Весотехник• 13 сентября 2023

Кому прийшла виплата Єпідтримка(не ВПО)?

Сьогодні мені зараховано на карту єпідтримка 960 грн, і я не вкурсі що за що це. Я не є ВПО, жодних допомог від держави не отримую. Карту є підтримка відкривала 2 роки тому для виплати за вакцинацію, тоді прийшла 1000грн.
Може хтось в курсі що відбулось? Може це мені на день народження, якраз був тиждень тому 🥳
Копирайторша• 13 сентября 2023
Ви киянка?

автор Весотехник • 13 сентября 2023
Ответ дляКопирайторша
Ви киянка?
Ні, львівянка
ничевока• 13 сентября 2023
Ответ дляВесотехник
Ні, львівянка
там же пишут что за выплата.
Копирайторша• 13 сентября 2023
Ответ дляВесотехник
Ні, львівянка
Тоді не знаю. Може мсцево щось.
автор Весотехник • 13 сентября 2023
Ответ дляничевока
там же пишут что за выплата.
Вказано ’виплата ща програмою є підтримка’
Червона ікорка• 13 сентября 2023
Ответ дляВесотехник
подивіться на сайті є-підтримка - який статус заявки
Уравнобешенная• 13 сентября 2023
А мені 19990 грн прийшли на Приват
Пише -виплата

Яка ?
Я нічого не просила
Але тепер міняю батареї в домі дякуючи цим 20 майже тищам))

автор Весотехник • 13 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
А мені 19990 грн прийшли на Приват
Пише -виплата

Яка ?
Я нічого не просила
Оце класний подарунок
автор Весотехник • 13 сентября 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Ха, ось що на сайті. Напевно збій якийсь і поки витрачати ці халявні гроші не треба)
Ms. Iphone• 13 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
А мені 19990 грн прийшли на Приват
Пише -виплата

Яка ?
Я нічого не просила
Тоже сегодня?
Мира всем• 13 сентября 2023
А пенсионеру инвалиду из зоны боевых действий х..., а не выплата от єпідтримки. Конечно, справедливости нет, но как-то странно
ничевока• 13 сентября 2023
Вот тут еще новая выплата, ряду пенсионеров. https://privatbank.ua/news/2023/9/1/2020
Червона ікорка• 13 сентября 2023
Ответ дляВесотехник
в мене працює на цьому сайті https://aid.edopomoga.gov.ua/check?noauth=1
автор Весотехник • 13 сентября 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Дякую за посилання, перевірила там і результат ´заявка не знайдена´. Ну я дійсно не подавала заявок
Червона ікорка• 13 сентября 2023
Ответ дляВесотехник
можливо це доплата до пенсії (якщо Ви її отримуєте)
автор Весотехник • 13 сентября 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Я ще не пенсіонерка)
З вишневого садка• 13 сентября 2023
А в мене досі пише ’заява прийнята’. З минулої весни. І коли її чекати, невідомо.
Червона ікорка• 13 сентября 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
в моїх батьків так само (з минулого літа)
Блиск думки• 13 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
А мені 19990 грн прийшли на Приват
Пише -виплата

Яка ?
Я нічого не просила
а вы не боитесь что ошибочно вам перевели? Потом могут заставить вернуть в судебном порядке. Мне так с центра занятости зашло, обычно 1150 грн я получала, а зашло 11 тыс, я начала звонить, узнавать, оказалось что-то там пересчитали и да это мои деньги. Сказали что я первая кто позвонил и уточнил.

Зоя Жорівна• 13 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
А мені 19990 грн прийшли на Приват
Пише -виплата

Яка ?
Я нічого не просила
Нічого собі... Тут стукаєш у всі двері і жодного разу за весь час війни ніякої допомоги, бо не підпадаю до вразливих категорій. От тільки я одна з дитиною всього лишилися, ВПО. Орендуємо житло у прифронтовій зоні.
А хтось і по декілька разів отримали. Чому така несправедливість...
Уравнобешенная• 13 сентября 2023
Ответ дляБлиск думки
Ні
Не боюсь
Це Україна
З вишневого садка• 13 сентября 2023
Ответ дляЧервона ікорка
До речі, моєму свекру і свекрусі прийшли в цьому році тільки, хоча оформлювати одночасно. Йому три місяці цією весною, а їй з липня по вересень включно. По 2200.