимал что делают с младенцами
irinka_kyiv• 13 сентября 2023
Пфф! От мужчины зависит. Мой до 5 месяцев дочки не хотел иметь с ней ничего общего, делать что-то с ребенком или по хозяйству мог только из-под палки, потому что ’дети и хозяйство-это женское’. Если что, по рабочим вопросам не перетруждался. Прошло долгих 10 лет, прежде чем сказал, что был не прав и жалеет
автор 40ка • 13 сентября 2023
Ответ дляirinka_kyiv
Ого, а що сталося, що раптом змінив думку?
irinka_kyiv• 13 сентября 2023
Ответ для40ка
Не повірите. Я звільнилася з роботи, кілька місяців була вдома як зразкова домогосподарка і стосунки якось перезавантажились. Зараз у мене зайнятість і доходи нижчі, ніж до ковіду, а залученість чоловіка вища, і з вимогами до мене попустився. Каже, що багато для себе зрозумів. Може, з´явився час на спокійні розмови і вдалося щось важливе донести, а може й сам по собі подорослішав
автор 40ка • 14 сентября 2023
Ответ дляirinka_kyiv
І ви вже не загнана 🐿️ в колесі, а людина, з якою можна щось поговорити, про життя, про почуття
Хоча я вас не знаю, може, вам більше подобається життя за межами 🏠